Femina.cz » Magazín » Celebrity » České herečky, kterým bude patřit budoucnost: Kristýna Leichtová

České herečky, kterým bude patřit budoucnost: Kristýna Leichtová

České herečky, kterým bude patřit budoucnost: Kristýna Leichtová

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 07. 04. 2011

Diváci ji znají coby potrhlou puberťačku ze seriálu Comeback. Pětadvacetiletá Kristýna Leichtová nicméně ze sebe tuto nálepku postupem času smývá. Nyní se představuje v seriálu TV Prima Cesty domů jako ambiciózní a přitažlivá policistka. Brzy ji uvidíme i v českém westernu.

Na hlavní roli v celovečerním filmu zatím Kristýna čeká. Kariéru ale nakročila dobře: zahrála si v úspěšné komedii Účastníci zájezdu a v dramatu ze školního prostředí Bastardi. Dokázala tak, že si poradí s humornou i vážnou rovinou a herecky dokáže být velmi flexibilní. Jinak se objevuje hlavně v seriálech. Po skončení oblíbeného sitcomu Comeback přešla z Novy na Primu a přijala roli mladé houževnaté policistky Terezy, která se nebojí jít hlavou proti zdi a do vyšetřování zapojit neobvyklé metody. "Chybějí jí sice zkušenosti, ale je vtipná, chytrá, pracovitá a pro někoho i sexy," vysvětlila Kristýna. Jako by popsala sama sebe!


Vedle uvedených vlastností hraje v její prospěch také štěstí. To jí přálo například nedávno v novácké show Poker Star, odkud si odnesla čtvrt milionu korun. Její vítězství bylo nečekané, tím spíš, že v pořadu účinkovali kromě celebrit také profesionální pokeroví hráči. Kristýně šly karty přímo na ruku a nakonec triumfovala. Za utržené peníze si prý dopřála luxusní dovolenou.

Štěstí ve hře, neštěstí v lásce? U Kristýny to tak docela neplatí. V současné době je šťastně zamilovaná do kolegy z branže Filipa Kaňkovského. "Ano, s Filipem už bydlíme spolu. Jsem šťastná," přiznala novinářům. O rok staršího herce potkala už loni na podzim při natáčení komedie WesternStory. V té době ale ještě oficiálně chodila se Štěpánem Benonim, i když tomuto vztahu nikdo moc dlouhodobé šance nedával - šuškalo se o Štěpánových nevěrách, které už Kristýna nehodlala dále snášet.

V soužití s Filipem zato čelí opačnému problému - mladý herec na ni hodně žárlí a samotnou by ji nepustil ani na noc ke kamarádce. "Já ho ale chápu, také by se mi to nelíbilo," omlouvá ho ve své zamilovanosti Kristýna. Film natáčený ve westernovém městě v jihomoravských Boskovicích se v kinech objeví příští měsíc, milostné scény Kristýny a Filipa v něm ale nečekejte. Oba herci se na plátně jen potkávají a intimnosti si (zatím?) nechávají jen pro chvíle v soukromí.

Další články z rubriky

Komentáře (12)

Datum Autor Nadpis
03. 11. 2011 Daniela76 Kristýna Leichtová (reakcí: 0)
19. 09. 2011 helenadon tváře (reakcí: 0)
23. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
05. 07. 2011 Lafik Kristýna (reakcí: 0)
12. 04. 2011 Madelaine ... (reakcí: 0)
10. 04. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
08. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
07. 04. 2011 AdeLL ... (reakcí: 1)
07. 04. 2011 brinoksa ... (reakcí: 0)
07. 04. 2011 weronika9 super! (reakcí: 0)
07. 04. 2011 Karunka - (reakcí: 0)
07. 04. 2011 liddduska seriál (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

27. 03. 2017 Horoskop Lev

Dnes budeš mít neustále touhu pomáhat ostatním. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby ostatní o tvou pomoc stáli. Radě... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist