Femina.cz » Magazín » Celebrity » Catherine Zeta Jones a Michael Douglas překonali manželskou krizi

Catherine Zeta Jones a Michael Douglas překonali manželskou krizi

Catherine Zeta Jones a Michael Douglas překonali manželskou krizi

Magazín: Celebrity | autor: Jana Hlavatá | vydáno 18. 12. 2013

Prožili spolu těžké roky a překonali bok po boku mnohá zdravotní úskalí. On rakovinu jazyka, ona vážnou bipolární poruchu. Zdálo se, že všechno zlé jejich vztah jen posílilo. Před třemi měsíci však pár překvapivě oznámil odloučení a vypadalo to, že rozvod je na spadnutí. Rozvod se nekoná, zato velké usmíření ano.

V srpnu společenské magazíny po celém světě hlásily: Catherine Zeta Jones (44) a Michael Douglas (69) se rozcházejí. Rozvod je jen otázkou času. Na začátku listopadu se však ukázalo, že se tyto ponuré zvěsti naštěstí nenaplní.

Pár se objevil v Los Angeles ruku v ruce na premiéře nejnovějšího Douglasova filmu Naposled ve Vegas (Last Vegas, 2013) a oba zářili štěstím. Douglas svou o čtvrt století mladší ženu oslovoval zásadně zlato a dával si záležet, aby si všudypřítomní fotografové všimli jeho snubního prstenu. „Nemůžeme být šťastnější,“ rozhlašoval herec, zatímco pózovali s manželkou na červeném koberci. A dávali tak ostentativně najevo, že manželskou krizi překonali.

Na večírek po premiéře filmu dorazil herec sice opět sám, ale na svou ženu pěl samé superlativy. „Oba si uvědomují, že mají problémy, ale denně je probírají a snaží se najít kompromis,“ svěřil se zahraničním médiím přítel páru. K rozumu Michaela přivedl údajně jeho otec Kirk.

5 tipů na vychytané dárky. Zapomeňte letos na ponožky a kosmetiku, víme, co frčí!

5 tipů na vychytané dárky. Zapomeňte letos na ponožky a kosmetiku, víme, co frčí!

Vánoce se blíží mílovými kroky a spousta z nás už zase začíná přemýšlet, čím bychom potěšily své ...

Seznámil je společný přítel Danny DeVito
Slavný hollywoodský herec se s velšskou kráskou setkal poprvé v roce 1998 na filmovém festivalu ve Francii. Seznámil je jejich společný přítel herec a producent Danny DeVito. Michael a Catherine si ihned padli do oka. Cítili se, jako kdyby je osud svedl dohromady. Oba se totiž narodili ve stejný den, a to 25. září, jen s pětadvacetiletým rozdílem. V cestě jim stála jen nepatrná maličkost – Michaelova první manželka Diandra Luker, s níž se charismatický herec oženil v roce 1977. Rozvedli se v roce 2000.

Vzali se během obřadu v New Yorku
Po několika měsících chození se pár zasnoubil. Michael svou vyvolenou požádal o ruku na Silvestra v roce 1999. Tehdy trávili pár dní ve známém zimním středisku v Aspenu. Svatba se konala 18. listopadu 2000 v hotelu Plaza v New York City. Původně se chtěli novomanželé vzít ve Walesu, ale s ohledem na zdravotní stav Michaelova otce byla svatba přemístěna právě do New Yorku. Nevěsta měla na sobě saténové šaty značky Christian Lacroix. Během obřadu páru zpíval čtyřicetičlenný velšský sbor. Svatby se účastnilo tři sta padesát hostů, z toho sto sedmdesát pět rodinných příslušníků. Mezi hosty byli například Goldie Hawn, Jack Nicholson a Meg Ryan. Pár má spolu dvě děti-syna Dylana Michaela (srpen 2000) a dceru Carys Zetu (duben 2003).

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
19. 01. 2014 tepito + (reakcí: 0)
19. 12. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
18. 12. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Gliss Kur Šampón Ultimate Color

Gliss Kur Šampón Ultimate Color

Pro zářivý lesk vlasů...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 05. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

05. 12. 2016 Horoskop Lev

Rozhodla ses pro radikální úklid. Začneš šuplíky v dětských stolech a nakonec budeš kmitat po domě jako fretka. Rodin... Celý horoskop

Karta dne

Sedm pohárů
Zpráva, která k tobě přichází, tě velmi nemile překvapí. Budeš postavena přes složité a náročné rozhodování. Nic neuspěchej, dopřej si dostatek času na odpověď a pořád...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist