Femina.cz » Magazín » Celebrity » Když celebrity útočí... a paparazzi trpí

Když celebrity útočí... a paparazzi trpí

Když celebrity útočí... a paparazzi trpí

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 04. 05. 2011

Na začátku hvězdné kariéry se snad každý herec či zpěvák celý klepe nadšením, když se jeho fotka objeví v novinách. Po nějakém čase je to však spíš k vzteku. Mít za sebou na každém kroku houf dotěrů s fotoaparáty není žádný med. A některým celebritám jednoho dne prostě vytečou nervy. Připomeňme si osm nejslavnějších případů.

Když před sedmi lety chodila plavovlasá Cameron Diaz se zpěvákem Justinem Timberlakem, novináři jim nedopřáli kapku soukromí. Rozpustilý "Charlieho andílek" jednoho večera zareagoval s bezprostředností sobě vlastní: milá Cameron popadla novinářův fotoaparát a dala se s ním na útěk. Její malou "zlodějinu" ale zachytily fotoaparáty ostatních paparazzi.

Rebelka Avril Lavigne sice fotografy fyzicky nenapadá ani jim nekrade přístroje, ale zato má nezbednou tendenci na ně plivat. Dobře, možná to není zrovna styl pravé dámy, ale ke zpívající punkerce to docela sedne.

Zpěvačka Britney Spears byla svého času jedna z nejpronásledovanějších celebrit a jednou jí také pohár trpělivosti přetekl. Na fotografy zaútočila dlouhým špičatým deštníkem. Protože to bylo v době, kdy si na podporu boje s rakovinou vyholila hlavu dohola, při útoku vypadala docela strašidelně.

To zpěvák kapely Coldplay Chris Martin dal průchod vzteku s pravou mužskou agresivitou. Na výletě v Austrálii se pomstil dotěrnému fotografovi tím, že mu rozmlátil přední sklo od auta a propíchal pneumatiky. Za svou reakci byl zatčen, ale nakonec vyvázl bez obvinění.

Hollywoodský fešák Matthew McConaughey si může dovolit působit jako gentleman, jelikož má okolo sebe ochranitelské kamarády, kteří si to s paparazzi vyřídí za něj. Když ho novináři zastihli při poklidném surfování v Malibu, přátelé se na ně vrhli a kromě jednoho fotoaparátu rozbili také ústa jednoho z dotěrů.

Útoky na novináře je doslova proslulý britský krasavec Hugh Grant. Kromě kopance mezi nohy je mu také připisován jeden z nejkurióznějších incidentů: na jednoho fotografa hodil otevřenou tubu fazolí ve šťávě. Naštěstí nešlo o konzervu, ale plast, takže nebožák vyvázl jen s menší boulí, ale zato pořádně promáčený.

Velkou kauzu rozpoutal herec Keanu Reeves, který ve snaze zbavit se novináře poskakujícího před jeho autem údajně šlápl na plyn. Zraněný reportér slavného hrdinu z Matrixu ihned zažaloval, ale nakonec neuspěl. Keanu byl obvinění zproštěn.

Jedničkou mezi útočníky je však zaručeně herec Sean Penn a hnedtak někdo ho nepřekoná. Případ se odehrál už v roce 1986 při natáčení v Číně. Sean ke své nelibosti našel paparazziho ve svém hotelovém pokoji a rozhodl se, že mu dá pořádně za vyučenou. Pověsil ho za nohy z balkonu v 9. patře a nechal ho chvíli kinklat. Byl za to zatčen, ale podařilo se mu uprchnout zpátky do Spojených států. Později byl omilostněn... zajímavé, že?

Další články z rubriky

Komentáře (15)

Datum Autor Nadpis
24. 01. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 0)
12. 09. 2011 helenadon tisk (reakcí: 0)
26. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 1)
27. 06. 2011 xxkarelxx kk (reakcí: 0)
18. 05. 2011 AlexandraAlexis :) (reakcí: 0)
09. 05. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
08. 05. 2011 PaNIK92 Celebrity (reakcí: 0)
04. 05. 2011 Anya Na straně celebrit (reakcí: 0)
04. 05. 2011 Viky17 paparazzi (reakcí: 0)
04. 05. 2011 Lucinka93 :)) (reakcí: 0)
04. 05. 2011 Miguela t (reakcí: 0)
04. 05. 2011 kralicek to by se u nás nestalo (reakcí: 0)
04. 05. 2011 janina2001 Se spíš divím, (reakcí: 0)
04. 05. 2011 Karunka - (reakcí: 0)
04. 05. 2011 liddduska líbí (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

ARTISTRY 3D Pudr na tvář

ARTISTRY 3D Pudr na tvář

Zvýrazněte a rozjasněte své líčení!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 20. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

20. 10. 2016 Horoskop Váhy

Kamarádka, která se ti ozvala po dlouhé době, po tobě nechce přátelské setkání, ale bude požadovat nějakou pomoc, mož... Celý horoskop

Karta dne

Dvě hole
Máš před sebou skvělý den, pokud potřebuješ vyřešit práci nebo se snad snažíš zvýšit svoji kariéru, můžeš si být jistá, že tvé kroky jsou správné a tvým požadavkům bud...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Svatební tradice, rozvody i soutěž aneb N...

Svatba - není snad ženy, která by se na ten jedinečný den v životě netěšila. Nevím, jak jsi to měla ty, ale my s kama...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist