Femina.cz » Magazín » Celebrity » Černý duben pro zpěváky: V nemocnici skončila i Bílá

Černý duben pro zpěváky: V nemocnici skončila i Bílá

Černý duben pro zpěváky: V nemocnici skončila i Bílá

Magazín: Celebrity | autor: Nataša Slánská | vydáno 24. 04. 2012

Jaro nezačalo příznivě pro hvězdy české hudební scény. Během měsíce byly převezeny do nemocnice hned čtyři známé pěvecké osobnosti. Začalo to slinivkou Daniela Hůlky, akutní operaci se teď podrobila i Lucie Bílá.

Muzikálový idol Daniel Hůlka skončil na jednotce intenzivní péče koncem března. Přivezl ho sem jeho manažer, který se už nemohl dívat na jeho záchvaty, často doprovázené mdlobami. Daniel byl přesvědčen, že jde o žlučník, k lékaři se ale sám nedonutil. Teprve díky zásahu manažera se dostal do péče odborníků, a ti mu diagnostikovali akutní zánět slinivky. Kdyby své zdravotní problémy přehlížel i nadále, mohlo by to pro něj mít fatální důsledky. Během tří týdnů v nemocnici Daniel výrazně pohubnul, jelikož se zpočátku nemohl ani hýbat a přežíval na nitrožilní výživě. Nyní je už v domácím ošetření a cítí se mnohem lépe. Kdy se ale znovu postaví na jeviště, není zatím známo.

Muzikál Bídníci přišel minulý týden hned o dvě zpěvačky. Mladá představitelka Eponine Vlaďka Skalová se podrobila operaci akutního zánětu slepého střeva a pořád ji trápí bolesti. "Ptala jsem se hned lékařů, kdy mě pustí zpátky na jeviště, ale přesné datum mi nikdo neřekne," postěžovala si Vlaďka, kterou navíc v příštích dnech čekají absolventské zkoušky na konzervatoři.
Smůla se nevyhnula ani její kolegyni Andree Horské. Při sobotním představení se během tance nešťastně srazila s jinou protagonistkou a sesunula se k zemi. Ačkoli chtěla bolest překousnout a pokračovat ve zpívání, přivolaný zdravotník ji nechal převézt do nemocnice. Utrpěla těžký otřes mozku a po nějaký čas se bude muset zotavovat mimo scénu.

Že českým zpěvákům současná konstelace hvězd skutečně nepřeje, potvrzuje i mnohonásobná slavice Lucie Bílá, pro kterou si přijela záchranka v neděli ráno po strakonickém koncertě s Arakainem. Podle spekulací bulváru jí praskla cysta na vaječníku a hrozila jí otrava krve. Lucie je už po operaci, ale pondělní křest knihy čarodějky Marcely Košanové i všechny koncerty plánované na tento týden musela zrušit. Kdy bude zpátky ve formě, si zatím nikdo netroufá odhadnout.

Další články z rubriky

Komentáře (11)

Datum Autor Nadpis
04. 06. 2012 goldie ... (reakcí: 0)
26. 05. 2012 helenadon elo (reakcí: 0)
11. 05. 2012 lulu25k Lucie Bílá (reakcí: 0)
26. 04. 2012 manislava ... (reakcí: 0)
25. 04. 2012 nairi nemoci (reakcí: 2)
25. 04. 2012 lyricalka :-) (reakcí: 0)
25. 04. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
24. 04. 2012 pepina . (reakcí: 0)
24. 04. 2012 ladouch . (reakcí: 1)
24. 04. 2012 krockovapavla :( (reakcí: 0)
24. 04. 2012 Daniela76 Černý duben (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

25. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Dnes ti štětí přeje především v oblasti práce a kariéry. Pokud jsi dlouho nemohla žádnou práci najít, dnes dostatneš ... Celý horoskop

Karta dne

Osm pohárů
Dnes máš skvělou příležitost odpoutat se od všeho starého, co ti již neslouží a pouze tě omezuje. Čeho se to může týkat? Vztahy, které dávno přetrvávají spíš jen ze zv...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist