Femina.cz » Magazín » Celebrity » Jak bydlí slavní: Prohlédněte si luxusní dům věčné průšvihářky Lindsay Lohan

Jak bydlí slavní: Prohlédněte si luxusní dům věčné průšvihářky Lindsay Lohan

Jak bydlí slavní: Prohlédněte si luxusní dům věčné průšvihářky Lindsay Lohan

Magazín: Celebrity | autor: Dorotka G. | vydáno 15. 11. 2012

Jestli je něco, do čeho hvězdy investují peníze, pak jsou to luxusní domy. Valná většina mladých, si však domy nekupuje, ale pouze pronajímá. Stejně jako skvělá herečka s nálepkou problémové průšvihářky Lindsay Lohan.

Pravdou je, že pronájem je mnohem výhodnější. Jakmile se hvězdičce rozjede slibně kariéra, pak se přímo úměrně zvedají i nároky na luxus a s tím spojené bydlení. Ne jinak je na tom i hvězda filmu  Lindsay Lohan, která se přestěhovala do sofistikovaného podkroví zajímavě architektonicky řešeného domu v Kalifornii.

Ač to z venku nevypadá, byt nabízí vskutku kreativní prostor. Lindsay může využívat jen pár bloků od pláže 4 ložnice, luxusní koupelnu i kuchyň, která je velmi umně spojená s obývacím pokojem. Vzdušnost celému prostoru dodávají vysoké stropy, které propojují obě dvě patra. Komfort zvyšují krby dokonale zasazené do jednotlivých místností.

Obývací pokoj je orientován na jih a je tedy krásně prosluněný. Ale to je celý dům, neboť je prosklený a nabízí tak nádherné výhledy. Z jedné strany se Lindsay může kochat pohledem na město, z druhé pak na nedaleké hory i mořské pobřeží. K dispozici má i střešní terasu, kde může nerušeně odpočívat, daleko od objektivů senzacechtivých novinářů. 
Luxus zastupuje leštěný mramor, plovoucí schodiště, dokonale provedené mozaiky, mahagonový nábytek ve vysokém lesku i zajímavé kontrasty v podobě leštěné oceli.

Lindsay Lohan se rozhodla pro pořízení tohoto pronájmu poté, co opustila rehabilitační centrum Betty Fordové, kde se zbavovala závislosti na alkoholu a drogách.  Před dvěma lety byla dokonce odsouzena k 90 dnům vězení za to, že se nedostavila na předepsané sezení.  Chytit druhý dech by se jí mohlo povést právě teď, kdy se stala Elizabeth Taylor. Tedy alespoň v životopisném snímku, do něhož jí vybrala sama Elizabeth. Nutno podotknout, že Lindsay vypadá v roli slavné herečky opravdu úchvatně a co víc, náramně se jí podobá.

Tak snad ten svůj život konečně chytí za pačesy, přestane blbnout a užije si jej se vším všudy.

Foto: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
11. 12. 2012 Darkwood Jak bydlí slavní (reakcí: 0)
20. 11. 2012 AlexaA :) (reakcí: 0)
19. 11. 2012 manislava LL (reakcí: 0)
15. 11. 2012 lidka2 jejich bydlení (reakcí: 0)
15. 11. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
15. 11. 2012 xxkouckaxx x (reakcí: 0)
15. 11. 2012 Bobina1 - (reakcí: 0)
15. 11. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Weleda Rozmarýnové rostlinné mýdlo

Weleda Rozmarýnové rostlinné mýdlo

Jemně vyživuje a oživuje pleť...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 23. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

23. 01. 2017 Horoskop Ryby

Jakoby nestačily problémy s financemi, přidají se ještě problémy v práci a ty budeš mít co dělat, abys udržela klidno... Celý horoskop

Karta dne

Tři poháry
Máš nejvyšší čas začít slavit a věnovat se alespoň na malou chvíli jen sama sobě a svým potřebám. Máš pocit, že žádné nemáš? Omyl! Samozřejmě, že máš a jako žena si mů...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, láska i módní přešla...

Taky ti připadá, že to všechno nějak moc letí? Leckdo ještě ani nestihl odstrojit vánoční stromeček a už nám startuje...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist