Femina.cz » Magazín » Celebrity » Daniel Radcliffe se opět svlékne: Tentokrát ve filmu

Daniel Radcliffe se opět svlékne: Tentokrát ve filmu

Daniel Radcliffe se opět svlékne: Tentokrát ve filmu

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 01. 02. 2012

Mladý britský herec Daniel Radcliffe se za své tělo nestydí - dokázal to už na prknech v londýnském West Endu a nyní se obnaží i na filmovém plátně. Protože půjde o příběh ze 40. let, dostal zákaz se dole holit.

"Se svým tělem nemám problém. Beru to s humorem," prohlásil Daniel, který se už definitivně rozloučil s postavou Harryho Pottera a buduje novou kapitolu herecké kariéry. "Režisér mi naznačil, že v novém projektu bude trochu nahoty. Nesmím se prý dole holit, píše se rok 1940 a já hraju Žida."

Toto nařízení ho však jenom potěšilo. Depilace totiž beztak není jeho zvykem a nemá ani rád, když se na intimních partiích holí děvčata. "Teď už toho prozradím asi příliš, ale ani na dívkách se mi to nelíbí. Dokáže mě to vyděsit," přiznal v nedávném rozhovoru.

Úloha v připravovaném snímku Kill Your Darlings bude pro Daniela druhou filmovou rolí od skončení Potterovské série. Zatím se objevil v duchařském hororu Žena v černém, který přijde do českých kin koncem února.

Dvaadvacetiletý Daniel už má také stálou přítelkyni, na zásnuby ale ještě nepomýšlí. "Není to tak, že bych se bál závazků, ale na takové věci je ještě opravdu dost brzy. Myslím, že bych byl blázen, kdybych se oženil už teď," vysvětluje.

Když před necelými dvěma roky začal chodit s produkční asistentkou Rosie Cockerovou, choval se prý jako hotový zelenáč. Vůbec netušil, co se na prvních schůzkách sluší a patří. "Něvěděl jsem, na kolikátém rande ji můžu políbit. Zkusil jsem to na tom druhém - ale ztratil jsem nervy a nakonec jsem ji líbal na krk, což je dost intimní místo. Rosie to naštěstí připadalo legrační," vylíčil Daniel své milenecké začátky.

Svou přítelkyni obdivuje, že to s ním vydrží. "Dělám v domě nepořádek, neustále mluvím... A ona poslouchá a miluje moje podivínství, moji nešikovnost a vůbec všechno, co já osobně na sobě nesnáším." Přestože se na závazky ještě cítí mladý, zamilovanost u něho pracuje na plné obrátky. "Když mám po boku Rosie, každý den je krásnější. Je to skvělé, mít v životě někoho, kdo vás učiní šťastnějším, než jste si uměli představit," vyznal se z lásky mladý herec, který si přes pěknou řádku milionů liber na kontě zachoval zdravý rozum a neobklopil se houfem mamonu chtivých milenek. Kéž mu to vydrží.

Další články z rubriky

Komentáře (13)

Datum Autor Nadpis
27. 07. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
31. 05. 2012 goldie ... (reakcí: 0)
28. 02. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
23. 02. 2012 susinka * (reakcí: 0)
21. 02. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
18. 02. 2012 mistrix ... (reakcí: 0)
05. 02. 2012 ladouch . (reakcí: 0)
05. 02. 2012 lyricalka :-D (reakcí: 0)
03. 02. 2012 manislava daniel (reakcí: 0)
02. 02. 2012 gambis ... (reakcí: 0)
02. 02. 2012 Daniela76 Daniel Radcliffe (reakcí: 0)
02. 02. 2012 krockovapavla :( (reakcí: 0)
01. 02. 2012 magic11 - (reakcí: 5)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

23. 03. 2017 Horoskop Rak

Podaří se ti osvobodit od minulých omezení a můžeš si být jistá, že na tebe čeká mnoho nových začátků, nová práce, pr... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist