Femina.cz » Magazín » Celebrity » Kocourek: Ryan Reynolds

Kocourek: Ryan Reynolds

Kocourek: Ryan Reynolds

Magazín: Celebrity | autor: Aneta K. | vydáno 15. 08. 2011

Za poslední rok získal titul nejvíc sexy muže a rozpadlo se mu manželství se Scarlett Johansson. Občas se snaží ukázat, že hrát umí, ale zatím je pořád nejznámější jako hezounek s tělem modela.

Hraje už dvě dekády, ale dlouho byl jenom jeden z mnoha fešáků pokoušejících se najít štěstí v Hollywoodu. Jeden z režisérů, kteří s ním spolupracovali, ho nazval hercem generace Facebooku – který se stane hvězdou, až si o něm všichni dají vědět. Jiní filmaři vyzdvihují jeho nedostatek marnivosti a pracovní morálku. Ryan Reynolds si zase na sobě cení smysl pro sebeironii. „Sobě se směju častěji než čemukoliv jinému.“Tahle schopnost prý pochází z časů na střední škole ve Vancouveru, kde se před 34 lety narodil a kde patřil do skupiny improvizujících komiků. Zkoušku z dramatu sice ve dvanácti letech neudělal, ale to ho nezastavilo. Ve čtrnácti se odstěhoval na Floridu a získal tam místo v televizní show Fifteen. Většinu 90. let pak strávil na televizních obrazovkách.

Ve filmu se poprvé trochu prosadil ve vulgárních pubertálních komediích jako Sexy párty nebo Miluji tě k sežrání, kde hrál většinou nezodpovědné hezouny. O něco dospělejší ale pořád dost nevýrazné role dostával v podobně průměrných akčních filmech (Sejmi eso). I horor 3:15 zemřeš si jeho fanoušci pamatují hlavně proto, že tam seká dřevo do půl těla nahý.Teprve v roce 2009 se z Reynoldse stala řádná celebrita. Zčásti díky vztahu se Scarlett Johansson a zčásti díky úspěchu romantické komedie Návrh, kde mu jeho rázná šéfka Sandra Bullock nakáže, aby si ji vzal kvůli jejímu povolení k pobytu. Herci samotnému dlouhé čekání nevadilo, prý si totiž není jistý, že by slávu před třicítkou zvládl.

A že mu nejde jen o ni, naznačuje i jeho účast v menším produkcích, které na něj konečně kladou taky nějaké herecké nároky. V roce 2007 si zahrál hned několik postav v sci-fi thrilleru Devítky, loni pár kritiků ohromil výkonem v dramatu Pohřben zaživa, o řidiči náklaďáku uneseném v Iráku a... pohřbeném zaživa.S vervou se pustil i do natáčení letního blockbusteru Green Lantern, který má u nás premiéru tenhle týden. Tak, že si vykloubil rameno a potřeboval dvě menší operace, protože trval na tom, že chce sám provádět tolik kaskadérských kousků, kolik může. Jenže i přes jeho odhodlání, výsledek po zásluze nijak zvlášť nenadchl a zelený superhrdina, do nějž studio vrazilo prý 200 milionů dolarů, vydělal za první víkend nejméně ze všech komiksových filmů, které jsou poslední dobu tak populární.

Reynolds tak pořád víc než díky svým rolím zůstává známý díky svému soukromí, konkrétně zrušenému zasnoubení s kanadskou zpěvačkou Alanis Morissette a letos rozvedeným manželstvím s kolegyní Scarlett Johansson. A díky svému vypracovanému tělu, které mu pomohlo k titulu nejvíc sexy muže, co vždy na konci roku uděluje časopis People a dělá se kolem toho velké haló. Jakkoliv takovéhle žebříčky jemu osobně přijdou jako hloupost.


Další fakta o Ryanu Reynoldsovi:

Je hodně sečtělý (jeho oblíbeným autorem je Philip Roth) a sám píše blogy do novin Huffington Post.

Jeho otec prodával potraviny, jeho matka pracovala jako prodavačka v maloobchodě. Má tři starší bratry, dva z nich jsou policisté. Otec byl diagnostikován Parkinsonovou nemocí.

Od momentu, kdy se mu jednou během seskoku napoprvé neotevřel padák, má strach z létání. Zato miluje jízdu na motorce.

Další články z rubriky

Komentáře (13)

Datum Autor Nadpis
01. 10. 2012 jerenika + (reakcí: 0)
21. 05. 2012 goldie ... (reakcí: 0)
30. 08. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
19. 08. 2011 evik56 ??? (reakcí: 0)
16. 08. 2011 AdeLL ... (reakcí: 0)
16. 08. 2011 mimirambo Ryan (reakcí: 0)
15. 08. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
15. 08. 2011 ladouch - (reakcí: 0)
15. 08. 2011 kikuk hmmm... (reakcí: 0)
15. 08. 2011 kralicek fešák (reakcí: 0)
15. 08. 2011 Bobina1 - (reakcí: 0)
15. 08. 2011 Lydia001 Ryan (reakcí: 0)
15. 08. 2011 doublefantasy tohoto herce (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

25. 02. 2017 Horoskop Vodnář

Láska někdy přichází velmi nečekaně a z míst, odkud bys to nečekala. Zamilovat se do zadaného muže není tvůj styl, al... Celý horoskop

Karta dne

Osm pohárů
Dnes máš skvělou příležitost odpoutat se od všeho starého, co ti již neslouží a pouze tě omezuje. Čeho se to může týkat? Vztahy, které dávno přetrvávají spíš jen ze zv...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist