Femina.cz » Magazín » Celebrity » Jedna z nejkrásnějších Češek se bude vdávat! Podívejte se za koho

Jedna z nejkrásnějších Češek se bude vdávat! Podívejte se za koho

Jedna z nejkrásnějších Češek se bude vdávat! Podívejte se za koho

Magazín: Celebrity | autor: Libuše Burger | vydáno 10. 01. 2011

Ta, která přežila tsunami. Této nálepky se topmodelka Petra Němcová (31) už nikdy nezbaví. Ničivou vlnu, jež jí sebrala přítele Simona Atleeho, přežila díky obrovskému štěstí se zlomenou pánví v koruně stromu. Rázem ji znal celý svět.

Přitom Petra rozjela úspěšnou kariéru už před tragédií. Pracovala pro proslulé značky Max Factor, Cartier, La Perla nebo Victoria Secret, objevila se na obálce prestižního časopisu Sports Illustrated, který jí přiřkl titul Modelka roku 2003. V prosinci následujícího roku trávila s přítelem Vánoce na nesprávném místě a její štěstí zpřetrhala vlna tsunami, která kromě její lásky zničila i velkou část pobřeží Indonésie a Thajska. "S realitou jsem se smířila už dávno, ale je to něco, co ve vás bude až do konce života," přiznala Petra Němcová s odstupem času.

Více než modelingu se od té doby věnuje charitě. V rámci svého fondu Happy Hearts pomáhá dětem z oblastí postižených katastrofami a těší se světové popularitě. Možná je nakonec oblíbenější ve světě než v rodných Čechách. Zatímco v diskusích zahraničních webů ji čtenáři často označují za nejkrásnější modelku světa a úžasně silnou ženu, Češi srší jedem: na tragédii si podle nich postavila kariéru a už skoro neumí česky. Jo, závist, ta u nás byla vždycky mocná holka.Co se dá Petře závidět? Smrt milovaného muže, na něhož těžko někdy zapomene? To asi ne. Nicméně do jejího života postupně vstoupili další muži, a to už asi k závidění je, vzhledem k tomu, že jde o velmi slavné jedince. Románek se zpěvákem Jamesem Bluntem vypadal idylicky do té doby, než vyšlo najevo, že se Blunt nehodlá vázat jen na jednu slečnu a neodpustí si alkoholovou smršť po každém koncertu. "Kolem čtvrté ranní už piju všechno, co teče. 85 koncertů za rok znamená 85 pitek v 85 různých zemích," chlubí se otevřeně zpěvák, jehož životní styl je bohužel dost v rozporu s romantickým laděním jeho písní.

Petra se z rozchodu brzy oklepala a slavní muži okolo ní kroužili jako supi. Proslýchalo se, že se do ní bláznivě zamiloval hrdina akčních filmů Bruce Willis, s nímž modelka pracovala na charitativních akcích. Vytrvale ale popírala, že by mezi nimi proběhlo něco intimního. Zato další hollywoodský fešák Sean Penn se po jejím boku objevoval zcela oficiálně a vztah s přitažlivou Petrou mu málem rozbil manželství. Potom se najednou česká modelka z veřejného života stáhla. Nebylo po ní ani vidu, ani slechu, média o ní přestala psát. Že by se chtěla po těch divokých letech konečně usadit a v tichosti založit rodinu? Ale s kým?

"Nemám vyhraněný typ muže podle vzhledu... Záleží na souznění, na energii, která mezi vámi je, také humor je důležitý," přiblížila Petra svou představu ideálního muže v jednom rozhovoru, ale odmítla prozradit, zda někdo takový v jejím životě právě je.

A teď už je to tajemství venku. Magazín Vogue přišel před pár dny se zprávou, že se Petra zasnoubila s britským hercem Jamiem Belmanem. Není sice tak slavný jako Bruce Willis, ale čeští diváci ho mohou znát ze seriálu Vraždy v Midsomeru. Snad s ním Petra najde klid a založí velkou rodinu, o které vždycky snila.

Další články z rubriky

Komentáře (14)

Datum Autor Nadpis
21. 06. 2013 soffka Vdavky (reakcí: 0)
07. 08. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
29. 07. 2011 11789 Petra (reakcí: 0)
17. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
05. 07. 2011 Maminka11 Petra (reakcí: 0)
05. 07. 2011 brontik Petra (reakcí: 0)
25. 06. 2011 perfekta Petra (reakcí: 0)
16. 05. 2011 Bobina1 - (reakcí: 0)
03. 05. 2011 heczkova Petra (reakcí: 0)
14. 04. 2011 aknela11 Petra (reakcí: 0)
05. 03. 2011 puntik tak (reakcí: 0)
04. 03. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
01. 03. 2011 Verka .. (reakcí: 0)
26. 02. 2011 jitkaji . (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

29. 03. 2017 Horoskop Ryby

Zdravý životní styl máš v malíčku, ale jen teoreticky, praxe poněkud pokulhává a začíná to být znát na tvé postavě. M... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist