Femina.cz » Magazín » Celebrity » Jak bydlí slavní: Prohlédněte si luxusní dům věčné průšvihářky Lindsay Lohan

Jak bydlí slavní: Prohlédněte si luxusní dům věčné průšvihářky Lindsay Lohan

Jak bydlí slavní: Prohlédněte si luxusní dům věčné průšvihářky Lindsay Lohan

Magazín: Celebrity | autor: Dorotka G. | vydáno 15. 11. 2012

Jestli je něco, do čeho hvězdy investují peníze, pak jsou to luxusní domy. Valná většina mladých, si však domy nekupuje, ale pouze pronajímá. Stejně jako skvělá herečka s nálepkou problémové průšvihářky Lindsay Lohan.

Pravdou je, že pronájem je mnohem výhodnější. Jakmile se hvězdičce rozjede slibně kariéra, pak se přímo úměrně zvedají i nároky na luxus a s tím spojené bydlení. Ne jinak je na tom i hvězda filmu  Lindsay Lohan, která se přestěhovala do sofistikovaného podkroví zajímavě architektonicky řešeného domu v Kalifornii.

Ač to z venku nevypadá, byt nabízí vskutku kreativní prostor. Lindsay může využívat jen pár bloků od pláže 4 ložnice, luxusní koupelnu i kuchyň, která je velmi umně spojená s obývacím pokojem. Vzdušnost celému prostoru dodávají vysoké stropy, které propojují obě dvě patra. Komfort zvyšují krby dokonale zasazené do jednotlivých místností.

Obývací pokoj je orientován na jih a je tedy krásně prosluněný. Ale to je celý dům, neboť je prosklený a nabízí tak nádherné výhledy. Z jedné strany se Lindsay může kochat pohledem na město, z druhé pak na nedaleké hory i mořské pobřeží. K dispozici má i střešní terasu, kde může nerušeně odpočívat, daleko od objektivů senzacechtivých novinářů. 
Luxus zastupuje leštěný mramor, plovoucí schodiště, dokonale provedené mozaiky, mahagonový nábytek ve vysokém lesku i zajímavé kontrasty v podobě leštěné oceli.

Lindsay Lohan se rozhodla pro pořízení tohoto pronájmu poté, co opustila rehabilitační centrum Betty Fordové, kde se zbavovala závislosti na alkoholu a drogách.  Před dvěma lety byla dokonce odsouzena k 90 dnům vězení za to, že se nedostavila na předepsané sezení.  Chytit druhý dech by se jí mohlo povést právě teď, kdy se stala Elizabeth Taylor. Tedy alespoň v životopisném snímku, do něhož jí vybrala sama Elizabeth. Nutno podotknout, že Lindsay vypadá v roli slavné herečky opravdu úchvatně a co víc, náramně se jí podobá.

Tak snad ten svůj život konečně chytí za pačesy, přestane blbnout a užije si jej se vším všudy.

Foto: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
11. 12. 2012 Darkwood Jak bydlí slavní (reakcí: 0)
20. 11. 2012 AlexaA :) (reakcí: 0)
19. 11. 2012 manislava LL (reakcí: 0)
15. 11. 2012 lidka2 jejich bydlení (reakcí: 0)
15. 11. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
15. 11. 2012 xxkouckaxx x (reakcí: 0)
15. 11. 2012 Bobina1 - (reakcí: 0)
15. 11. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

27. 02. 2017 Horoskop Rak

Kolegyně v práci ti přichystají krásné překvapení, které tě dojme až k slzám. Pochopíš, že i když mezi sebou občas má... Celý horoskop

Karta dne

Paže pentaklu
Dnes můžeš očekávat příjemný a radostný den plný příznivých zpráv a nových příležitostí. Může se stát, že na ulici potkáš kamarádku, která ti sdělí skvělou informaci o...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist