Femina.cz » Magazín » Bydlení » Srdcem obývacího pokoje je sedací souprava

Srdcem obývacího pokoje je sedací souprava

Srdcem obývacího pokoje je sedací souprava

Magazín: Bydlení | Komerční prezentace | vydáno 05. 05. 2016

Ať už žiješ v rodinném domě nebo v bytě, prvním místem, kam nasměruješ návštěvu, je obývací pokoj. Multifunkční využití této místnosti je stejné ve všech domácnostech, liší se pouze dispozicemi a vkusem majitele. Sedací souprava tak musí lahodit nejen oku, ale musí také splňovat funkční požadavky a být tím pravým místem, kde se chceš nejen bavit, ale i odpočívat.

Srdcem obývacího pokoje je sedací souprava

Výběr sedací soupravy rozhodně není záležitostí na jedno odpoledne. Často se stává, že tvé skálopevné přesvědčení vezme za své při pohledu na naprosto odlišný model sedací soupravy, bez kterého tvůj domov zkrátka nemůže být a ty také ne.

Ať už máš ve výběru sedací soupravy nebo jen potřebuješ načerpat inspiraci, vsaď na prodejny kika a kika CITY, jejichž nabídka zahrnuje rozmanité modely sedacích souprav a výběr z tisíce typů potahových látek a kůží.

Když máš v obýváku prostor

Pokud patříš mezi šťastlivce, v jejichž obývacím pokoji by se dalo i tančit, neboj se velkých sedaček, které opulentnímu prostoru budou slušet. Takovými variantami jsou například modely sedaček Belize, CoCo či Chiara. Dvěma posledním vévodí materiál kůže a Belize z větší části imitace kůže.

Tento typ sedaček sám o sobě potřebuje prostor, a to z jednoduchého důvodu, kterým je údržba a životnost. Koženým sedačkám obecně rozhodně nesvědčí blízkost jakýchkoliv zdrojů tepla, například přímé sluneční světlo a radiátory. Aby ti kožená sedačka vydržela dlouho a přitom si zachovala stále mladistvý a trendy vzhled je třeba, abys jí věnovala pozornost a dopřála jí pravidelnou údržbu v podobě impregnace. Kožená sedačka pak bude tobě a tvým blízkým poskytovat komfort i několik desítek let.

 

Když se spojí elegance a praktická stránka

Ať už musíš centimetry počítat či nikoliv, a jsi vyznavačem spíše jednoduché elegance a praktičnosti, pak se v obchodech kika a kika CITY poohlédni po modelech Hilton anebo Felis. Obě sedačky mají látkový potah v několika barevných kombinacích, obě nabízejí úložný prostor a rozkládací lůžko. Navíc potěší všechny, kteří mají rádi eleganci, a zároveň chtějí zohlednit i praktickou stránku věci.

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
09. 05. 2016 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
05. 05. 2016 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

03. 12. 2016 Horoskop Blíženec

Pokud přemýšlíš nad dalším studiem nebo vzděláváním, nejsi si jistá, jestli všechno zvládneš, máme pro tebe skvělou z... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Máš před sebou úžasný den naplněný krásnými city, radostí a láskou. Setkání s dávným přítelem ti velmi příjemně změní pohled na život. Dávej pozor v případě, že jsi za...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Šikana, zlozvyky i rozchody aneb Nový týd...

No, podle nadpisu to nevypadá na moc veselý první adventní týden na Femině, ale rozhodně se nemusíš bát. Zas tak drsn...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist