Femina.cz » Magazín » Celebrity » České herečky, kterým bude patřit budoucnost: Kristýna Leichtová

České herečky, kterým bude patřit budoucnost: Kristýna Leichtová

České herečky, kterým bude patřit budoucnost: Kristýna Leichtová

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 07. 04. 2011

Diváci ji znají coby potrhlou puberťačku ze seriálu Comeback. Pětadvacetiletá Kristýna Leichtová nicméně ze sebe tuto nálepku postupem času smývá. Nyní se představuje v seriálu TV Prima Cesty domů jako ambiciózní a přitažlivá policistka. Brzy ji uvidíme i v českém westernu.

Na hlavní roli v celovečerním filmu zatím Kristýna čeká. Kariéru ale nakročila dobře: zahrála si v úspěšné komedii Účastníci zájezdu a v dramatu ze školního prostředí Bastardi. Dokázala tak, že si poradí s humornou i vážnou rovinou a herecky dokáže být velmi flexibilní. Jinak se objevuje hlavně v seriálech. Po skončení oblíbeného sitcomu Comeback přešla z Novy na Primu a přijala roli mladé houževnaté policistky Terezy, která se nebojí jít hlavou proti zdi a do vyšetřování zapojit neobvyklé metody. "Chybějí jí sice zkušenosti, ale je vtipná, chytrá, pracovitá a pro někoho i sexy," vysvětlila Kristýna. Jako by popsala sama sebe!


Vedle uvedených vlastností hraje v její prospěch také štěstí. To jí přálo například nedávno v novácké show Poker Star, odkud si odnesla čtvrt milionu korun. Její vítězství bylo nečekané, tím spíš, že v pořadu účinkovali kromě celebrit také profesionální pokeroví hráči. Kristýně šly karty přímo na ruku a nakonec triumfovala. Za utržené peníze si prý dopřála luxusní dovolenou.

Štěstí ve hře, neštěstí v lásce? U Kristýny to tak docela neplatí. V současné době je šťastně zamilovaná do kolegy z branže Filipa Kaňkovského. "Ano, s Filipem už bydlíme spolu. Jsem šťastná," přiznala novinářům. O rok staršího herce potkala už loni na podzim při natáčení komedie WesternStory. V té době ale ještě oficiálně chodila se Štěpánem Benonim, i když tomuto vztahu nikdo moc dlouhodobé šance nedával - šuškalo se o Štěpánových nevěrách, které už Kristýna nehodlala dále snášet.

V soužití s Filipem zato čelí opačnému problému - mladý herec na ni hodně žárlí a samotnou by ji nepustil ani na noc ke kamarádce. "Já ho ale chápu, také by se mi to nelíbilo," omlouvá ho ve své zamilovanosti Kristýna. Film natáčený ve westernovém městě v jihomoravských Boskovicích se v kinech objeví příští měsíc, milostné scény Kristýny a Filipa v něm ale nečekejte. Oba herci se na plátně jen potkávají a intimnosti si (zatím?) nechávají jen pro chvíle v soukromí.

Další články z rubriky

Komentáře (12)

Datum Autor Nadpis
03. 11. 2011 Daniela76 Kristýna Leichtová (reakcí: 0)
19. 09. 2011 helenadon tváře (reakcí: 0)
23. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
05. 07. 2011 Lafik Kristýna (reakcí: 0)
12. 04. 2011 Madelaine ... (reakcí: 0)
10. 04. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
08. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
07. 04. 2011 AdeLL ... (reakcí: 1)
07. 04. 2011 brinoksa ... (reakcí: 0)
07. 04. 2011 weronika9 super! (reakcí: 0)
07. 04. 2011 Karunka - (reakcí: 0)
07. 04. 2011 liddduska seriál (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Zahalte se do opojné vůně!

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

21. 02. 2017 Horoskop Lev

Veškeré spory se vyřeší! Pokud máš nepříjemné soudní nebo úřední jednání, vše hraje ve tvůj prospěch. Vyhraješ a získ... Celý horoskop

Karta dne

Čtyři hole
Projekt, na kterém jsi pracovala, dosáhne úspěchu a nejen to, radostné dny můžeš očekávat také v dalších oblastech tvého života. Mír i harmonii jsi již vybudovala a te...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist