Femina.cz » Magazín » Celebrity » Babyboom celebrit pokračuje!

Babyboom celebrit pokračuje!

Babyboom celebrit pokračuje!

Magazín: Celebrity | autor: Aneta K. | vydáno 11. 01. 2011

Na své první dítě se těší výstavní francouzský herecký pár Marion Cotillard a Guillaume Canet, Owen Wilson a Jane Krakowski. Miranda Kerr, manželka Jasona Schwartzmana nebo dánská princezna už mají porod za sebou.

Pětatřicetiletá Marion Cotillard a o dva roky starší Guillaume Canet podle časopisu People čekají prvního potomka na jaře. Nejhezčí francouzská slavná dvojice se seznámila v roce 2003 při natáčení trochu podivné romance Vadí nevadí. Tehdy byl Canet ještě ženatý s německou herečkou Diane Kruger. Chodit spolu začali o čtyři roky později. To už by Canet rozvedený.

Cotillard se od zisku Oscara za dokonalé převtělení do role Edith Piaf stala mezinárodní hvězdou, obsazovanou do zajímavých amerických velkofilmů jako Veřejní nepřátelé nebo Počátek. Canet, proslavený rolí v Pláži, si k herectví přivzal i práci režiséra, z našich kin známe jeho detektivku Nikomu to neříkej. Do svého zatím posledního filmu Malé nevinné lži (Les petits mouchoirs) obsadil i svou přítelkyni.

Další pohledný pár, Orlando Bloom a Miranda Kerr, prý už potomka na svět přivedl minulý pátek. Zpráva ještě není oficiální, ostatně Bloom je známý svou snahou uchovat svůj soukromý život soukromý. Ale starosta Mirandina rodného města v Novém Jižním Walesu už manželům pogratuloval k narození syna. Australská modelka si anglického herce vzala v červenci.

Rok po zasnoubení s britským módním návrhářem Robertem Godleym novináři objevili, že těhotná je i bývalá hvězda seriálu Ally McBeal a současná hvězda seriálu Studio 30 Rock Jane Krakowski. Třetí dítě, druhé s manželem Paulem Bettanym, čeká další oscarová herečka Jennifer Connelly (sošku vyhrála za Čistou duši). Minulý týden si v talk show Davida Lettermana stěžovala, že první tři měsíce jí bylo pořád špatně.

Brzo se stane otcem i herec Owen Wilson, poprvé v 42 letech. Jeho přítelkyně Jade Buell má prý porodit každým dnem na Havaji. Jeho kolega z filmu Darjeeling s ručením omezeným Jason Schwartzman si radosti rodičovství už vychutnává, díky dcerce, kterou mu v prosinci porodila manželka Brady Cunningham. Bratranec Nicolase Cage, který teď hraje v seriálu Znuděný k smrti, dítě pojmenoval Marlowe Rivers.

Rozrostla se i dánská královská rodina, kam v sobotu přibyla dvojčata, která porodila Mary, manželka korunního prince Fredericka. Novorozený kluk a holka už mají dva starší sourozence, pětiletého prince Christiana a tříletou Isabellu.

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
14. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
15. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
17. 07. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
09. 07. 2011 Lafik :-) (reakcí: 0)
30. 03. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
21. 03. 2011 puntik tak (reakcí: 1)
04. 03. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
27. 02. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Fenjal Krémový deodorant roll-on pro citlivou pokožku Sensitive 48H

Fenjal Krémový deodorant roll-on pro citlivou pokožku Sensitive 48H

Snižuje podráždění pokožky...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 16. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

16. 01. 2017 Horoskop Beran

Vytáčí tě, že v práci nikdo nemluví o ničem jiném než o zimní dovolené a ráda bys také vyrazila, ale nemáš dostatek p... Celý horoskop

Karta dne

Tři pentakly
Tvá práce vzkvétá díky pevným základům a úsilí, které do všeho vkládáš s nadšením a radostí. Pokud se chystáš předvést své dovednosti, můžeš se těšit na úspěch, obdiv ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist