Femina.cz » Magazín » Celebrity » Dámy pozor! Pět největších záletníků v akci!

Dámy pozor! Pět největších záletníků v akci!

Dámy pozor! Pět největších záletníků v akci!

Magazín: Celebrity | autor: Redakce | vydáno 23. 11. 2012

Slávik, Kokta, Langmajer, Woods a Bill Clinton. Co tyto slavné a charismatické muže spojuje? Jednoznačně slabost pro krásné a mladé ženy. Přinášíme vám přehled největších milostných afér, které zahýbaly českým showbusinessem, ale i světovou politickou scénou.

Často se říká, že nevěra je neřestí významných mužů. Na to téma dokonce vznikly všelijaké televizní pořady, jeden z nich právě vysílá stanice Zone Reality.

Každý den se pohybují mezi desítkami krásných žen a nekonečné mejdany v přítomnosti alkoholu jim nejsou cizí. V českých luzích a hájích je mužská nevěra takřka na denním pořádku. Co když ale má trvalé následky a z několikaměsiční známosti se vyklube těhotenství? Své o tom ví Josef Kokta, multimilionář a manžel známe moderátorky a večírkové královny Gábiny Partyšové. Celá aféra kolem těhotenství devatenáctileté Ornelly Štikové s pětapadesátiletým Josefem Koktou dorostla už do takových rozměrů, že mladá maminka si chce známého podnikatele dokonce nechat zapsat do rodného listu novorozeného dítěte. „Rodinu si kvůli Ornelle zničit nenechám! Měla by navštívit psychiatra i se svojí matkou,“ rozlíceně zareagovala nedávno Gábina Partyšová pro jeden bulvární deník. Sám Kokta otcovství zarytě popírá a tvrdí, že se Ornella chce na něm pouze mediálně zviditelnit. Ať je to jak chce, známá mediální „těhulka“ má termín v březnu 2013.

Slabost pro krásné ženy má i osmatřicetiletý producent a porotce soutěže Československo má talent Jaro Slávik. Nedávno na něj podle bulvárních deníků prasklo, že má současně dokonce dvě milenky. Jeho manželka Andrea musí mít nad hlavou učiněnou svatozář. Signály ukazují na pětadvacetiletou modelku Karolínu Krézlovou, která se proslavila vztahem s nejrychlejším mužem planety Usainem Boltem a Jaro ji dokonce nechal postoupit v talentové soutěži i přes odpor Lucie Bílé. Další milenkou ženatého záletníka je i jednatřicetiletá Bára Novotná, která pracuje jako zdravotní sestřička. „Nemám důvod něco tajit nebo lhát. S Jarem jsem se seznámila v televizi a chodili jsme spolu od loňského listopadu. V květnu jsem mu přišla na milenku, kterou mi samozřejmě velmi nevěrohodně popřel, tak jsem to ukončila. Ale on vám bude lhát i o mně, on lže pořád,“ přiznala koncem října pro superspy.cz blonďatá Bára Novotná.

Oba muži mají zřejmě štěstí na tolerantní manželky. To herec Jiří Langmajer takové štěstí nemá. Minulý rok ho kvůli častým záletům vystěhovala z bohnického bytu jeho manželka Kamila. Milostný poměr s herečkou Adélou Gondíkovou byl už na ni zřejmě moc. Utajovaný páreček se pravidelně setkával v Jirkově hnízdečku lásky – malé garsonce na Palmovce. Ještě před tím měl herec dlouhý vztah s modelkou Petrou Faltýnovou.

Ani zahraniční celebrity nezůstávají stranou. Není to tak dávno, kdy se šestatřicetiletý Tiger Woods – nejslavnější golfista všech dob, veřejně omluvil před svými fanoušky za nevěru, ve které figurovaly dvě ženy. „Nechoval jsem se správně podle svých hodnot a tak, jak by si zasloužila moje rodina. Budu usilovat o to, abych byl lepším člověkem, otcem a manželem,“ prohlásil na tiskové konferenci Tiger Woods, který byl dlouhá léta považován za americkou morální ikonu. Na veřejnost se také dostala zpráva, že se slavný golfista před dvěma lety léčil ze závislosti na sexu na klinice v Missisipi. Odvykací kúra trvala šest týdnů a zřejmě mu nepomohla, v srpnu 2010 se s ním manželka Elin Nordegren rozvedla.  Podle a amerického časopisu National Enquirer měl Tiger během manželství s Elin neuvěřitelných 120 milenek!

Asi nejznámějším příkladem světové nevěry ale stále zůstává poměr Billa Clintona s baculatou Monikou Lewinskou. Ta by se nikdy nestala hvězdou světového formátu, kdyby se u ní nenašly šaty potřísněné prezidentským spermatem. Sám prezident se veřejnosti nakonec přiznal, že měl se svojí třiadvacetiletou stážistkou orální sex a označil svůj poměr za chybný a nevhodný. „Je mi líto všeho, co jsem udělal, jak slovy, tak činy. Nikdy jsem neměl uvést v omyl svou zemi, kongres, přátele ani svou rodinu,“ kál se před veřejností Clinton. Nešťastná aféra ho málem stála prezidentskou funkci. Nakonec si ale post prezidenta díky své popularitě udržel a stejně tak i svoji věrnou manželku Hillary Clintonovou.

Foto: Profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
03. 08. 2013 viki11 ... (reakcí: 0)
26. 11. 2012 manislava záletníci (reakcí: 0)
23. 11. 2012 ladouch . (reakcí: 2)
23. 11. 2012 Bobina1 - (reakcí: 0)
23. 11. 2012 tepito + (reakcí: 0)
23. 11. 2012 hotlovewonder Přivýdělek (reakcí: 1)
23. 11. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 3)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

27. 03. 2017 Horoskop Lev

Dnes budeš mít neustále touhu pomáhat ostatním. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby ostatní o tvou pomoc stáli. Radě... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist