Femina.cz » Magazín » Celebrity » Hvězdou stříbrného plátna v devadesáti? Němečtí senioři si splnili sen!

Hvězdou stříbrného plátna v devadesáti? Němečtí senioři si splnili sen!

Hvězdou stříbrného plátna v devadesáti? Němečtí senioři si splnili sen!

Magazín: Celebrity | autor: Jana Hlavatá | vydáno 30. 01. 2014

Ocitnout se alespoň na malou chvíli v kůži Jamese Bonda či okouzlující Audrey Hepburn. Kdo by o to nestál? Málokomu se však tento sen vyplní. Klienti německého domova pro seniory však dokázali, že na plnění snů není nikdy pozdě. Nejstaršímu aktérovi je totiž úctyhodných 98 let.

Klienti domova pro seniory Sv. Andrease v německém Essenu nehodlají svůj život trávit jen koukáním na televizi či vysedáváním v křeslech. Dokázali to originálním kalendářem, pro který se nechali nafotit v rolích ze svých nejoblíbenějších filmů. V kalendáři jsou tak k vidění proslulé scény z filmových klenotů, jako jsou Titanic, Snídaně u Tiffaniho, Rocky, James Bond, Bezstarostná jízda, Horečka sobotní noci nebo Hříšný tanec. 

V péči profesionálů

Příprava a realizace jednotlivých snímků probíhala ve spolupráci s profesionálním fotografem, vizážisty, kadeřníky a kostyméry. Odvážní senioři, členové skupiny Contilia Gruppe, ve věku od 75 do 98 let pózovali před objektivem fotoaparátu někdy i několik hodin, vše však zvládali s humorem sobě vlastním. Vnímali to jako jedno velké dobrodružství. Kdy jindy se jim zase poštěstí ocitnout se na pár chvil v kůži půvabné Marilyn Monroe, křehce krásné Audrey Hepburn či nezapomenutelného Jamese Deana?

Zatočte se žárlivostí!

Zatočte se žárlivostí!

Slídění v mobilu svého partnera, hysterické scény pokaždé, když si vyjde s kamarády a věčné pochy...

Kalendář je rozebrán. Organizátoři zvažují dotisk

Z modelek a modelů se přes noc staly hvězdy. O kalendář se strhl nebývalý zájem, který překvapil i samotné organizátory akce. Kalendář měl původně posloužit jako dárek pro klienty domova pro seniory, spolupracovníky a zaměstnance. Zájem veřejnosti všechny překvapil. Celý náklad tří tisíc kusů je již dávno rozebrán. Organizátoři však zvažují, že na základě obrovského zájmu nechají udělat ještě jeden dotisk.

O tom, jak se německým seniorům podařilo vžít do hvězdných rolí, se můžete přesvědčit na vlastní oči v naší fotogalerii vlevo.

Foto zdroj: zimbio.com, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
26. 10. 2015 martin štych Tom Cruise to je vtip (reakcí: 0)
26. 07. 2014 xxkouckaxx x (reakcí: 0)
30. 01. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
30. 01. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
30. 01. 2014 glady ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Kenzo Flower By Kenzo L´Elixir - EDP

Kenzo Flower By Kenzo L´Elixir - EDP

Luxusní vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 18. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

18. 01. 2017 Horoskop Vodnář

Muži se dnes kolem tebe budou točit a jedno pozvání na kávu bude stíhat druhé. Neodmítej je hned všechny jen proto, ž... Celý horoskop

Karta dne

Velekněz
Obohatí tě práce ve skupinách, ať již různé ezoterické nauky, semináře nebo vše, co se týká tvého duchovního života. Pokud si nejsi jistá, jaký zájem přesně máš, zkus ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist