Femina.cz » Magazín » Celebrity » A je to tu. Kate porodila chlapce! Budoucího krále slavil celý Londýn.

A je to tu. Kate porodila chlapce! Budoucího krále slavil celý Londýn.

A je to tu. Kate porodila chlapce! Budoucího krále slavil celý Londýn.

Magazín: Celebrity | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 23. 07. 2013

Tisíce lidí se už od časného rána krčily před londýnskou porodnicí St. Mary. Mnozí včetně novinářů zde strávili i několik dní. Další tisíce před Buckinghamským palácem hypnotizovaly stojan. Večer se všichni dočkali. Na stojanu se objevil nápis, že se vévodkyni z Cambridge Kate Middleton narodil chlapec.

Miminko i máma jsou v pořádku. Klučík, který si dal trochu načas a přišel na svět o více než týden později, než byl první termín porodu 13. července, váží 3,8 kilo. A v porovnání se svými ušlechtilými předky patří spíše mezi cvalíky. Například jeho táta William vážil pouhých 3,15 kg. Jak se bude děťátko jmenovat, se ještě neví, zatím se mu přezdívá Baby Cambridge. Podle kurzů bookmakerů je nejpravděpodobnější George, následuje Henry.

Na svět přišel o půl páté odpoledne, tedy o půl šesté našeho času – jedenáct hodin poté, co byla jeho maminka přijata do porodnice. „Je to báječné, opravdu krásné miminko,“ nechal se slyšet jeden z královských porodníků Marcus Setchell. Kate měla po celou dobu vedle sebe svého manžela, prince Williama. V porodnici byla také její matka a sestra.

Kosmetika – kdy se dá chemie nahradit přírodou?

Kosmetika – kdy se dá chemie nahradit přírodou?

V létě si kromě jiného dopřáváme především důkladný odpočinek. Dopřejte odpočinek také své pleti,...

„Ať žije král!“ slušelo se zvolat, neboť toto nemluvně je třetím v řadě čekatelů na královský trůn a je dost pravděpodobné, že na něm po princi Charlesovi a svém otci Williamovi opravdu usedne.

Děťátko se začalo hlásit v době, kdy v Anglii vrcholila vlna tropických veder, rtuť teploměru šplhala někam ke třiatřicítce. V noci nad britskými ostrovy zahřměla silná bouře a s ní související pokles tlaku, snad to mohlo podle mnohých vyvolat porod, podle jiných to byl zase měsíc v úplňku. Ať tak či onak Kate už se svého miminka určitě nemohla dočkat, uvážíme-li, že takové vedro není pro ženu v tak požehnaném stavu vůbec žádný med – nohy otékají jak konve a velké břicho téměř znemožňuje pohyb.

Štěstím bez sebe je také William, který se k rodičovským povinnostem postavil čelem a vzal si dva týdny dovolené, aby mohl být Kate nablízku alespoň zpočátku. William slouží u elitního královského letectva RAF, takže delší volno bohužel nepřicházelo v úvahu. Po dobu „rodičovské“ bude pobírat příspěvek, který činí v přepočtu 4100 Kč týdně.

 
Foto: profimedia.cz 

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
30. 07. 2013 RitaTerezka -- (reakcí: 0)
26. 07. 2013 glady .. (reakcí: 1)
24. 07. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
23. 07. 2013 lidka2 . (reakcí: 1)
23. 07. 2013 viki11 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Fearless - tělové mléko

Victoria´s Secret Fearless - tělové mléko

Nechte se unést podmanivými tóny!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 08. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

08. 12. 2016 Horoskop Panna

Problém, který potřebuješ nutně dořešit, zvládneš levou zadní, jsi natolik silná, že se pustíš nejen do starších věcí... Celý horoskop

Karta dne

Věž
Vše, co jsi až doposud vykonala, je v destrukci, situace, kterou jsi dlouho nemohla dořešit, bouchne jako sopka a její žhavá láva rozmetá všechno kolem tebe. Zničí vše...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist