Femina.cz » Magazín » Celebrity » Exmanžel Sandry Bullock už chystá novou svatbu

Exmanžel Sandry Bullock už chystá novou svatbu

Exmanžel Sandry Bullock už chystá novou svatbu

Magazín: Celebrity | autor: Aneta K. | vydáno 21. 01. 2011

Někteří bývalí partneři celebrit čas neztrácí a nedlouho po rozchodu se už ukazují s novou láskou. Jako exmanžel Sandry Bullock, který se chystá znovu ženit. Exmanžel Madonny si zatím k sobě nastěhoval mladou přítelkyni a Rachel Weisz tráví čas s Danielem Craigem.

Ještě to není ani rok, co Sandra Bullock děkovala při přebírání Oscara svému manželovi, díky televizi známému mechanikovi Jesse Jamesovi. Pár dní potom jedna z jeho milenek prozradila, že James zas tak skvělý a hlavně věrný manžel není. Bullock aféru vyřešila rázně a teď už chodí na předávání cen sama a svobodná. A záletník se chystá znovu ženit.

Manželkou číslo 4 se stane o 13 let mladší Kat Von D, tetovaná tatérka, jejíž sláva je pro mě stejně nepochopitelná jako ta Jamesova. „Rok 2010 byl vlastně tím nejlepším rokem mého života, protože jsem se zamiloval do své nejlepšího přítelkyně. Skvělé ženy, která mi stála po boku, když se ke mně svět otočil zády,“ prohlašuje teď mechanik, který si asi nehodlá přiznat, že si za svou nepopularitu mohl taky sám.

To Rachel Weisz, která se v létě po osmi letech v tichosti rozešla s režisérem Darrenem Aronofskym (takže teď ceremoniály kvůli Černé labuti také obráží sám) má víc smyslu pro soukromí. Podle bulváru začala chodit s kolegou Danielem Craigem, s nímž nedávno natáčela thriller Dream House a který na podzim zrušil zasnoubení s americkou producentkou Satsuki Mitchell. Zprávy i fotky, jak se vedou o Vánocích za ruce po ulici jednoho anglického městečka, ale oba nechávají bez komentáře. Pokud ovšem Rachel dostane roli v nové bondovce, o kterou prý stojí, pak už asi o svém novém vztahu mlčet nevydrží.

Novou lásku si užívá i režisér Guy Ritchie, druhý manžel zpěvačky Madonny, s níž natočil své nejhorší filmy. Po rozchodu v roce 2008 se ale jeho kariéra vzpamatovala díky úspěchu Sherlocka Holmese a vzpamatoval se podle všeho i jeho milostný život. Jeho 29letá přítelkyně Jacqui Ainsley se už k němu nastěhovala a mluví o tom, že by s ním ráda založila rodinu.

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
30. 04. 2014 dasena exmanžel (reakcí: 0)
14. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
11. 09. 2011 Daniela76 Svatba (reakcí: 0)
18. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
09. 07. 2011 xxmilixx oo (reakcí: 0)
24. 06. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
13. 03. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
12. 03. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

03. 12. 2016 Horoskop Býk

Blíží se k tobě velmi zajímavý muž, se kterým vás bude velmi brzy pojit silné přátelství. Bude ti připadat, jako bys ... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Máš před sebou úžasný den naplněný krásnými city, radostí a láskou. Setkání s dávným přítelem ti velmi příjemně změní pohled na život. Dávej pozor v případě, že jsi za...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Šikana, zlozvyky i rozchody aneb Nový týd...

No, podle nadpisu to nevypadá na moc veselý první adventní týden na Femině, ale rozhodně se nemusíš bát. Zas tak drsn...

Celý článek

Módní policie

TOPlist