Femina.cz » Magazín » Celebrity » Katy Perry: Neměla jsem žádné dětství!

Katy Perry: Neměla jsem žádné dětství!

Katy Perry: Neměla jsem žádné dětství!

Magazín: Celebrity | autor: Libuše Burger | vydáno 07. 05. 2011

Když vidíte sexy zpěvačku Katy Perry v obepínavém vyzývavém oblečení na obálkách časopisů, jistě byste do ní neřekli, že vyrostla v přísně věřící rodině, které byla zapovězena i moderní hudba. Jak se z ní vůbec mohla stát taková hvězda?

Dneska se Katy Perry (26) obléká výstředně, stala se jednou z ikon současné hudby a plánuje rodičovství podle doporučení moderní medicíny. Něco takového bylo nemyslitelné pro její rodiče, evangelické misionáře, kteří nikdy nečetli jinou knihu než Bibli a poslouchali výhradně hudbu s křesťanskými motivy. Katy Perry v rozhovoru pro Vanity Fair přiznala, že její dětství nebylo jednoduché.

"Když jsem pak vyrůstala a chodila jsem se radit do centra plánovaného rodičovství, připadala jsem si jako na klinice provádějící potraty. Vždycky jsem se bála, že tam na mě někdo hodí bombu," vypráví Katy. Je vlastně obdivuhodné, že se dokázala z rodinných tradic vymanit. "Byla jsem takové to dítě, které se neustále ptá: proč? Podle našeho náboženství vám ke všemu stačí víra. Ale v tomto bodě jsem kacíř. Jsem otevřená možnostem," říká Katy. S rodinou ale vychází po dobrém. "Myslím, že jakmile děti povyrostou, rodiče povyrostou také. Ti moji rostli se mnou. Už se je nesnažím změnit a oni se nesnaží změnit mě."

V kariéře zpěvačky ji naopak plně podporují. "Jsou nadšení mým úspěchem. Jsou šťastní, že se jejich tři děti mají dobře, neberou drogy a neskončili ve vězení," vysvětlila Katy. Její maminka se dokonce tisku svěřila, že slávu dcery předvídala už v těhotenství. "Pán nám to vyjevil, už když jsem Katy čekala," prohlásila.

Zpěvaččin křesťanský původ se ale v některých životních aspektech nezapře. Odmítá aféry a je věrná svému manželovi. Komik Russell Brand ji prý uchvátil mimo jiné tím, že vypadá trochu jako Ježíš. "V jeho image se mísí Jim Morrison s Charlesem Mansonem, Ježíšem i Elvisem Presleym. Je to chodící génius. Jen se vedle mě postaví a já se cítím chytřejší," rozplývá se stále zamilovaná Katy s tím, že přesně na takového chlapa čekala. Potřebuje totiž k sobě osobnost, která ji jen tak nepřeválcuje.

S pomluvami v bulváru se snaží vyrovnat s pomocí nadhledu. Nedávno se například objevily informace, že Katy manžela podvádí. Russell tomu neuvěřil. "Tisk zkrátka není váš kamarád, když přijde na manželství. Proto jsme také odmítli zveřejnit svatební fotografie - a že nám za ně nabízeli miliony dolarů," přiznala Katy.

"Je mi jedno, co lidi povídají o mém vztahu. Je mi jedno, co říkají na má prsa. Kupují si moje písničky, vyprodala jsem turné. To je úžasná odezva na mou hudbu," vyjasnila světu svoje priority zpěvačka. Na to, že je jí pouhých šestadvacet let, mluví z ní moudrost, co myslíte?

Další články z rubriky

Komentáře (15)

Datum Autor Nadpis
12. 09. 2011 helenadon dětství (reakcí: 0)
26. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
04. 07. 2011 Lafik :) (reakcí: 0)
23. 06. 2011 vivi100 katy (reakcí: 0)
08. 05. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
08. 05. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
07. 05. 2011 Saphi :-) (reakcí: 0)
07. 05. 2011 wrazedkyne - (reakcí: 0)
07. 05. 2011 Anya Katy (reakcí: 0)
07. 05. 2011 aknela11 její (reakcí: 0)
07. 05. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)
07. 05. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
07. 05. 2011 marry159 * (reakcí: 0)
07. 05. 2011 marry159 * (reakcí: 0)
07. 05. 2011 AlexandraAlexis :) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Fearless - tělové mléko

Victoria´s Secret Fearless - tělové mléko

Nechte se unést podmanivými tóny!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 08. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

09. 12. 2016 Horoskop Štír

Všímej si víc lidí kolem sebe. Jeden dávný přítel nebo kolega z práce s tebou už delší dobu flirtuje, ale ty ho stále... Celý horoskop

Karta dne

Císař
Situace, kterou právě nyní řešíš, bude potřebovat logické myšlení, které je spíš vlastní mužům. Bylo by dobré, abys využila veškerou sílu a energii na dořešení a nebál...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist