Femina.cz » Magazín » Celebrity » Domy slavných, které berou dech. Kdo má nejokázalejší sídlo?

Domy slavných, které berou dech. Kdo má nejokázalejší sídlo?

Domy slavných, které berou dech. Kdo má nejokázalejší sídlo?

Magazín: Celebrity | autor: Lucie Feiková | vydáno 06. 02. 2017

Celebrity občas nevědí, co dělat se svými těžce vydělanými penězi. A jak lépe investovat, než do nemovitostí? A tak slavní staví a kupují sídla neobvyklých rozměrů. Kde bydlí John Travolta nebo Céline Dion? Jejich barák bychom vážně uklízet nechtěli!

Milion sem, milion tam. Co na tom sejde? Když si slavní chtějí dopřát trochu toho luxusu, na ceny samozřejmě nehledí. Jejich pohádkové domovy mluví za vše! Kdo se ve své touze vlastnit reprezentativní nemovitost nechal trochu unést?

1. John Travolta, vzdušný rebel

Herec, zpěvák a tanečník, jehož kariéru pořádně nastartoval film Pomáda, kde tenhle sympaťák vášnivě rozvlnil boky! Protože John je velkým fanouškem letadel, musel svému koníčku přizpůsobit i bydlení – aby se mu tam jeho oblíbené hračky vešly a měl je k dispozici, kdykoliv si vzpomene. K obřímu sídlu kromě ohromného pozemku samozřejmě patří i přistávací dráha, vždyť to je dneska základ!

2. Lionel Messi, mistr trávníku

V létě 2017 rodák z Argentiny oslaví kulatou třicítku. S fotbalem začal už v pěti letech, v jedenácti mu byl diagnostikován nedostatek růstových hormonů, takže horkokrevný sportovec narostl do výšky pouhých 169 centimetrů. Chybějící velikost ale útočník FC Barcelony vykompenzoval jinde. Nechal si postavit dům, který je všechno, jen ne obyčejný. Vypadá trochu jako vesmírná loď, co říkáš? Nebo jako fotbalový míč? Kdo ví.

3. Céline Dion, moderní Popelka

Kanadská zpěvačka ověnčená několika cenami se narodila do hodně chudé rodiny. Ve dvanácti letech složila se svou matkou francouzskou píseň, a to navždy změnilo směr jejího života. Demo nahrávka totiž okouzlila jednoho hudebního manažera a už to šlo ráz naráz. Bylo jen otázkou času, kdy jí svět začne ležet u nohou. Jedna z nejlépe placených umělkyň si proto mohla dovolit tohle sídlo, co strčí do kapsy kdejaký vodní lunapark. 

4. Oprah Winfrey, žena z lidu

Americká moderátorka je považována za nejbohatší Afroameričanku. Prestižní magazín Forbes ji dokonce označil za nejvlivnější světovou celebritu. A to její začátky nebyly vůbec růžové, protože se narodila chudé dospívající matce, která později pracovala jako služka. O to hlouběji před ní smekáme! Dnes má vlastní televizní program, vydává časopis a vydělává astronomické částky. Tomu odpovídá i její domov. Tohle panství je adekvátní odměna za léta dřiny a odříkání!

5. Naomi Campbell, čokoládová kráska

Britská topmodelka a herečka má jamajské kořeny. V posledních letech je známá hlavně kvůli napadením a fyzickému násilí. Když se jí totiž něco nelíbí, ke zjednání pořádku neváhá použít i hrubé síly. Protože je stále oblíbeným terčem titulních stran médií, rozhodla se postavit dům, ve kterém bude mít klid alespoň v soukromí. Na „kontrolní věži“ má přehled o okolí a ještě tam nedosáhnou dotěrné fotoaparáty novinářů. Stavební práce probíhají stále, kdo ví, jak bude palác nakonec vypadat!

Kterým domem bys také nepohrdla? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, budeme se těšit na příspěvky. A podívej se také do fotogalerie, nejen celebrity si pořizují zvláštní sídla. Mrkni na domy s fantazií.

Foto zdroj: profimedia.cz, pinterest.com

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
07. 02. 2017 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
07. 02. 2017 stana1 - (reakcí: 0)
06. 02. 2017 prastenec některé jsou pěkné, (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

29. 03. 2017 Horoskop Rak

Občasná hádka ve vztahu vyčistí vzduch a leckdy trošku posune vztah dál, tak se jí nebraň a klidně partnerovi řekni, ... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist