Femina.cz » Magazín » Celebrity » Iveta Lutovská: Svatba bude už letos!

Iveta Lutovská: Svatba bude už letos!

Iveta Lutovská: Svatba bude už letos!

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 18. 04. 2011

Když muž uloví krásnou blondýnku, která navíc vyhrála Českou Miss, musí si ji pořádně hlídat. A jak si ji pojistit lépe, než ji požádat o ruku? Vyřešil to tak i podnikatel Jaroslav Vít, který žene pod čepec královnu krásy z roku 2009 Ivetu Lutovskou.

Dlouhonohá kráska z Třeboně byla trochu neobvyklou misskou. Do soutěže se přihlásila v 25 letech, což mnohé hlasy z modelingu považovaly za zenit. Přesto soutěž vyhrála, a navíc dokázala, že může konkurovat mladým žabkám z celého světa: na prestižním světovém klání Miss Universe se umístila v první desítce. Poměrně netypický byl po vítězství i vývoj jejího milostného vztahu. Zatímco většina missek se krátce po získání korunky krásy rozloučí s hodným chlapcem z rodné vísky a nechá se sbalit zazobaným podnikatelem, Iveta chodila s dosavadním přítelem ještě dobrý rok a jejich rozchod nezavinil cizí muž.

Její dlouhodobý partner Radovan Hynek se projevil jako labilní osobnost - ačkoli spolu chodili přes sedm let, odmítl se k ní přestěhovat a začít společný život, natož aby uvažoval o založení rodiny. Když se s ním rozešla, nervově to nevydržel, začal se opíjet a vyhrožoval sebevraždou. Nakonec se za ní vypravil do kasina, kde trávila večer s přáteli, a přede všemi jí infantilně předal velkého plyšového medvěda. Po tomto trapasu už neměl žádnou šanci vztah zachránit.

Iveta Lutovská dlouho sama nezůstala. Brzy se okolo ní začal točit majitel sítě pražských kasin Jaroslav Vít a setkal se s úspěchem. Ačkoli blonďatá misska ještě donedávna prohlašovala, že na svatbu nijak nespěchá, najednou ji plánuje. "Chci mít velkou svatbu s celou rodinou," prozradila Iveta s tím, že místo ani datum dosud s přítelem nevybrali. Chtěli by se však vzít ještě v letošním roce a v českém prostředí.Iveta se netají ani přáním stát se matkou. Modelingová kariéra pro ni není stěžejní, už teď počítá s tím, že se v budoucnosti bude živit spíš v oblasti produkce a public relations, které vystudovala na vysoké škole.

Její vyvolený je mimořádně šťastným mužem - získal pro sebe krásnou, vzdělanou a úspěšnou dívku, která navíc umí být věrná. "Vůči milostným nabídkám jsem imunní," prohlašovala Iveta už v době, kdy jako čerstvá misska jezdila po světě, nechávajíc svého tehdejšího partnera doma. Ačkoli o ctitele na cestách neměla nouzi a dostala řadu nabídek k vášnivé noci i k sňatku, nikdo s ní nepohnul. Pokud má podobnou povahu i její snoubenec, není důvod, proč by spolu nebyli šťastni jako v pohádce. Hodně štěstí, Iveto!

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
16. 09. 2011 helenadon svatba (reakcí: 0)
24. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 1)
27. 06. 2011 perfekta Iveta (reakcí: 0)
15. 05. 2011 Bobina1 - (reakcí: 0)
18. 04. 2011 Tyzi :-) (reakcí: 0)
18. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
18. 04. 2011 liddduska štěstí (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

27. 03. 2017 Horoskop Beran

Potkala jsi prima chlapa a máš pocit, že by to mohl být ten pravý? Ještě než se budeš vrhat do společného bydlení neb... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist