Femina.cz » Magazín » Celebrity » Krásné Češky, které dobyly svět: Karolína Kurková

Krásné Češky, které dobyly svět: Karolína Kurková

Krásné Češky, které dobyly svět: Karolína Kurková

Magazín: Celebrity | autor: Libuše Burger | vydáno 21. 12. 2010

Dalo by se říct, že Karolína Kurková (26) to z českých modelek dotáhla nejdále. Alespoň v tom smyslu, že se zařadila do první desítky nejlépe placených manekýn na světě. V poměrně mladém věku si mohla dovolit zvolnit tempo a stát se maminkou. Velice přitažlivou maminkou, samozřejmě.

Během pouhých šesti měsíců poté, co přivedla na svět malého Tobina, měla Karolína svou štíhlou postavu zpátky. A teď po roce vypadá snad krásněji než kdy dříve. "V těhotenství jsem moc nepřibrala. Myslím, že jsem byla dost aktivní. Cvičila jsem pilates a posilovala. Hodně jsem chodila, cestovala, prostě jsem žila svůj život," vysvětlila Karolína magazínu W s tím, že celou dobu jedla zdravě. "Dbala jsem na to, abych do těla přijímala jen to nejlepší. Vyhýbala jsem se fast foodu, naštěstí mě ani nehonily těhotenské chutě. Dopřávala jsem si čerstvé potraviny, hodně ovoce, rybích tuků a vlákniny."

K plochému bříšku po porodu dopomohl Karolíně tanec. "Chtěla jsem vyzkoušet něco jiného než jen posilování. A zvláště po porodu nemáte moc času jít si někam zatancovat, tak jsem chodila na taneční cvičení do studia. Bylo to skvělé," pochvaluje si modelka, která si dala od práce pauzu jen na několik měsíců. "Je to výzva, být pracující ženou, a přitom také dobrou mámou a manželkou. Snadno propadnete stresovým pocitům typu, teď zrovna nejsem doma se svým malým, tak jsem špatná matka... Naštěstí se mnou Tobin může často jezdit na focení, už je na to zvyklý a myslím, že ho to i baví."

A její tajemství krásné pleti? "Piju hodně vody. Ale tuším, že to tajemství spočívá ve smíchu. Když se často smějete, dodá to vašemu obličeji určitou záři," prozradila Karolína, která navíc varuje před přílišným opalováním. „Příliš mnoho sluníčka škodí. Kůže rychleji stárne,“ vysvětlila.

Co o Karolíně možná nevíte:

Za rok 2007 vydělala 5 milionů dolarů a vyšvihla se na šestou příčku žebříčku nejlépe placených modelek světa, jak ho sestavil magazín Forbes.

O rok později ji americká televize E! Entertainment vyhlásila nejpřitažlivější ženou světa, dávajíc jí vyšší kredit než hollywoodským sexbombám typu Angelina Jolie nebo Scarlett Johansson.

Přestože je Karolína z našeho pohledu hubená jak tyčka, brazilská média ji označila za tlustou. Latinská Amerika zkrátka nechápe zdravé české tvary...

Filmový producent Archie Drury ji požádal o ruku na Stolové hoře v Kapském Městě. Prstýnek schoval do ponožky. "Nechtěla mi odpovědět. Musel jsem se jí zeptat čtyřikrát, než řekla ano," svěřil novinářům.

Narozdíl od většiny svých kolegyň si nedomluvila císařský řez v nemocnici, ale rozhodla se pro přirozený porod doma.

Další články z rubriky

Komentáře (11)

Datum Autor Nadpis
03. 09. 2011 Viky17 :-) (reakcí: 0)
14. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
10. 07. 2011 Lafik ... (reakcí: 0)
30. 06. 2011 xxkarelxx kk (reakcí: 0)
25. 05. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
19. 03. 2011 jonn1 comment2, (reakcí: 0)
17. 03. 2011 jonn2 comment5, (reakcí: 0)
14. 03. 2011 dfgrhbi3g8 base72.txt;50;50 (reakcí: 0)
13. 03. 2011 jonn3 comment4, (reakcí: 0)
01. 03. 2011 krockovapavla :( (reakcí: 0)
28. 02. 2011 jonn1 comment5, (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Zahalte se do opojné vůně!

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

22. 02. 2017 Horoskop Beran

Dnes budeš sršet nezdolnou energií. Práci zvládneš v rekorním čase a ještě pomůžeš pomalejší kolegyni. Doma budeš tak... Celý horoskop

Karta dne

Čtyři hole
Projekt, na kterém jsi pracovala, dosáhne úspěchu a nejen to, radostné dny můžeš očekávat také v dalších oblastech tvého života. Mír i harmonii jsi již vybudovala a te...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist