Femina.cz » Magazín » Celebrity » Kocourek: Justin Timberlake

Kocourek: Justin Timberlake

Kocourek: Justin Timberlake

Magazín: Celebrity | autor: Aneta K. | vydáno 26. 09. 2011

Vyrostl na maloměstě v Tennessee a dodnes má chování pravého jižanského gentlemana. I poté, co se stal uznávaným hudebníkem a pak se ještě prosadil i jako herec. Je něco, co tenhle talentovaný krasavec neumí?

„Moje máma mi říkala, že o penězích není slušné mluvit. Tak mi je trapné o nich mluvit,“ říká kluk, který se stal milionářem ještě před dvacítkou. Díky tomu, že se ve čtrnácti, v roce 1995, přidal ke skupině, která se o pár let později proslavila jako 'N Sync.

Na slávu si dneska už zvykl a bere ji jako vedlejší produkt toho, že dělá, co ho baví. „Víc jsem se s ní potýkal po dvacítce, kdy jsem se snažil pochopit smysl toho všeho. Pak jsem si uvědomil, že to nejde,“ vypráví Timberlake. Po rozpuštění skupiny se ze všech členů všech boy bandů nejlépe chytil sólově, díky albům Justified a FutureSex/LoveSounds, za které má doma vystavených šest cen Grammy.

To ovšem nebyl konec jeho talentu. I když ho na začátku jeho herecké kariéry řada lidé nechtěla brát moc vážně, po loňském představení v hitu Social Network, kde si zahrál charismatického, ale dětinského internetového podnikatele, už ho nikdo podceňovat nemůže. „Mými idoly byli vždycky týpci, kteří dokázali všechno. Gene Kelly, Fred Astaire, Sinatra, Dean Martin. A když vzhlížíte k takovým lidem, neakceptujete, že vás chce někdo škatulkovat,“ ví mladý umělec.

Letos jsme se na jeho pohlednou tvář mohli dívat ve dvou romantických komediích,  na začátku léta ve Zkažené úče a od tohoto týdne v Kamarád taky rád. Znamená to, že se teď bude věnovat herectví, když nové album nevydal do roku 2006? Sám si není jistý. Všechny filmy prý natočil proto, že přišly  zrovna v pravý čas.


Justin Timberlake k tomu není jenom zpěvák a herec. Ale taky majitel restaurací, golfového hřiště, značky vodky a módní řady. Takhle hyperaktivní a cílevědomý byl od malička. „Kdyby mě rodiče nebrali na všechny ty konkurzy, našel bych si způsob, jak se tam dostat sám. Moje máma mi říkala: budu tě vozit po všech konkurzech, ale jakmile uvidím, že tě to nebaví, přestanu s tím,“ vzpomíná.

Jenže Justina to bavilo a bavit nepřestalo. A svou práci bral do začátku vážně, až moc. „Nikdy jsem nebyl spokojený, vždycky jsem chtěl být lepší, popisuje začátky v 'N Sync, kde jako nejmladší člen skupiny pořád neúnavně cvičil a zkoušel. „Vyrostl jsem i jako sportovec, takže jsem si pořád říkal, že trénink je důležitý, že příprava je stejně podstatná jako výkon.“ Nejspíš právě v téhle pracovitosti, vedle jeho talentu, leží tajemství Justinova úspěchu.

Další fakta o Justinu Timberlakeovi:

Vyrostl v Shelby Forest v Tennessee, malé komunitě poblíž Memphisu, kde jeho otce řídil místní kostelní sbor. Jeho rodiče se rozvedli v roce 1985, kdy mu byly čtyři roky. Jeho máma dneska řídí Just-in Time Entertainment Inc., jeho nevlastní táta je bankéř.

Maloměsto má pořád v krvi. „Až se už nebudu moct pohybovat po jevišti, najdete mě žít na nějakém venkovském, prostorném místě.“

Mezi jeho slavné přítelkyně patřila Britney Spears, kolegyně z televizního dětského The Mickey Mouse Clubu, s níž chodil tři roky. Podobnou dobu strávil i se starší herečkou Cameron Diaz. Letos se rozešel s další herečkou, Jessicou Biel. Se většinou ex se stále přátelí, s Diaz i pracoval, na filmu Zkažená úča.

Za své hostování v legendárním skečovém pořadu Saturday Night Live vyhrál čtyři Emmy.

Další články z rubriky

Komentáře (14)

Datum Autor Nadpis
28. 08. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
24. 05. 2012 goldie ... (reakcí: 0)
14. 10. 2011 manislava justin (reakcí: 0)
05. 10. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
28. 09. 2011 mudrenka jako muž (reakcí: 0)
28. 09. 2011 doublefantasy něco na něm je (reakcí: 0)
27. 09. 2011 cadouas justin (reakcí: 1)
27. 09. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)
27. 09. 2011 kralicek JT (reakcí: 0)
26. 09. 2011 Viky17 Justin Timberlake (reakcí: 0)
26. 09. 2011 Jokerka ... (reakcí: 0)
26. 09. 2011 Daniela76 Justin Timberlake (reakcí: 0)
26. 09. 2011 soffie byli (reakcí: 0)
26. 09. 2011 mistrix Justin Timberlake (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Clinique Čisticí pleťový gel Pep-Start

Clinique Čisticí pleťový gel Pep-Start

Pro hedvábně jemnou, jasnou a čistou pleť!

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 22. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

23. 02. 2017 Horoskop Střelec

Dnes budeš mít pocit, že tě nikdo nemá rád, nikdo ti nerozumí a že jsi na celém světě úplně sama. Přestaň se litovat ... Celý horoskop

Karta dne

Paže pentaklu
Na cestě k tobě je skvělá zpráva ohledně tvých financí! Tvé plány, které ses rozhodla uskutečnit, se pomalu ale jistě naplňují! Jen tak dál, neboj se postupovat stále ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist