Femina.cz » Magazín » Celebrity » Celebrity, které byly přistiženy při nevěře. Přímo v akci!

Celebrity, které byly přistiženy při nevěře. Přímo v akci!

Celebrity, které byly přistiženy při nevěře. Přímo v akci!

Magazín: Celebrity | autor: Lucie Feiková | vydáno 27. 02. 2017

I hollywoodské hvězdy zahýbají svým drahým polovičkám. Jenže kvůli jejich popularitě a profláknutým obličejům se zálety fakt těžko utajují. Která osobnost polevila ve své ostražitosti a byla načapána při činu?

Jednou z nevýhod slávy je, že člověk má pořád v patách bulvární novináře. A tihle nenechaví pisálci udělají pro skandální snímek celebrit téměř cokoliv! Tak proč to slavní riskují a veřejně se muchlují se svými milenci a milenkami? Zde je pět hříšníků, kteří se ocitli na titulních stránkách časopisů v pozici těch, kterým čisté svědomí nic neříká… A stálo je to vztah!

1. Kristen Stewart, ta upíří holka

Všichni víme, že se s Robertem Pattinsonem seznámila při natáčení Twilight ságy a byla z toho láska jako trám. Jenže love story neměla dlouhého trvání. Skončila ve chvíli, kdy Kristen načapal bulvární fotograf, a to ve vášnivém objetí s režisérem Rupertem Sandersem. Tím se v minutě provalilo, že filmový Edward Cullen se přes parohy nevejde do dveří! Třešnička celé kauzy byla, že se dotyčná nevěrnice po tomhle zážitku dala radši na holky.

2. Hugh Grant, vyznavač placených služeb

Že rodáci z Anglie jsou konzervativní suchaři? Tohle tvrzení neplatí na pana Granta, který se adrenalinu rozhodně nebojí. Jednoho letního večera byl přistižen paparazzim na veřejném parkovišti. Na tom by ještě nebylo nic moc divného, kdyby mu společnost ve vozidle nedělala „žena volných mravů“. Ta se do objektivu usmívala skrz zamlžená okna! Prostitutka si momentální pozornost pořádně užila, ale herečka Elizabeth Hurley už tolik ne. Žila totiž s Hughem třináct let…

3. David Boreanaz, těžký případ

Seriál Sběratelé kostí, kde tenhle panáček hraje hlavní roli, asi znáš. David byl dlouho ženatý a podle svých slov šťastně, jenže ani to mu nebránilo, aby si „vyhodil z kopýtka“. S milenkou známého golfisty Tigera Woodse! Pohotový fotograf zaznamenal pár polibků po prohýřené noci a rázem bylo vymalováno. Manželka podala žádost o rozvod a golfista si vzal nejspíš dovolenou, aby ho přešel vztek.

4. Ashton Kutcher, sexy štramák

Herec a investor měl doma už nějaký ten pátek manželku Demi Moore a bránil svůj vztah před všemi, kteří odsuzovali jejich věkový rozdíl. No, měl pravdu. Věk nakonec nebyl hlavní důvod rozchodu. Prsty v tom měla mladá blondýnka, se kterou se Ashton na tajňačku scházel. A protože se tak dlouho chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne, byla jen otázka času, kdy ho u toho někdo vyfotí. Kráska Demi se asi nestačila divit, když si ráno u kafe četla noviny!

5. Arnold Schwarzenegger, šéf k pohledání

Hrdina akčních filmů dokázal tajit zálety pěkně dlouho. Musely to být nervy, když se to dělo přímo pod střechou rodinného domu! Drsňák si „upekl“ poměr s hospodyní, která zakrátko otěhotněla. A byli to právě novináři, kterým nedala spát podobnost jejího syna s majitelem domu. Začali do toho šťourat tak dlouho, až to celé prasklo. Zapírat tady nebylo k ničemu, protože Arnoldovy geny se vážně nezapřou!

Který nevěrník tě nejvíce překvapil? Napiš nám svůj názor do diskuze pod článkem, budeme se těšit na příspěvky!

Foto: Shutterstock.com, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
03. 03. 2017 sumka55 Celebrita (reakcí: 0)
27. 02. 2017 ladouch . (reakcí: 0)
27. 02. 2017 IVANKA294 ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

28. 03. 2017 Horoskop Lev

Ve vztahu raději zvolni tempo, netlač na partnera a nebuď urputná v jakékoliv záležitosti, kterou chceš okamžitě vyře... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist