Femina.cz » Magazín » Celebrity » I letošní udílení Oscarů mělo své vrcholy a pády aneb 5 oscarových NEJ

I letošní udílení Oscarů mělo své vrcholy a pády aneb 5 oscarových NEJ

I letošní udílení Oscarů mělo své vrcholy a pády aneb 5 oscarových NEJ

Magazín: Celebrity | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 27. 02. 2013

Nuda na letošním již 85. udílení nejslavnějších filmových sošek rozhodně nebyla. Byť se oscarový večer nesl tak trochu v kouzle nechtěného. Hodně přítomných dam přikoval ke křeslu moderátor Seth MacFarlane, jenž zapěl ódu na jejich poprsí. A o rozruch se postarala také herečka Jennifer Lawrence, jejíž úprk pro pozlacenou sošku zbrzdil pád.

Nejkontroverznější moderátor

Pro mnohé byl nejhorším moderátorem večera Seth MacFarlane, jehož humor byl velmi těžce stravitelný. Tvůrce amerického animovaného seriálu Griffinovi ukázal smysl pro opravdu nekonveční srandu. V odkazu na Tarantinův western Nespoutaný Django řekl:“Je to příběh o muži, který chce získat zpátky svou ženu, jež se stala předmětem nepředstavitelného násilí. Prostě doják, jak by řekli Rihanna a Chris Brown.“ (Připomeňme, že zmiňovaná zpěvačka obvinila Browna z domácího násilí).

Všem přítomným v tu dobu tuhnul úsměv. Ale MacFarlane pokračoval. Ve zmíněném filmu je hodně slov na „n“ jako třeba negr. „Scénář je volně inspirovaný hlasovou schránkou Mela Gibsona,“ řekl v narážce na herce „proslulého“ rasistickými a antisemitistickými výroky. „Hej, to jste všichni na jeho straně?“ ptal se Seth zkoprnělého publika. Následovalo napomenutí z kokpitu hvězdné lodi Star Trek v podání samotného kapitána Kirka. „Tvoje vtípky jsou nechutné a nevhodné,“ lál z obrazovky. Jenže moderátor si nedal říci a vypálil píseň We Saw Your Boobs“ (Viděli jsme tvoje kozy) pojednávající o v sále přítomných hollywoodských herečkách, které ukázaly ve filmu své přednosti.

Nejlepší róba


I letos oblékla spousta žen světlé šaty. Mezi těmi, kterým to nejvíce slušelo, byla i herečka Amy Adams, která zvolila stříbrošedou róbu návrháře Oscara de la Renty. V živůtku a bohaté tylové sukni zvýraznila svůj vosí pas. Vše vhodně doplnila šperky.

Nejlevnější róba


Že oscarová móda nemusí vždy stát majlant, dokázala Helen Hunt, která oblékla model z módního řetězce H&M. Nutno ovšem říci, že kreaci doplnila šperkem tisíckrát dražším.

Největší trapas


Herečka Jennifer Lawrence sice vyhrála Oscara za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli, nicméně róba k ní byla nemilosrdná. Nádherné šaty od Diora ji zradily v ten nejnevhodnější okamžik, kdy si kráčela pro sošku. Jennifer dopadla na schody, brunátnou tvář si kryla rukou. Na pomoc ihned galantně přispěchali kolegové Bradley Cooper a Hugh Jackman, ale Jennifer se rychle zvedla a pospíchala pro Oscara. Následoval potlesk ve stoje, dílem patřil i grácii, s níž zvládla trapnou situaci.

Nejhorší róba


V touze vypadat co nejvíce sexy tentokrát přestřelila Brandi Glanville ze seriálu Zoufalé manželky. Chápeme, že chtěla prodat své sošné tělo, jenže zvolila k tomu šaty mírně řečeno velmi nevkusné. Róba pochází z její vlastní módní kolekce Brand B, o to více zaráží, že si nenavrhla šaty, které by jí lépe padly. Anebo se jedná o lacinou snahu o ženu vamp?

Oscar 2013 - výsledky

Nejlepší fim: Argo

Nejlepší režie: Ang Lee (Pí a jeho život)

Nejlepší herec v hlavní roli: Daniel Day-Lewis (Lincoln)

Nejlepší herečka v hlavní roli: Jennifer Lawrence (Terapie láskou)

Nejlepší herec ve vedlejší roli: Christoph Waltz (Nespoutaný Django)

Nejlepší herečka ve vedlejší roli: Anne Hathaway (Bídníci)


Foto: profimedia.cz, telegraph.co.uk, mashable.com, justjared.com, abcnews.go.com, uk.lifestyle.yahoo.com, thesuperficial.com

 

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
23. 04. 2013 misule14 Obdiv (reakcí: 0)
19. 03. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 0)
01. 03. 2013 manislava udílení oscarů (reakcí: 0)
27. 02. 2013 pepina . (reakcí: 1)
27. 02. 2013 lidka2 + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

24. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Muž, se kterým tě pojí pracovní záležitosti, tě natolik okouzlí, že docela ztratíš rozum a úplně mu podlehneš. A to n... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist