Femina.cz » Magazín » Celebrity » Blake Lively: Kalifornské baby

Blake Lively: Kalifornské baby

Blake Lively: Kalifornské baby

Magazín: Celebrity | autor: Aneta K. | vydáno 26. 09. 2012

Co je zač štíhlá blondýnka, která se před nedávnem stala novou ženou Ryana Reynoldse? Pohlední dívka z herecké rodiny se showbyznysu ani věnovat sama nechtěla. Teď se snaží dokázat, že má na víc než na Super drbnu.

Kolem showbyznysu se točí celá její rodina. Otec Ernie hraje a režíruje, matka učí herectví, všichni její čtyři starší sourozenci (tři z toho nevlastní) se taky nějak zapojili do průmyslu na zábavu. Blake tak už odmala znala svět herců, kam ji rodiče tahali, aby ji nemuseli dávat paní na hlídání. První roličku ve filmu si zkusila už v deseti letech, pod vedením svého otce.

Snímek Sandman ale nebyl uveden do kin, takže se za její debut počítá až adaptace románů pro teenagery o kamarádkách, které si posílají džíny, Sesterstvo putovních kalhot z roku 2005. Ten natočila o prázdninách během střední školy a ještě pod dozorem svého otce, který jí hrál i otce filmového. Středoškolská léta měla Blake ráda, chodila do různých klubů, zpívala ve sboru, dělala roztleskávačku a stala se třídní prezidentkou.Hraní ji nijak zvlášť nezajímalo, právě proto, že bylo odjakživa všude kolem ní. Jenže když  pro ni její bratr zařídil pár konkurzů, Blake na ně šla a brzo dostala roli v Sesterstvu. A herectví se jí začalo líbit. Ona se zase začala líbit mladému publiku. Zvlášť když se ve dvaceti stala jednou z hrdinek seriálu Super drbna, populární holkou, která se snaží změnit svůj divoký způsob života.

Na place Drbny našla i jednu ze svých lásek, Penna Badgleyho. Blake vůbec má slabost pro pohledné herce. Tři roky strávila s kamarádem z dětství Kelly Blatzem, s nímž hrála v thrilleru Simon říká, po rozchodu s Badgleym flirtovala s Ryanem Goslingem, pak na pár měsíců ulovila Leonarda DiCapria. Na začátku září se překvapivě po necelém roku vztahu vdala za o deset let staršího kolegu z komiksové akce Green Lantern, Ryana Reynoldse, bývalého manžela Scarlett Johansson.Své vztahy nekomentuji. Svou anonymitu si chráním. Chtít být hercem a chtít být slavný, je něco jiného,“ tvrdí sice do novin, ale právě pro její vztahy s jinými celebritami se o Blake Lively zatím píše nejčastěji. Jména jejích partnerů jsou totiž stejně zajímavá jako jména jejích filmů.

Poslední dobou se tedy pětadvacetiletá rodačka z Los Angeles snaží přesvědčit i o svých uměleckých záměrech, účastí ve vážnějších a nezávislých filmech. Třeba v krimi Město Benna Afflecka hrála svobodnou matku závislou na drogách. Jenže buď její role zapadne nebo ji moc nezvládá. I nyní v novince Olivera Stonea Divoši slouží spíš jen jako ozdoba. A tak se o Blake mluví pořád hlavně proto, že je krásná, sexy, hezky se obléká a vzala si někoho známého.

foto: celebs101.com

Další články z rubriky

Komentáře (11)

Datum Autor Nadpis
24. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
02. 10. 2012 Amy29 Blake (reakcí: 0)
30. 09. 2012 helenadon don (reakcí: 0)
29. 09. 2012 Werushka7 Blake Lively: Kalifornské baby (reakcí: 0)
27. 09. 2012 Henryika Blake Lively (reakcí: 1)
27. 09. 2012 Daniela76 Blake Lively (reakcí: 1)
27. 09. 2012 Verien :-) (reakcí: 0)
27. 09. 2012 jerenika + (reakcí: 0)
26. 09. 2012 ladouch . (reakcí: 0)
26. 09. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
26. 09. 2012 lucik21 ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

27. 03. 2017 Horoskop Beran

Potkala jsi prima chlapa a máš pocit, že by to mohl být ten pravý? Ještě než se budeš vrhat do společného bydlení neb... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist