Femina.cz » Magazín » Celebrity » Iveta Bartošová se za své potřeby nestydí

Iveta Bartošová se za své potřeby nestydí

Iveta Bartošová se za své potřeby nestydí

Magazín: Celebrity | autor: Lucie Elen | vydáno 25. 11. 2010

Manželství médii štvané zpěvačky Ivety Bartošové a zkrachovalého producenta Jiřího Pomeje je minulostí. Byly hlavním důvodem neukojené pudy sexuální dračice Ivety?

Ačkoliv se do rozvodových papírů nepodařilo novinářům nahlédnout, díky zákulisním zdrojům je známo, že zpěvačka Iveta Bartošova se rozhodně nestydí přiznat to, že v manželství s bývalým producentem Jiřím Pomeje, postrádala to pravé sexuální vyžití. Zpěvačka tedy proto jako důvod rozvodu - tedy jeden z mnoha, uvedla několikaměsíční sexuální abstinenci.

V jednom z rozhovorů reagovala na ostré otázky o alkoholizmu a nepřímo prozradila, že od ledna neměla sex a argumentovala tím i v rámci rozvodu. "Když jsem to tam uvedla, tak je to asi pravda," odpověděla přímo. Není divu, že podobné otázky dokážou Ivetu zvednout ze židle. Vždyť už jich musí mít plé zuby.

O jiných mužích však přecitlivělá umělkyně v době maželské krize podle vlatních slov nechtěla ani slyšet. Sama je prý odpůrkyní nevěry, obvzláště v manželství.

A co je pravdy na prohlášeních jejího exmanžela o jejich intimním životě? Pomeje totiž do médií vypustil, že v posteli jim to mimořádně klapalo. Dokonce si prý Iveta leckdy neodpustila zpestření v podobě podpatků či sexy prádla. Že se zpěvačka rozhodně nemá za co stydět obhájila razantní odpovědí - "A je na tom něco špatného?"

O svém nedávném rozvodu se Iveta obvykle ale vyjadřuje jako o kameni, jenž jí spadl ze srdce v momentě, kdy rozvod nabyl právoplatnosti.

V současné době se Iveta zaměřila výhradně na svou práci. Pracovní úsilí je mimo jiné vidět také na její postavě, která se pomalu ale jistě vrací do svých přitažlivých tvarů. Je to díky nácvikům tanečních sestav a kreací, do nichž dává opravdu všechno.

Iveta se také, společně se svým novým managerem, bývalým zpěvákem, Shimmim, věnuje myšlenkovým koncentracím a duševní relaxaci, spojenými s cvičením, podobným józe. Iveta tak nově objevuje jiné duchovní světy, objímá stromy a, jak sama potvrdila v talkshow Adély Banášové "Adelashow", povídá si se svými anděly. Pokud ji to udrží při smyslech, je to chvályhodné - rozhodně lepší, než objevovat nové světy za pomoci halucinogenních látek...

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
13. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
28. 02. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
25. 11. 2010 Pavla Pomeje (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Clinique Čisticí pleťový gel Pep-Start

Clinique Čisticí pleťový gel Pep-Start

Pro hedvábně jemnou, jasnou a čistou pleť!

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 22. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

23. 02. 2017 Horoskop Střelec

Dnes budeš mít pocit, že tě nikdo nemá rád, nikdo ti nerozumí a že jsi na celém světě úplně sama. Přestaň se litovat ... Celý horoskop

Karta dne

Paže pentaklu
Na cestě k tobě je skvělá zpráva ohledně tvých financí! Tvé plány, které ses rozhodla uskutečnit, se pomalu ale jistě naplňují! Jen tak dál, neboj se postupovat stále ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist