Femina.cz » Magazín » Celebrity » Herečky, kterým bude patřit budoucnost: Táňa Pauhofová

Herečky, kterým bude patřit budoucnost: Táňa Pauhofová

Herečky, kterým bude patřit budoucnost: Táňa Pauhofová

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 21. 01. 2011

Tak tuhle slečnu Slovákům závidíme. A často ji přetahujeme do českého filmu. V Románu pro muže jsme z ní dokonce udělali striptérku. Jak se sportovně založená slušňačka Táňa Pauhofová (27) v takové roli cítila?

"Když trénuju nějakou roli, snažím se s postavou sžít. Abych věděla, jak uvažuje, jaké má hodnoty," vysvětlila Táňa v rozhovoru pro slovenský tisk s tím, že hrát postavu lehké Tali pro ni bylo výletem do jiného světa. "Neodsuzuji ženy, které jsou jako ona, ale ráda bych se jim vyhnula." Přestože se Táňa s postavou nijak neztotožnila, její výkon byl kritiky hodnocen jako jeden z nejlepších. Ve filmu zastínila i českou stálici Miroslava Donutila, jehož komičnost už bývá vnímána jako vyšumělá.

Ve skutečnosti má Táňa ke světu internetových striptérek skutečně daleko. Nikdy si nepotrpěla na výstřednosti, nenosí vyzývavé oblečení a ani si nepřipadá nijak zvlášť hezká. "Nemám pocit, že bych byla prototypem pěkné ženy. Pěkná žena by měla mít v sobě esenci ženskosti, a do toho já teprve dorůstám," směje se Táňa, proslavená mimochodem i sbírkou třiceti párů tenisek. Svůj vzhled už nicméně posuzuje s větším optimismem než v dětství, kdy si vyloženě připadala jako ošklivé káčátko.

"Byla jsem strašně malinká. Nosila jsem takové dva copy, jako na debila. Měla jsem největší přední zuby, jaké si dokážete představit. Byla jsem celá taková pihatá," vzpomíná Táňa na školní léta, ale přiznává, že ji spolužáci mezi sebe nepřijímali z jiného důvodu. Řadila se totiž mezi šprtky! "Vždycky jsem všechno věděla. Pořád jsem se hlásila. Chtěla jsem být nástěnkářka, tajemnička... i prezidentka." Není divu, že zrovna Táňa nadabovala pro slovenské diváky učenlivou čarodějku Hermionu ze série o Harry Potterovi. Tahle role jí musela sednout jak zadnice na hrnec!

Herectví ji vždycky bavilo, ale bylo pro ni jen hrou. Její ambiciózní povaha v ní podporovala touhu stát se lékařkou či právničkou, snila také o práci na patologii. "Herectví není od patologie zase až tak vzdálené. Když si uvědomím, že patologie je o pitvání lidí a hledání souvislostí, tak se tomu vlastně věnuju. Akorát s tím rozdílem, že na jevišti pitvám duše postav," zamyslila se Táňa. Že pro ni bude herectví osudovým oborem, zjistila až jako sedmnáctiletá během ročního pobytu v Americe. "Člověk zjistí, co doopravdy chce, až když odejde od rodičů a začne přemýšlet sám za sebe."Táňa patří k nemnohým herečkám, které si mohou role vybírat. "Měla jsem štěstí, a stále mám... Nemám hypotéku ani jiné velké finanční závazky, a tak si stále můžu dovolit ten luxus výběru rolí s ohledem jen a jen na svoji vůli," říká Táňa a vysvětluje tím, proč se dosud nezařadila k tvářím televizních seriálů, ačkoli jejich tvůrci o ni v minulosti zájem projevili. "Nikdy jsem nebyla proti účinkování v televizním seriálu, ale mojí podmínkou je, odvádět kvalitní práci. Pokud mám jít do podobného projektu, musím vědět proč a s kým," nechala se slyšet Táňa, která ale s jednou seriálovou tváří chodí. Jejím přítelem je hrdina ze slovenské Ordinace v růžové zahradě Tomáš Maštalír.

Ona je jednou z nejžádanějších slovenských hereček, on je považován za televizní sex-symbol. Jak to vedle sebe zvládají? "Člověk by neměl počítat s tím, že vztah dvou lidí musí být zákonitě harmonický. Ta harmonie je o tom, že to nezabalíte hned při prvních problémech, ale hledáte řešení a poučení," říká pragmatická Táňa. Pokud tento přístup razí i Tomáš, můžou ostatní pánové zahrabat veškeré naděje, že by kdy dostali šanci půvabnou Slovenku sbalit. Takto pojatý vztah přežije i zemětřesení.

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
03. 03. 2013 lidka2 + (reakcí: 0)
12. 08. 2011 Zuzana2403 Táňa Pauhofová (reakcí: 0)
18. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
08. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
27. 03. 2011 magic11 - (reakcí: 0)
26. 03. 2011 manislava tána (reakcí: 0)
19. 03. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

27. 03. 2017 Horoskop Ryby

Pokud máš děti, tak dnes se obrň pořádnou dávkou trpělivosti a tolerance. Předvedou ti totiž, že i zlatíčka dokážou v... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist