Femina.cz » Magazín » Celebrity » Dostane Colin Firth k Oscarovi i rytířský titul?

Dostane Colin Firth k Oscarovi i rytířský titul?

Dostane Colin Firth k Oscarovi i rytířský titul?

Magazín: Celebrity | autor: Aneta K. | vydáno 07. 03. 2011

Čerstvého vítěze prestižní filmové sošky začali doma v Británii tipovat na kandidáta i na rytířský titul, které Alžběta II. rozdává během oficiálních oslav svých narozenin. Ostatně, Firthův výkon v roli jejího otce se jí prý velmi líbil.

Kromě pochvaly celému filmu musí Alžběta také přiznat, že Králova řeč její rodinu i její zemi momentálně velmi popularizuje po celém světě. Jestli to ale bude stačit na její ocenění, se my i herec dozvíme až v červnu.

Už teď si ale Firth může užívat nejspíš pro něj ještě důležitějšího vlivu své kariéry na svůj osobní život. Nedávno přiznal, že jeho profesní úspěch „dokázal divy“ ve vztahu s jeho otcem. Firth senior totiž vždycky živobytí v showbyznysu považoval spíš za výmluvu, jak se jeho syn chce vyhnout studiu a tvrdé práci.

Pamatuji si, jak můj otec říkal: Měl bys mít titul a praxi a hraní mít jenom jako zálohu. Hodně mu šlo o jistotu. On se živil jako univerzitní profesor a celá jeho generace se stala nadbytečnou, když mu bylo asi 55 let. Nakonec se ukázalo, že moje kariéra není o nic míň nejistá než ta jeho,“ svěřil se herec televizi CNN. A přiznal, že teď už si podobné neshody dávno vyřešili. „Táta žádné herce neznal a mé herecké sny viděl jako způsob, jak se vyhnout matice. Ale když jsem opravdu dostal práci jako herec, byl nadšený. Ne jenom proto, že jsem měl úspěch, ale protože jsem se uplatnil a byl jsem šťastný.“ Jestli tato slova platí i o vztahu otce k jeho mladšímu bratrovi, mnohem méně úspěšnému herci Jonathanu Firthovi, se Colin bohužel nezmínil.

Vztahy se svým čerstvě oscarovým synem by teď velmi ráda zlepšila matka Christiana Balea. Jenže ten s ní už skoro tři roky nemluví, od doby, kdy ho v létě 2008 obvinila, že napadl ji i svou sestru Sharon. Herec to odmítl a vyšetřování rychle skončilo.

Doufám, že nás tento Oscar dá zase dohromady. Zůstala jsem vzhůru, abych se mohla dívat na televizi. Usínala jsem, ale musela jsem zůstat vzhůru, abych viděla velký okamžik svého syna,“ vyprávěla Jenny. Christianovi prý také pogratulovala emailem.

Viděla jsem na Oscarech jiné celebrity se svými matkami. Já bych tam taky ráda byla po jeho boku. Chtěla bych, aby teď Christian prošel mými dveřmi. Objala bych ho a dala bych mu velkou pusu a mohli bychom na poslední tři roky zapomenout. Nevím, proč tohle dělá.“ Bale se možná zase diví, proč mu jeho matka takové věci vzkazuje zrovna přes bulvární britský deník The Sun.

Další články z rubriky

Komentáře (13)

Datum Autor Nadpis
29. 09. 2011 helenadon titul (reakcí: 0)
21. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
18. 03. 2011 weronika9 nej (reakcí: 0)
11. 03. 2011 lenickaa :) (reakcí: 0)
08. 03. 2011 barboras8 . (reakcí: 1)
07. 03. 2011 hoooli * (reakcí: 0)
07. 03. 2011 puntik mně Colin (reakcí: 0)
07. 03. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)
07. 03. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
07. 03. 2011 kocicanda sympaťák (reakcí: 0)
07. 03. 2011 bystinkaa :-) (reakcí: 0)
07. 03. 2011 Handale Colin Firth (reakcí: 0)
07. 03. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

Intenzivně hydratuje...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 17. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

19. 02. 2017 Horoskop Lev

Ve tvém životě se objeví žena, která se ti bude snažit pomoci se splněním tvého snu. Neboj se a jdi do toho, myslí to... Celý horoskop

Karta dne

Devět pohárů
Život k tobě začíná být velmi láskyplný, sny se ti pomalu ale jistě začínají plnit a tvé srdce bije radostí s touhou sdílet šťastné chvíle s ostatními. Tvé vztahy s ro...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Týden ve znamení lásky na Femině!

Ať už se ti to líbí nebo ne, už v úterý nás čeká Valentýn. Jedni tento svátek milují a nedají na něj dopustit, druzí ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist