Femina.cz » Magazín » Bydlení » Znamenitou kávu si můžete připravit i v kanceláři!

Znamenitou kávu si můžete připravit i v kanceláři!

Znamenitou kávu si můžete připravit i v kanceláři!

Magazín: Bydlení | Komerční prezentace | vydáno 23. 03. 2015

S kávou většinou začínáme den, zpříjemňujeme si s ní dopolední i odpolední pauzy, pracovní jednání i přátelské popovídání s kolegy. Proč bychom si ji neměli kvalitně uvařit a vychutnat i v kanceláři, kde trávíme nejvíce času?

Trh kávy nabízí celou řadu kávových řešení, orientovat se v nich je ale pro laika poměrně složité. Vyplatí se vám kupovat zrnkovou kávu do profesionálních přístrojů, kde musíte kávu často doplňovat a kávovar složitě čistit na konci každého dne? Pijete často mléčné nápoje (cappuccino, lattè macchiato)? Chcete ušetřit za porci kávy? Přejete si udržet stále stejnou kvalitu nápojů, ovšem I s podmínkou jednoduché obsluhy? Je dost pravděpodobné, že v následujících řádcích naleznete odpověď. Pokud ne, nezoufejte. Můžete kontaktovat odborníky, kteří vám rádi poradí a sestaví řešení na míru (www.douweegbertsprofessional.cz).     

Kávovar Excellence Compact, který nabízí firma Douwe Egberts Professional, je navržen tak, aby vám poskytl širokou a rozmanitou nabídku horkých nápojů od espressa, či filtrované kávy po cappuccino a dokonale vrstvené mléčné lattè macchiato. Na své si přijdou i příznivci lahodné horké čokolády či čaje. U každého šálku si můžete snadno zvolit požadovanou velikost, sílu kávy a množství mléka. Kávu a horkou vodu si můžete pro urychlení natočit také do konvice. 

Obsluhu kávovaru snadno zvládne opravdu každý – stačí pouhé zmáčknutí tlačítka. Kapacita dosahuje až 140 šálků zahodinu, snadno tak pohostíte i více návštěv či kolegů najednou, při konání větších konferencí si pak každý kávu zvládne uvařit sám.

Tento malý kávovar na vás udělá velký dojem bez ohledu na to, jak velký je váš kávový koutek! Jeho rozměry vám dovolí umístit ho i do kuchyňského koutu či na malý stolek na chodbu kanceláře. S využitím samostatného zásobníku na vodu o objemu 3 l můžete umístit kávovar kdekoliv, kde na něj budete mít místo či kde ho zrovna budete potřebovat.

Nemusíte si ani lámat hlavu s doplňováním, kávy či mléka, je to velmi jednoduché. Stačí odklopit přední kryt kávovaru a jednoduše vyměníte náplň. Zabere vám to maximálně minutu. Mléko nemusíte měnit po každém pátém či šestém cappuccinu, z jedné náplně jich uvaříte až 40!   

Nesmíme zapomenout na čištění, které bývá kamenem úrazu u většiny firem. Tento kávovar se čistí velmi snadno. S naváděcími ikonami na displeji ho 2x týdně vyčistíte za necelé tři minuty.  

Pokud nepatříte mezi ty šťastnější a kávu od zaměstnavatele hrazenou nemáte, pak nezoufejte. Tento flexibilní kávovar se dokáže přeměnit i na malou občerstvovací stanici, která může příjímat mince. 

A kávu z rukou baristy si v klidu vychutnejte ve své oblíbené kavárně po práci…  

 

Pro další informace o tomto kávovaru či jiných kávových řešení navštivte www.douweegbertsprofessional.cz.

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
30. 03. 2015 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
25. 03. 2015 Jarmila Nováková Na kávě si pochutnáte jedině z dobrého hrníčku! (reakcí: 0)
24. 03. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Prodlužuje, tvaruje, zhušťuje!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 07. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

08. 12. 2016 Horoskop Vodnář

Dnes bys měla zapomenout na práci a dopřát si pořádný relax. Je jedno, jestli to bude doma ve vaně, nebo si zajdeš na... Celý horoskop

Karta dne

Věž
Vše, co jsi až doposud vykonala, je v destrukci, situace, kterou jsi dlouho nemohla dořešit, bouchne jako sopka a její žhavá láva rozmetá všechno kolem tebe. Zničí vše...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist