Femina.cz » Magazín » Celebrity » Babyboom celebrit pokračuje!

Babyboom celebrit pokračuje!

Babyboom celebrit pokračuje!

Magazín: Celebrity | autor: Aneta K. | vydáno 11. 01. 2011

Na své první dítě se těší výstavní francouzský herecký pár Marion Cotillard a Guillaume Canet, Owen Wilson a Jane Krakowski. Miranda Kerr, manželka Jasona Schwartzmana nebo dánská princezna už mají porod za sebou.

Pětatřicetiletá Marion Cotillard a o dva roky starší Guillaume Canet podle časopisu People čekají prvního potomka na jaře. Nejhezčí francouzská slavná dvojice se seznámila v roce 2003 při natáčení trochu podivné romance Vadí nevadí. Tehdy byl Canet ještě ženatý s německou herečkou Diane Kruger. Chodit spolu začali o čtyři roky později. To už by Canet rozvedený.

Cotillard se od zisku Oscara za dokonalé převtělení do role Edith Piaf stala mezinárodní hvězdou, obsazovanou do zajímavých amerických velkofilmů jako Veřejní nepřátelé nebo Počátek. Canet, proslavený rolí v Pláži, si k herectví přivzal i práci režiséra, z našich kin známe jeho detektivku Nikomu to neříkej. Do svého zatím posledního filmu Malé nevinné lži (Les petits mouchoirs) obsadil i svou přítelkyni.

Další pohledný pár, Orlando Bloom a Miranda Kerr, prý už potomka na svět přivedl minulý pátek. Zpráva ještě není oficiální, ostatně Bloom je známý svou snahou uchovat svůj soukromý život soukromý. Ale starosta Mirandina rodného města v Novém Jižním Walesu už manželům pogratuloval k narození syna. Australská modelka si anglického herce vzala v červenci.

Rok po zasnoubení s britským módním návrhářem Robertem Godleym novináři objevili, že těhotná je i bývalá hvězda seriálu Ally McBeal a současná hvězda seriálu Studio 30 Rock Jane Krakowski. Třetí dítě, druhé s manželem Paulem Bettanym, čeká další oscarová herečka Jennifer Connelly (sošku vyhrála za Čistou duši). Minulý týden si v talk show Davida Lettermana stěžovala, že první tři měsíce jí bylo pořád špatně.

Brzo se stane otcem i herec Owen Wilson, poprvé v 42 letech. Jeho přítelkyně Jade Buell má prý porodit každým dnem na Havaji. Jeho kolega z filmu Darjeeling s ručením omezeným Jason Schwartzman si radosti rodičovství už vychutnává, díky dcerce, kterou mu v prosinci porodila manželka Brady Cunningham. Bratranec Nicolase Cage, který teď hraje v seriálu Znuděný k smrti, dítě pojmenoval Marlowe Rivers.

Rozrostla se i dánská královská rodina, kam v sobotu přibyla dvojčata, která porodila Mary, manželka korunního prince Fredericka. Novorozený kluk a holka už mají dva starší sourozence, pětiletého prince Christiana a tříletou Isabellu.

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
14. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
15. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
17. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
09. 07. 2011 Lafik :-) (reakcí: 0)
30. 03. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
21. 03. 2011 puntik tak (reakcí: 1)
04. 03. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
27. 02. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

28. 02. 2017 Horoskop Střelec

Návštěva, která se nečekaně objeví u tvých dveří, v tobě vyvolá mnoho rozporuplných pocitů. Nakonec strávíte velmi př... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist