Femina.cz » Magazín » Celebrity » Kocour: Chris Evans

Kocour: Chris Evans

Kocour: Chris Evans

Magazín: Celebrity | autor: Aneta K. | vydáno 01. 08. 2011

Svalovec, který kdysi chodil s Jessicou Biel, nikdy neměl problém svlékat se ve filmech i mimo ně do půl těla. I proto se tak hodí na role amerických komiksových superhrdinů zachraňujících svět.

Na to, aby se stal filmovým kapitánem Amerikou, se musel líbit víc než spousta jiných herců. Možná mu pomohlo, že s komiksovým blockbusterem už měl své zkušenosti. Dosud nejznámější rolí třicetiletého herce totiž ještě pořád zůstává Human Torch, člen superhrdinské Fantastické čtyřky.

Captain America ale by už zmíněného svalovce z průměrných F4 akcí mohl konečně zastínit. Už jenom proto, že ho čeká ještě velká budoucnost. Patří totiž do superparty Avengers, spolu s Iron Manem, Thorem a Hulkem, která na nás vybalí své hvězdy příští rok. Chris Evans by tedy jen tak zapadnout neměl.Narodil se v červnu 1981 do italsko-irské katolické rodiny v Massachusetts, vyrostl na předměstí Bostonu. Zatímco jeho otec se živil jako zubař, matka tančila a vedla divadlo pro mladé, takže její starší syn měl po kom zdědit zájem u umění. Jeho herecké začátky probíhaly docela typicky, ve školních představeních. Netypické bylo, jak rychle se mu podařilo prosadit se. Jedno léto Chris strávil na stáži v castingové agentuře v New Yorku. Žil tam sice v malinkatém bytě, ale vyplatilo se mu to. Jakmile se s několika agenty skamarádil, nebylo pro něj těžké sehnat práci v televizi a nakonec i ve filmu.

Z titulů, které to dotáhly až k nám, si můžete pamatovat parodii Bulšit, romantickou komedii Holka na hlídání, scifi Sunshine nebo thriller Cellular, kde zachraňoval Kim Basinger, herečku, do níž byl zamilovaný jako dítě, potom co ji viděl v Batmanovi. Dospělého Evanse v té době už víc zajímala jiná kolegyně. S Jessicou Biel, budoucí ex-přítelkyní Justina Timberlakea, pak strávil dva roky, během nichž si spolu zahráli i v dramatu London. „Ale nedoporučuji to. Ne pokud chcete svou práci brát vážně,“ vyjádřil se později o společném hraní milenců.Zato propagovat svou práci polonahými fotkami mu nijak nevadí. V roce 2004 se jedna taková série fotek do půl těla v časopise Flaunt nesetkala s velkým pochopením jeho okolí, které si myslelo, že se mladý herec takhle zaprodává. „Já si klidně sundám tričko, ale moje současná publicistka by zešílela, kdybych takové fotky nafotil dneska. Říká, že když vystupuju sám za sebe, měl bych být nóbl a nemazat se olejem a svlékat se. Do určité míry má pravdu, ale nijak mě to netrápí, tehdy ani teď.“


Zajímavosti o Chrisu Evansovi:

Má tři sourozence, dvě sestry a bratra. Jedna ze sester, která v mládí taky hrála, pracuje jako učitelka angličtiny a dramatu na střední škole. Bratr je gay a Chris otevřeně gay komunitu podporuje.

Velmi blízký vztah má i ke své matce. Volá jí, když je mu smutno, a na paži má tetování býka, v jehož znamení se narodila.

Tetování má víc. Třeba symbol pro rodinu nebo loajalitu. Na břicho si nechal napsat větu připomínající jeho kamaráda, který se zabil při nehodě.

Další články z rubriky

Komentáře (12)

Datum Autor Nadpis
03. 06. 2013 Peky On je boží :3333 (reakcí: 0)
21. 05. 2012 goldie ... (reakcí: 0)
15. 05. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
09. 08. 2011 Lafik Chris (reakcí: 1)
03. 08. 2011 helenadon nahota (reakcí: 0)
02. 08. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
01. 08. 2011 Lydia001 Chris (reakcí: 0)
01. 08. 2011 11789 Kourek (reakcí: 0)
01. 08. 2011 kralicek postava (reakcí: 0)
01. 08. 2011 ladouch - (reakcí: 0)
01. 08. 2011 doublefantasy hmm (reakcí: 0)
01. 08. 2011 vivonikas kocour (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Zpevňuje a posiluje strukturu řas...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 01. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

01. 03. 2017 Horoskop Váhy

Volný večer tě bude lákat prolenošit, ale partner bude chtít vyrazit za sportem. Jednou mu zkus také dopřát to, co si... Celý horoskop

Karta dne

Královna poharu
Neboj se přijmout pomocnou ruku od muže, který ti je nablízku, nemusí to být partner, ale také dobrý kamarád nebo dávno zapomenutý přítel, který ti nečekaně vstoupí do...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist