Femina.cz » Magazín » Celebrity » Čvančarová na stopě: Kdo ukradl odhalenou fotku?

Čvančarová na stopě: Kdo ukradl odhalenou fotku?

Čvančarová na stopě: Kdo ukradl odhalenou fotku?

Magazín: Celebrity | autor: Jana Rysková | vydáno 10. 08. 2012

Herečka Jitka Čvančarová (34) si vždycky potrpěla na cudnou sebeprezentaci. Rozhodně nepatří k celebritám, které na sebe schválně upozorňují tu odhaleným ňadrem, tu nemravným videem. Nyní však unikl na veřejnost snímek, kde leží v trávě nahoře bez. A Jitku to značně rozzuřilo.

Lechtivý snímek byl pořízen během natáčení milostné scény s kolegou Václavem Neužilem ml. pro televizní film Sejít z cesty. Podle Jitky ji buď někdo tajně vyfotografoval, nebo odcizil nechtěný filmový záběr, který byl z finální verze filmu vystřižen. Herečka se cítí hluboce dotčena a hodlá za každou cenu vypátrat, kdo jí chtěl ublížit. "Tohle se prostě nedělá a někomu to hned tak neprojde,“ prohlásila.

Upřímně řečeno, na inkriminovaném snímku toho moc vidět není. Fotografie se musí v grafickém programu příslušně zvětšit, abyste tu jednu Jitčinu odhalenou bradavku zřetelně rozpoznali (což také bulvár ihned s iniciativou sobě vlastní učinil). Zelené pozadí a letní nálada sálající z celé kompozice spíš připomínají impresionistickou malbu než vulgární vystavení nahoty. Jitka se tedy nemusí za nic stydět. Hlavu si z celé záležitosti nedělá ani její manžel Petr Čadek, který to chápe jako součást hereckého povolání. Jitce jde v podstatě jen o princip.

Lov odhalených celebrit není zdaleka jen koníčkem bulvárních novinářů. Známé osobnosti jsou většinou zachyceny náhodným kolemjdoucím, který pak snímky novinám odevzdá s vidinou tučného honoráře. Několikrát tak byla vyfocena ňadra slovenské moderátorky Zuzany Belohorcové, která se na dovolené ráda opaluje nahoře bez. Bulvár si před lety smlsnul také na poctivých slovanských prsou bývalé političky Petry Buzkové. "Ta aféra se mě hrozně dotkla," přiznala ex-ministryně školství. Prý se chybně domnívala, že se na chorvatské pláži nenajde žádný proradný krajan s fotoaparátem. Našel se.

Asi nejhůře ze všech domácích celebrit nesla zveřejnění nahých snímků oblíbená herečka Jiřina Bohdalová. Tu kdosi přistihl, jak na hotelovém balkóně v Turecku věší plavky v rouše Evině. A jelikož její tělo už není nejmladší, otištění těchto obrázků působilo krajně nevkusně. Nikdo se proto nemůže divit, že Bohdalová tenkrát zkolabovala a musela do nemocnice.

Zato rebelující muzikant Vilém Čok vypadal spíš potěšeně, když ho v americkém Wisconsinu načapal fotograf jen v tričku - bez trenek. Ještě mu s úsměvem zapózoval a nijak nebránil tomu, aby se snímky dostaly na veřejnost. Není jasné, zda si někdo jeho přirození v médiích prohlížel se zájmem, je ale více než jisté, že se Čok dobře pobavil.

Další články z rubriky

Komentáře (14)

Datum Autor Nadpis
12. 10. 2012 helenadon don (reakcí: 0)
02. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
16. 08. 2012 kapkamore Čvančarová (reakcí: 0)
14. 08. 2012 tepito + (reakcí: 0)
12. 08. 2012 luckkaa1 :-/ (reakcí: 2)
11. 08. 2012 ladouch . (reakcí: 1)
11. 08. 2012 Daniela76 Čvančarová na stopě (reakcí: 0)
11. 08. 2012 Terunka ... (reakcí: 0)
11. 08. 2012 lucik21 ... (reakcí: 2)
11. 08. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
10. 08. 2012 kfaiglova Čvančarová na stopě: Kdo ukradl odhalenou fotku? (reakcí: 0)
10. 08. 2012 Fejerova4 Čvančarová na stopě: Kdo ukradl odhalenou fotku? (reakcí: 0)
10. 08. 2012 nairi odhalena fotka (reakcí: 0)
10. 08. 2012 Mishka7 Čvančarová na stopě: Kdo ukradl odhalenou fotku? (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lirene regenerační krém s Aloe vera a karité máslem

Lirene regenerační krém s Aloe vera a karité máslem

Krém intenzivně hydratuje pokožku, redukuje dokonce i hluboké vrásky, vytváří efekt liftingu.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 23. 09. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

25. 09. 2016 Horoskop Štír

Zvládáš skloubit nemožné, protiklady životních zkušeností z minulosti se sjednotí, dořeší a uhladí. Nemusíš se bát, v... Celý horoskop

Karta dne

Spravedlnost
Dej si čas a nerozhoduj se na základě emocí, jako je vztek nebo strach, to nejsou dobří pomocníci. Nesnaž se dělat žádné radikální změny, dokud se zcela neuklidníš a n...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, podzimní depka i ryc...

Je to až neuvěřitelné, jak ten čas neskutečně letí. Měsíc už zase utekl jako voda a kromě toho, že dětem skončily prá...

Celý článek

Módní policie

TOPlist