Femina.cz » Magazín » Bydlení » Super vychytávka pro tvoji podlahu. Ten mop už nedáš z ruky!

Super vychytávka pro tvoji podlahu. Ten mop už nedáš z ruky!

Super vychytávka pro tvoji podlahu. Ten mop už nedáš z ruky!

Magazín: Bydlení | Komerční prezentace | vydáno 06. 03. 2017

Zima už asi definitivně zaklepala bačkorama a ty se začínáš těšit na jaro. Jenže radost ti kazí představa jarního úklidu. Už zase! Ošidit se to nedá, přes okna není vidět, strop je plný pavučin a hlavně podlaha potřebuje každou chvíli vytřít, protože se dětičky zase nepřezuly a venku je bláto…. Nezoufej, objevili a vyzkoušeli jsme úžasný mop, se kterým jde úklid úplně sám.

Naprosto nejlepší na něm je, že není třeba žádného ohýbání a ručního ždímání, protože Easy Wring Ultramat od Viledy má nášlapný ždímací systém, který zbaví mycí návlek nejen vody, ale také špíny, protože tu odstředivá síla jednoduše odpálí na stěny kbelíku. Nemusíš se bát, že by voda vystříkla ven, protože speciální konstrukce ždímače tomu zabrání. Díky tomu můžeš tento mop použít i na choulostivé podlahy, jako je dřevo nebo lamino. A jak dobře víš, s dobře vyždímaným mopem bude podlaha za chvíli suchá.   

 

Pokud máš velký byt, je pro tebe Easy Wring Ultramat ideální. Má totiž šířku 36 centimetrů a tak jedním tahem setřeš pořádně velkou plochu. Ani tlačit moc nemusíš, protože unikátní XXL power zóna je speciálně vyvinutá pro hloubkové čištění podlah a snadné odstranění špíny.  

 

Po skončení práce mycí návlek vymácháš, a když bude hodně zašpiněný, hodíš ho do pračky. Prát můžeš až na 60°C, ale při používání nižší teploty bude mít delší životnost. Jen do pračky nepřidávej žádnou aviváž, protože ta by zničila jedinečné vlastnosti vláken. Také nesmí přijít do sušičky, pouze ho nech volně uschnout.

 

Pokud jsi malé pivo nebo naopak hlavou rozrážíš mraky, oceníš, že tyč k mopu má nastavitelnou délku, a ty ji můžeš uzpůsobit tak, jak potřebuješ. 

Podívej se na video, jaká je s Easy Wring Ultramat  snadná práce:

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
07. 03. 2017 ertyna mop (reakcí: 1)
06. 03. 2017 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

28. 03. 2017 Horoskop Lev

Ve vztahu raději zvolni tempo, netlač na partnera a nebuď urputná v jakékoliv záležitosti, kterou chceš okamžitě vyře... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist