Femina.cz » Magazín » Celebrity » Kim Kardashian - sexbomba i s celulitidou! Jak to dokáže?

Kim Kardashian - sexbomba i s celulitidou! Jak to dokáže?

Kim Kardashian - sexbomba i s celulitidou! Jak to dokáže?

Magazín: Celebrity | autor: Diva.sk | vydáno 12. 04. 2011

"Pracuji na sobě každý den a přesto mám povislá stehna a celulitidu," potvrdila sexy hvězda televizních show a modelka Kim Kardashian. Přesto vypadá stále úžasně. Dobře se maskuje, nebo je důkazem toho, že muži na ženách milují drobné nedokonalosti?


Miluje jídlo
"Miluji jídlo a nikdy si nedokážu odmítnout dobrý gurmánský zážitek," přiznává Kim. Pro U.S. fitness magazine dodala: "Moc ráda bych si ho odpustila, kdybych jídlo neměla tak ráda, ale nemohu si pomoci, mou slabostí jsou zejména sladkosti." Takové harakiri v restauraci si však dopřeje pouze za odměnu a pak usilovně pyká v posilovně. Jinak má jídelníček postaven na přesně vyváženém poměru stravy.


Motivují ji bikiny
Pohled na vlastní tělo v bikinách ji nutí, aby si odřekla sendvič a začala na sobě makat. Přiznává, že cvičí pravidelně sedm dní v týdnu. Na vlastní kůži již vyzkoušela, jak linii drásající je kombinace stresu a nepravidelné stravy, navíc když k tomu přičteme bohatý noční život se sklenkou plnou kalorií. Je perfekcionistka - má vlastní tréninkový program, který jí nedá vydechnout a třikrát ji kromě posilovny a běhu ničí i vlastní kondiční trenér Gunnar Peterson, který se stará, aby před kamerami vypadala šik.

Kim často stává před velkým zrcadlem a poohlíží si zadek i stehna v bikinách. Není to jistá forma masochismu, ale součást terapie. Kim říká, že navzdory snaze její stehna stále nejsou dokonalá a pomerančovou pokožku už asi úplně nezničí ani ten nejlepší tréninkový plán. V tomto svém "bikini" rituálu však objevila množství triků, jak být sexy i v případě, že nevypadáte jako po retuši.


Najděte to, co je nejkrásnější
"Vyhledejte na vašem těle všechno to, co je nejlepší a věnujte se svým klíčovým proporcím," radí Kim, která se uvedeného pravidla drží jako klíště. Nebo jste ji někdy objevili v šatech a póze, která by snad odhalovala nedokonalosti? Toto je podle herečky i cesta k sebevědomí a obdivu ze strany mužů. Kim říká: "Dávám si záležet, aby vynikl můj štíhlý pas, pěkná prsa a štíhlá lýtka. Vše ostatní vedle toho zanikne." Všimli jste si jak září na fotografiích? Nikdo by neřekl, že zápasí s něčím tak neforemným, jako jsou huspeninová stehna.

Další bojovnice
Kim není sama, co vsadila na přednosti a nedokonalosti nechává v dalekém závěsu. Tuto taktiku před ní zvolily již Jennifer Lopez, která dokonce ze svého zadku, kvůli kterému trpěla v pubertě komplexy, udělala ikonu a Salma Hayek to se svým hrudníkem také musela vybojovat nejprve sama před sebou.
Pro Kim se právě tyto dvě osoby staly následování hodné a zatím ani nepřemýšlela o plastice. Řeči, že její rty jsou větší, než má příroda ve formičky, rezolutně odmítá a tvrdí, že se jí žádný chirurg nedotkl.


Dělejte to jako Kim
Její denní menu spočívá v celku přijatelném složení. Snídaně: ovesná kaše s banány. Přesnídávka: Jogurt s ovocem. Oběd: salát s grilovaným kuřecím masem. Svačina: Mrkev a nízkotučný sýr. Večeře: ryba, zelenina a šálek horkého čaje před spaním. Snaží se nepřekročit denní 1500 kalorií. Jídlem ale všechno nekončí, a proto se podíváme i na zoubek zmiňovanému tréninkovému plánu, kterým se denně morduje.


Kromě profesionálních tréninků s odborníkem se její každodenní chlebíček skládá z půlhodinky na běžícím pásu, kterou klidně můžete nahradit i jemným joggingem po parku a pak se dalších 30 minut věnuje cvikům na posílení především dolních partií.

Miluje dřepy, ráda si ale dá i kliky. Hodina denně v pohybu a správný jídelníček vyformují postavu do dokonalosti. Pak stejně jako Kim, nebudete dávat na mikro nedostatky, protože i tak všechny zastíníte dokonale přitažlivým celkem.

Připraveno ve spolupráci s diva.sk

Další články z rubriky

Komentáře (20)

Datum Autor Nadpis
10. 12. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
02. 11. 2011 Daniela76 Kim Kardashian (reakcí: 1)
16. 09. 2011 helenadon krása (reakcí: 0)
24. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
05. 07. 2011 Lafik Kim (reakcí: 0)
18. 06. 2011 11789 Kim (reakcí: 0)
18. 06. 2011 11789 Kim (reakcí: 0)
23. 04. 2011 lucinqa77 ... (reakcí: 1)
17. 04. 2011 wrazedkyne jak to dokaze? (reakcí: 1)
14. 04. 2011 aknela11 a proč ne (reakcí: 0)
13. 04. 2011 Lafik .... (reakcí: 0)
13. 04. 2011 weronika9 ano! (reakcí: 0)
12. 04. 2011 vercik ... (reakcí: 0)
12. 04. 2011 Viky17 Kim Kardashian (reakcí: 0)
12. 04. 2011 Mistery starosti (reakcí: 0)
12. 04. 2011 kralicek jo to si holt mohou dovolit jen "célebryty" (reakcí: 2)
12. 04. 2011 liddduska já (reakcí: 1)
12. 04. 2011 zuzahe kult celulitity (reakcí: 0)
12. 04. 2011 Karunka - (reakcí: 0)
12. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

23. 03. 2017 Horoskop Štír

Hned několik mužů se dnes kolem tebe začne motat a ty nebudeš vědět, kterého si vybrat. Neunáhluj se a nech je, ať se... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist