Femina.cz » Magazín » Celebrity » DEN D: Nechci být vaší mrtvolou!

DEN D: Nechci být vaší mrtvolou!

DEN D: Nechci být vaší mrtvolou!

Magazín: Celebrity | autor: Petra Martišková | vydáno 28. 03. 2011

Další řadou pořadu Den D mi Česká televize udělala rozhodně radost. Pořad sleduji skutečně ráda a s nadšením, především pak kvůli nezkrotné a především neuvěřitelné fantazii některých účastníků. Ani poslední díl mě nezklamal.

3D hry? Zapomeňte!
Po poměrně nudném začátku, kdy investoři zamítli překupovat software interaktivní reklamy a jediné, co si paní odnesla, byl Michalův zájem o friendování na Facebooku, zapůsobil příchod pánů s novou verzí piškvorek jako svěží závan větru. Pravda, chvíli to vypadalo, že si spletli pořad s divadelními prkny, ale jejich nápad mě celkem zaujal. Hrajete hry 3D? Zapomeňte! Dneska frčí 16D (nebo se o tom alespoň pánové snažili přesvědčit investory). Škoda, že je sice zaujala hra jako taková, ale nikoliv už pánové, kteří by se hodili spíše do doby Shakespeara, než do tvrdého businessu. Ale co už, kdyby se vám nápad s vymakanými piškvorkami líbil a přišla by vám jejich cena navzdory tvrdé a namáhavé ruční práci přehnaná, pak si vystačíte docela určitě s kulatým zápichem na květiny, několika špejlemi a dvěma druhy ovoce. A když vás protihráč vyšplouchne, můžete mu vzteky jeho piškvorky sníst :-)

Na burzu s návodem
Všechny šílené nápady včetně toho, kdy se jeden z účastníků snažil investorům prodat docela slušný podvod s prodejem elektřiny, předčil elektrikář Václav. Žádat investici milion korun na podnikání na burze, které vyčetl z knížek, aniž by se o to sám vůbec někdy pokusil a osvětlit to trenažéry pro piloty a mrtvolami pro neurochirurgy, je skutečně silná káva i na světem protřelé a na mnohé zvyklé investory.
Nemám zájem s vámi ztrácet čas!“ rozhorlil se Ivan a vzteky rudý odešel pryč místnosti.
Amatérismus!“ usoudil Tomio.    
Půjčete si od nějakého šílence,“ poradila mu bezelstně Dana.
Nechci být vaší mrtvolou,“ ujistila Václava Marta a Michal jej rovnou poslal hledat místo do redakce zábavy. Kdo ví, třeba by se chytil. A vy si nezapomeňte, až vyrazíte na komodity, vzít podrobný návod.

Z pláže pro tři miliony
Přijít žádat o investici rovné tři miliony korun v rozšafném triku s vyobrazením malého batolete, v barevných šortkách á la Nick Slaughter a v upocených žabkách s chybou na reklamní tabuli může opravdu jen skutečný odvážlivec nebo pan Štěpán. Mně osobně, kdyby někdo takový přišel nabízet obchod, pak jej navzdory líbivému vzhledu a vyvinuté muskulatuře bez pardonu vyhodím. Určité dekorum a slušné chování je nutné dodržovat, i když se jednání uskutečňuje v „doupěti“. Štěpán si nepřilepšil ani arogantním chováním, ani neochotou naslouchat. Jako malé bezvýznamné plus má ode mě za to, že přesvědčil Tomia, aby se mlátil kladivem do hlavy :-) Mimochodem, nechali byste vaše malé batole celý den na hlavě s helmou?

Btw, co říkáte konzultační hodině u Dany Bérové za 3000 euro?

Další články z rubriky

Komentáře (12)

Datum Autor Nadpis
20. 09. 2011 helenadon D (reakcí: 0)
23. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
25. 06. 2011 helenadon Dobrý pořad (reakcí: 0)
01. 04. 2011 brinoksa Den D (reakcí: 0)
30. 03. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
29. 03. 2011 krockovapavla :( (reakcí: 0)
28. 03. 2011 mysy den D (reakcí: 1)
28. 03. 2011 aknela11 skvělý (reakcí: 0)
28. 03. 2011 kralicek koukám (reakcí: 0)
28. 03. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)
28. 03. 2011 Karunka - (reakcí: 0)
28. 03. 2011 Darah Bezva článek (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Givenchy Dahlia Divin Le Nectar de Parfum - EDP 30 ml

Givenchy Dahlia Divin Le Nectar de Parfum - EDP 30 ml

Vůně pro smyslnou ženu...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 06. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

06. 12. 2016 Horoskop Střelec

Pozval tě kolega z práce na kávu? Neodmítej! I když se v práci jeví jako takový trošku zvláštní podivín, ve skutečnos... Celý horoskop

Karta dne

Smrt
Cokoliv tě trápí, máš velkou příležitost jednou provždy smést ze stolu, na nic již nečekej a začni jednat. Pusť se do odstraňování všech překážek, které ti stojí v ces...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist