Femina.cz » Magazín » Celebrity » Jim Carrey v nové roli. Olalalá, to je figura!

Jim Carrey v nové roli. Olalalá, to je figura!

Jim Carrey v nové roli. Olalalá, to je figura!

Magazín: Celebrity | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 08. 03. 2013

Jako komik nikdy pružné tělo nepotřeboval, na roli zvířecího detektiva bohatě stačila ohebná ústa. Jim Carrey nikdy nepatřil mezi nabušené svalovce a nikdy neměl ambice patřit do partičky Arnolda a spol. I přesto ale v novém filmu ukáže obdivuhodnou muskulaturu.

V polovině března (u nás v dubnu) vstoupí do kin snímek s názvem Incredible Burt Wonderstone, v němž Jim Carrey hraje roli pouličního kouzelníka Steva Graye – mistra triku s dlouhými vlasy, který vydrží 12 dní nečurat rovně či dokáže spát na rozžhaveném uhlí. Už proto to není žádné ořezávátko, a tak musel herec ještě před první klapkou šupem do posilovny.

Nové, vysoustruhované tělo ale Jimovi bohužel příliš nevyhovovalo, a tak, prosbám fanynek navzdory, hned po filmování jednapadesátiletý herec nelenil a všechna těžce shozená kila zase znovu nabral. „Už jsem zpátky. Jsem opět panem Plyšákem a jsem tomu rád,“ řekl Carrey v rozhovoru pro časopis People. „Víte, být v tomhle těle vůbec není pohodlné. Vypadá úžasně, je fantastické a přitahuje spoustu pozornosti, ale musíte jíst jako antihmota, abyste zůstal ve formě“ ospravedlnil herec svůj útok na provozovnu s rychlým občerstvením.

Divačky sice otevřou při pohledu na jeho sošné tělo, které předvede bez zbytečných svršků, jenže to bude poprvé a zřejmě také naposled, co na Jimovi obdivovaly také něco jiného než jen grimasy. „Ukazovat nahé tělo je spíše doménou kolegy Matthewa McConnaugheyho. Já mu rozhodně nehodlám fušovat do řemesla,“ zavtipkoval si Carrey. Paradoxně idol žen Matthew musel nedávno shodit své krásné svaly kvůli roli člověka trpícího AIDS a zhubnout až na kost. Dobrou zprávou je, že je má nyní už zase zpátky.

Jim a Matthew nejsou ale zdaleka jedinými umělci, kteří museli být kvůli roli na dietě. Australský herec Hugh Jackman přiznal, že kvůli roli v Bídnících nekonzumoval po 36 hodin nic než vodu. Hugh se původně připravoval na roli ve filmu The Wolverine, pro níž musel být ve vrcholné fyzické formě. Jenže natáčení se prodlužovalo a pak přišla nabídka na Bídníky. A režisér trval na tom, že coby propuštěnec z trestaneckého tábora musí nutně zhubnout. Co všechno musí herci podstoupit kvůli roli. Závidíte jim?

Foto zdroj: youtube, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
20. 03. 2013 manislava jim carrey (reakcí: 0)
10. 03. 2013 AlexandraAlexis + (reakcí: 0)
10. 03. 2013 lidka2 + (reakcí: 0)
10. 03. 2013 Daniela76 Jim Carrey (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Květinově-ovocná rozkoš

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

21. 10. 2016 Horoskop Váhy

Odbýváš se nezdravou stravou, obědy řešíš fastfoody a večer nevíš, co bys snědla. Je jasné, že to začínáš pociťovat n... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Máš velkou šanci na úspěch! Blíží se k tobě změna, na kterou tak dlouho a netrpělivě čekáš. Jakmile učiníš první vstřícný krok vpřed, všechno se dá do pohybu a ty pevn...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Svatební tradice, rozvody i soutěž aneb N...

Svatba - není snad ženy, která by se na ten jedinečný den v životě netěšila. Nevím, jak jsi to měla ty, ale my s kama...

Celý článek

Módní policie

TOPlist