Femina.cz » Magazín » Celebrity » Jennifer Lopez: Cílevědomá celebrita s nejslavnějším pozadím

Jennifer Lopez: Cílevědomá celebrita s nejslavnějším pozadím

Jennifer Lopez: Cílevědomá celebrita s nejslavnějším pozadím

Magazín: Celebrity | autor: Aneta K. | vydáno 21. 06. 2012

Je jednou z nejslavnějších žen světa, která vydělává miliony natáčením filmů, alb, prodejem parfémů, bot, oblečení a doplňků. Nejznámější je ale stejně kvůli svým milostným aférám, skandálům a za to, jak je hrdá na svůj zadek.

Jako dítě se rozhodla, že bude zpěvačka, tanečnice a herečka a svou obdivuhodnou cílevědomostí toho dosáhla. V 90. letech byla Jennifer Lopez považovaná za slibný herecký talent, s nominací na Zlatý globus za svou průlomovou roli Selena, s výbornými filmy jako Zakázané ovoce a U-Turn na kontě. Protoyp moderní emancipované ženy, která se vypracovala, krásné, soustředěné, úspěšné hned v několika oborech.

Stačilo pár let a J.Lo se z respektované umělkyně proměnila v postavu ve své vlastní soap opeře. Její chyby a omyly s radostí sledoval bulvár. Filmy, které točila, strhali kritici a někdy i diváci, takže ani ty neodváděly pozornost od pověstí, že se chová jako nafoukaně a že si sice pořád hraje na obyčejnou „Jenny from the block“, která je hrdá na své ženské míry, přitom žije jako zhýčkaná celebrita, která si svůj zadek pojistila na sedm miliard korun.

A pak tu samozřejmě byly její milostné eskapády. Její první manžel by ještě číšník, Kubánec Ojani Noa, vzala si ho taky těsně před premiérou Seleny. Už po necelém roce se přesunula do jiné ligy, za rapperem Puff Daddym a začala pařit tak divoce, až byla jednou s novým snoubencem zatčena po střílení v nočním klubu. Protřelý „zlý hoch“ Diddy z ní taky udělal královnu rozmazlených požadavků, žhavou sexy krásku, která požaduje, aby její šatna byla vymalována jen bíle a obsahovala čerstvé bílé květiny a třikrát přefiltrovanou vodu.

Po rozchodu s Daddym následovalo další krátké manželství, s tanečníkem Chrisem Juddem, z nějž plynule přešla na další luxusní románek, tzv. pár Bennifer. S Benem Affleckem jezdili sladěnými sporťáky, dávali si diamanty, vyjížděli na extravagantní divočené, štvali veřejnost i Benovy rozumné přátele a s pompou oznamovali svatbu, kterou chvíli před obřadem zrušili a sváděli to na přílišný mediální zájem. Necelých pět měsíců, co se pár k úlevě mnohých rozešel nadobro, se Jennifer provdala potřetí, poprvé v tichosti, za Marca Anthonyho.

Sedm let se zdálo, že konečně našla toho pravého. I Anthony měl portorikánské kořeny jako ona, dcera přistěhovalců, počítačového technika a učitelky v mateřské škole, narozená v červenci 1969 v Bronxu jako prostřední ze tří dcer. Se zpěvákem a hercem dokonce už jednou krátce chodila, poté co se potkali na konci 90. let na jeho koncertu. On si pak vzal bývalou Miss Universe  a zplodil nejen s ní tři děti.  Další potomci, dvojčata Maximilliana a Emme, mu porodila Jennifer, v 38 letech v únoru 2008.

Loni ale pár oznámil rozchod a v současnosti se rozvádí. „Skončí jako stará Elizabeth Taylor, za sebou ztroskotaná manželství a vedle ní nikdo, ke komu by se v noci mohla přitulit,“ předpovídá jí první manžel Noa, který se s ní po letech, kdy vyvedl její restauraci, rozhádal. Kvůli částce, jíž měla Jennifer zaručit, že její ex nenapíše knihu, v níž na ni všechno prozradí.

Zatím ovšem Lopez o tělo k tulení nouzi nemá a už se ukazuje s novým milencem, teprve 24letým tanečníkem Casperem Smartem. Ukazuje se i jako porotkyně v American Idol (čili Amerika hledá Superstar) a v nových filmech, romantických a nenáročných jako Jak porodit a nezbláznit se. Ty ale diváky nijak zvlášť nezajímají a vzhledem k jejich kvalitě ani není divu. To, že za svou roli v životopisu zpěváka Héctora Lavoa El Cantante, v němž si v roce 2007 zahrála vedle Anthonyho, měla získat Oscara, si asi myslí jen ona. Místo Oscara získala jen dvě Zlaté maliny pro nejhorší herečku v Lásce s rizikem a čtyři další malinové nominace k tomu.

Ale ať si o ní kritici myslí cokoliv, faktem zůstává, že Jennifer Lopez a její komerční úspěch se staly vzorem pro sílící skupinu Latinoameričanů, podobným jako Gloria Estefan, její idol z mládí. Ekonomický časopis ji letos vyhlásil nejmocnější celebritou planety, v žebříčku založeném na výdělcích v zábavním průmyslu a mediální viditelnosti.

Další články z rubriky

Komentáře (11)

Datum Autor Nadpis
16. 07. 2013 Lafik + (reakcí: 0)
28. 08. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
25. 06. 2012 Fiona60 ,, (reakcí: 0)
23. 06. 2012 helenadon don (reakcí: 1)
21. 06. 2012 nairi Lopez (reakcí: 0)
21. 06. 2012 Catalina - (reakcí: 0)
21. 06. 2012 Anet22 + (reakcí: 0)
21. 06. 2012 Daniela76 Jennifer Lopez (reakcí: 0)
21. 06. 2012 lucik21 ... (reakcí: 1)
21. 06. 2012 Bobina1 - (reakcí: 0)
21. 06. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

24. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Muž, se kterým tě pojí pracovní záležitosti, tě natolik okouzlí, že docela ztratíš rozum a úplně mu podlehneš. A to n... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist