Femina.cz » Magazín » Celebrity » Hvězdou stříbrného plátna v devadesáti? Němečtí senioři si splnili sen!

Hvězdou stříbrného plátna v devadesáti? Němečtí senioři si splnili sen!

Hvězdou stříbrného plátna v devadesáti? Němečtí senioři si splnili sen!

Magazín: Celebrity | autor: Jana Hlavatá | vydáno 30. 01. 2014

Ocitnout se alespoň na malou chvíli v kůži Jamese Bonda či okouzlující Audrey Hepburn. Kdo by o to nestál? Málokomu se však tento sen vyplní. Klienti německého domova pro seniory však dokázali, že na plnění snů není nikdy pozdě. Nejstaršímu aktérovi je totiž úctyhodných 98 let.

Klienti domova pro seniory Sv. Andrease v německém Essenu nehodlají svůj život trávit jen koukáním na televizi či vysedáváním v křeslech. Dokázali to originálním kalendářem, pro který se nechali nafotit v rolích ze svých nejoblíbenějších filmů. V kalendáři jsou tak k vidění proslulé scény z filmových klenotů, jako jsou Titanic, Snídaně u Tiffaniho, Rocky, James Bond, Bezstarostná jízda, Horečka sobotní noci nebo Hříšný tanec. 

V péči profesionálů

Příprava a realizace jednotlivých snímků probíhala ve spolupráci s profesionálním fotografem, vizážisty, kadeřníky a kostyméry. Odvážní senioři, členové skupiny Contilia Gruppe, ve věku od 75 do 98 let pózovali před objektivem fotoaparátu někdy i několik hodin, vše však zvládali s humorem sobě vlastním. Vnímali to jako jedno velké dobrodružství. Kdy jindy se jim zase poštěstí ocitnout se na pár chvil v kůži půvabné Marilyn Monroe, křehce krásné Audrey Hepburn či nezapomenutelného Jamese Deana?

Zatočte se žárlivostí!

Zatočte se žárlivostí!

Slídění v mobilu svého partnera, hysterické scény pokaždé, když si vyjde s kamarády a věčné pochy...

Kalendář je rozebrán. Organizátoři zvažují dotisk

Z modelek a modelů se přes noc staly hvězdy. O kalendář se strhl nebývalý zájem, který překvapil i samotné organizátory akce. Kalendář měl původně posloužit jako dárek pro klienty domova pro seniory, spolupracovníky a zaměstnance. Zájem veřejnosti všechny překvapil. Celý náklad tří tisíc kusů je již dávno rozebrán. Organizátoři však zvažují, že na základě obrovského zájmu nechají udělat ještě jeden dotisk.

O tom, jak se německým seniorům podařilo vžít do hvězdných rolí, se můžete přesvědčit na vlastní oči v naší fotogalerii vlevo.

Foto zdroj: zimbio.com, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
26. 10. 2015 martin štych Tom Cruise to je vtip (reakcí: 0)
26. 07. 2014 xxkouckaxx x (reakcí: 0)
30. 01. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
30. 01. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
30. 01. 2014 glady ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

05. 12. 2016 Horoskop Lev

Rozhodla ses pro radikální úklid. Začneš šuplíky v dětských stolech a nakonec budeš kmitat po domě jako fretka. Rodin... Celý horoskop

Karta dne

Sedm pohárů
Zpráva, která k tobě přichází, tě velmi nemile překvapí. Budeš postavena přes složité a náročné rozhodování. Nic neuspěchej, dopřej si dostatek času na odpověď a pořád...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist