Femina.cz » Magazín » Celebrity » Kristen Stewart zuří, Robert jí nechce vidět!

Kristen Stewart zuří, Robert jí nechce vidět!

Kristen Stewart zuří, Robert jí nechce vidět!

Magazín: Celebrity | autor: Dorotka G. | vydáno 25. 01. 2013

Bulvárem neustále vláčený pár Kristen Stewart a Robert Pattinson je od sebe. Ne snad, že by se opět rozešli, i když u nich člověk nikdy neví, ale Robert odletěl minulý čtvrtek do Austrálie, kde bude následujících šest týdnů natáčet nový film The Rover.

Pár, který si prošel první velkou krizí v loňském roce, kterou způsobila Kristenina nevěra s režisérem filmu Sněhurka a lovec, kde hrála hlavní roli, se k sobě vrátil a s většími či menšími problémy se znovu pokouší společně žít. Zatímco Kristen by nejraději trávila veškerý svůj volný čas s ním, on si nechává nějaký prostor pro seberealizaci. Dokonce s sebou Kristen nevzal ani na předávání Zlatých glóbů, ta se objevila až na after party.

Hned na to Robert sbalil kufry a vyrazil k protinožcům a co víc, cestu si náramně užíval. Alespoň podle fotek i videa, kterými jeho skalní fanoušci hned zahltili twitter. Už dlouho nebyl herec k vidění v tak dobrém rozpoložení. Otázkou je, jestli byl tak nadšený z nové práce, nebo z odloučení, které jeho vztah čeká.

Jisté je, že Kristen se to vůbec nelíbí. Chtěla by se za ním přiletět podívat, ale Robert jí podle zdroje blízkého páru dal jasně najevo, že si nepřeje být rozptylován při práci. Kristen tak může jen zuřit a číst jeden článek za druhým, ve kterým se spekuluje o dalším rozchodu. Dokonce se objevily spekulace, že jejich návrat k sobě byl jen naoko pro marketingové účely a kvůli propagaci posledního dílu Twilight ságy – Robřesk 2. část. Kristen se nechala slyšet, že má teď také příliš mnoho práce, ale zhruba v polovině natáčecího plánu se za Robertem chystá na návštěvu.

A teď babo raď, co si má normální člověk z takových zpráv vybrat. Ještě nedávno se psalo o tom, že si oba dva zaláskovaní prohlíželi dům v Londýně, kde by chtěli trávit více času s Robovými přáteli i rodinou a hned na to se vyrojily spekulace o odloučení. Nic z toho Kristen, která opravdu touží po tom, aby svůj velký omyl napravila, netěší. A co víc, svým neuváženým skandálkem si proti sobě poštvala pořádnou hromadu fanoušků i novinářů. Ti se do ní obuli, že po té, co se hvězdy Stmívání rozešly, o sebe Robert začal mnohem více dbát. Dokonce se dostal až na sedmou pozici v žebříčku nejlépe oblékaných Britů, přičemž princ William obsadil až 37. pozici. Zlí jazykové se hned nechali slyšet, že Kristen na něj nemá, co se stylu a úpravy zevnějšku týče, vůbec dobrý vliv. Po tom, co se k sobě vrátili se totiž Robert zase pomalu ale jistě vrací od značkových modelů ke vzhledu značně neupravenému a plandavému.

Tak nevím, opravdu patří Robert na 7. příčku nejlépe oblečených mužů? No, máme o tom své pochybnosti. Koneckonců, posuďte sami v naší fotogalerii.

Foto: fanpop.cz, sugarpop.co, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
31. 01. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 0)
28. 01. 2013 pepina . (reakcí: 1)
27. 01. 2013 manislava .... (reakcí: 0)
25. 01. 2013 lidka2 - (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Květinově-ovocná rozkoš

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

22. 10. 2016 Horoskop Býk

Dnes budeš mít problém komunikovat s lidmi. Polezou ti totiž na nervy úplně všichni včetně rodiny. Běž se na chvilku ... Celý horoskop

Karta dne

Deset pohárů
Pokud toužíš po lásce, přátelství nebo bys ráda poznala nové lidi, kteří sdílejí stejné zájmy jako ty, tak věř, že máš skvělou příležitost. Nejen, že se díky skvělým k...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Svatební tradice, rozvody i soutěž aneb N...

Svatba - není snad ženy, která by se na ten jedinečný den v životě netěšila. Nevím, jak jsi to měla ty, ale my s kama...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist