Femina.cz » Magazín » Celebrity » Kocour: Channing Tatum

Kocour: Channing Tatum

Kocour: Channing Tatum

Magazín: Celebrity | autor: Aneta K. | vydáno 18. 04. 2011

Tanečník a bývalý model se sice proslavil rolemi delikventů a vojáků, ve svém sexy těle ale kromě svalů a romantické duše schovává i větší umělecké ambice.

Rodákovi z Alabamy stačilo, aby se jednou prošel po ulici v Miami a rovnou tam dostal nabídku na kariéru modela. Ne že by se v pózování pro Gap a další značky zrovna seberealizoval, ale „asi to je dobrý trénink na herectví,“ myslí si. A hercem se taky stal. Nejdřív v reklamkách (na Pepsi např.), pak v seriálech (Kriminálka Miami např.) a už v roce 2006 měl první hit.

Drsné drama o dospívání v drsné čtvrti Průvodce k rozpoznání tvých svatých zabodovalo na nejslavnějším festivalu pro nezávislé snímky Sundance a Tatum si za svůj výkon vysloužil nominaci na Spirit Award. A ještě pochvalu, že vyzařuje stejné sexuální nebezpečné charisma jako mladý Marlon Brando. A když nějakého herce, zvlášť začínajícího a bez hereckého vzdělání, přirovnáte k takové ikoně, vždycky ho to potěší.

Se svou vypracovanou postavou, kterou se nestydí ukazovat, má Channing skvělé předpoklady stát se svalnatým hrdinou pro muže i ženy. Jenže v jeho ukázkovém těle se skrývá víc než jen svaly. Třeba tanečník.

Pro ty, kdo si ho nevšimli v komparsu v klipu Ricky Martina She Bangs, se tak ukázal v diváckém hitu Let´s Dance. V pohádce o lásce a tanci dostal roli sympatického delikventa, který má takový talent, že s ním vyhraje stípko i srdce spořádanější tanečnice. Pohádka se opakovala i v životě. Channing a jeho partnerka Jenna Dewan spolu zůstali i po natáčení a v létě 2009 se vzali v Malibu. Tady se můžete podívat, jak jim to šlo už ve filmu.

Jakmile Hollywood objevil, jak moc je tenhle mladý herec přitažlivý pro divačky, nacpal ho do dalších rolí, kam se jeho fyzička hodila, především vojáků. Ve filmech pro kluky (dost nepovedená akce na motivy hraček G. I. Joe) i pro holky (dost uplakaná romance na motivy románu Nicolase Sparkse Milý Johne).

„Samozřejmě dostávám práci díky tomu, co jsem vyhrál v genetické loterii, byl bych idiot, kdybych si myslel, že to tak není. Ale podívejte se třeba na Christiana Balea. Mimořádně se mu povedly nějaké akční role, protože k nim přistoupil jinak. Doufám, že taky dokážu být takhle dobrý,“ přemýšlí Tatum o své kariéře. A naznačuje tím, že všechny, co ho považují jenom za mužskou variantu Megan Fox, hodlá překvapit.

Ostatně i mezi tím komerčním brakem, ze kterého si ho můžete nejvíc pamatovat nejvíc, stihl spolupracovat i s dost zajímavými režiséry, jako Steven Soderbergh, Michael Mann nebo teď Kevin Macdonald v historické akci Orel Deváté legie, která do kin přichází tento týden.

Další zajímavosti o Channingu Tatumovi:

Narodil se v dubnu 1980 v malém městečku v Alabamě. Jaké dítě přetékal energií, tak ho rodiče zapsali do spousty sportovních kroužků, aby mu nezbývalo moc sil na zlobení. V deváté třídě ho poslali ještě o katolické školy.

Kevin Macdonald loni na festival v Karlových Varech vyprávěl, jaký je Channing vtipálek. Jednou si ale legraci nedělal. Když ho během natáčení Orla Deváté legie ve Skotsku jeden člen štábu omylem polil vařící vodou rovnou do rozkroku. „Bolesti když si popálíte kůži na penisu, se opravdu nic nevyrovná. A k tomu ty obavy, jestli mi to neudělalo něco s nervem, jestli bude všechno pořád fungovat jako dřív! Věřte mi, že není nic víc pokořujícího, než když vás vezou na pohotovost a kolem stojí zdravotníci a soucítí s vámi,“ dokáže herec nepříjemnou událost se smíchem komentovat dneska. Nehoda naštěstí trvalé následky nezanechala.

Má svůj vysněný projekt. Rád by natočil adaptaci knihy What's Left Of Us, příběh napraveného feťáka Richie Farrella. „Je to něco jako Přelet přes kukaččí hnízdo dohromady s Rekviem za sen a kouskem Smrti obchodního cestujícího,“ říká Tatum. Už má koupená práva, pracuje na scénáři a rád by vše i režíroval.

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
17. 07. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
24. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
05. 07. 2011 Lafik Tatum (reakcí: 0)
23. 06. 2011 vivi100 mnau (reakcí: 0)
23. 04. 2011 Valinka Vystihující název - kocour (reakcí: 0)
22. 04. 2011 lucinqa77 ... (reakcí: 0)
18. 04. 2011 Lucinka93 Channing (reakcí: 1)
18. 04. 2011 AdeLL ... (reakcí: 0)
18. 04. 2011 liddduska ne (reakcí: 0)
18. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

27. 02. 2017 Horoskop Blíženec

Chystáš se investovat peníze a nejsi si jistá? Než se do toho pustíš, raději se o tom poraď ještě s někým, kdo tomu r... Celý horoskop

Karta dne

Královna pentaklu
Dnešek bys měla zaměřit na péči o své zdraví a tělo. Pokud již delší dobu přemýšlíš nad změnou stravovacích zvyků a láká tě být na chvíli vegetariánem nebo přejít na r...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist