Femina.cz » Magazín » Celebrity » Kristen Stewart zuří, Robert jí nechce vidět!

Kristen Stewart zuří, Robert jí nechce vidět!

Kristen Stewart zuří, Robert jí nechce vidět!

Magazín: Celebrity | autor: Dorotka G. | vydáno 25. 01. 2013

Bulvárem neustále vláčený pár Kristen Stewart a Robert Pattinson je od sebe. Ne snad, že by se opět rozešli, i když u nich člověk nikdy neví, ale Robert odletěl minulý čtvrtek do Austrálie, kde bude následujících šest týdnů natáčet nový film The Rover.

Pár, který si prošel první velkou krizí v loňském roce, kterou způsobila Kristenina nevěra s režisérem filmu Sněhurka a lovec, kde hrála hlavní roli, se k sobě vrátil a s většími či menšími problémy se znovu pokouší společně žít. Zatímco Kristen by nejraději trávila veškerý svůj volný čas s ním, on si nechává nějaký prostor pro seberealizaci. Dokonce s sebou Kristen nevzal ani na předávání Zlatých glóbů, ta se objevila až na after party.

Hned na to Robert sbalil kufry a vyrazil k protinožcům a co víc, cestu si náramně užíval. Alespoň podle fotek i videa, kterými jeho skalní fanoušci hned zahltili twitter. Už dlouho nebyl herec k vidění v tak dobrém rozpoložení. Otázkou je, jestli byl tak nadšený z nové práce, nebo z odloučení, které jeho vztah čeká.

Jisté je, že Kristen se to vůbec nelíbí. Chtěla by se za ním přiletět podívat, ale Robert jí podle zdroje blízkého páru dal jasně najevo, že si nepřeje být rozptylován při práci. Kristen tak může jen zuřit a číst jeden článek za druhým, ve kterým se spekuluje o dalším rozchodu. Dokonce se objevily spekulace, že jejich návrat k sobě byl jen naoko pro marketingové účely a kvůli propagaci posledního dílu Twilight ságy – Robřesk 2. část. Kristen se nechala slyšet, že má teď také příliš mnoho práce, ale zhruba v polovině natáčecího plánu se za Robertem chystá na návštěvu.

A teď babo raď, co si má normální člověk z takových zpráv vybrat. Ještě nedávno se psalo o tom, že si oba dva zaláskovaní prohlíželi dům v Londýně, kde by chtěli trávit více času s Robovými přáteli i rodinou a hned na to se vyrojily spekulace o odloučení. Nic z toho Kristen, která opravdu touží po tom, aby svůj velký omyl napravila, netěší. A co víc, svým neuváženým skandálkem si proti sobě poštvala pořádnou hromadu fanoušků i novinářů. Ti se do ní obuli, že po té, co se hvězdy Stmívání rozešly, o sebe Robert začal mnohem více dbát. Dokonce se dostal až na sedmou pozici v žebříčku nejlépe oblékaných Britů, přičemž princ William obsadil až 37. pozici. Zlí jazykové se hned nechali slyšet, že Kristen na něj nemá, co se stylu a úpravy zevnějšku týče, vůbec dobrý vliv. Po tom, co se k sobě vrátili se totiž Robert zase pomalu ale jistě vrací od značkových modelů ke vzhledu značně neupravenému a plandavému.

Tak nevím, opravdu patří Robert na 7. příčku nejlépe oblečených mužů? No, máme o tom své pochybnosti. Koneckonců, posuďte sami v naší fotogalerii.

Foto: fanpop.cz, sugarpop.co, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
31. 01. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 0)
28. 01. 2013 pepina . (reakcí: 1)
27. 01. 2013 manislava .... (reakcí: 0)
25. 01. 2013 lidka2 - (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

25. 03. 2017 Horoskop Beran

Trucuješ a odmítáš vyrazit s partnerem k jeho rodině? Děláš velkou chybu, protože bys na rodinném setkání potkala zaj... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Někdo ve tvém okolí ti v pravý čas podá pomocnou ruku, stačí ji přijmout a dovolit, aby tě zachránil od strachu a pocitů viny. Blíží se k tobě nová láska nebo probuzen...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist