Femina.cz » Magazín » Bydlení » Srdcem obývacího pokoje je sedací souprava

Srdcem obývacího pokoje je sedací souprava

Srdcem obývacího pokoje je sedací souprava

Magazín: Bydlení | Komerční prezentace | vydáno 05. 05. 2016

Ať už žiješ v rodinném domě nebo v bytě, prvním místem, kam nasměruješ návštěvu, je obývací pokoj. Multifunkční využití této místnosti je stejné ve všech domácnostech, liší se pouze dispozicemi a vkusem majitele. Sedací souprava tak musí lahodit nejen oku, ale musí také splňovat funkční požadavky a být tím pravým místem, kde se chceš nejen bavit, ale i odpočívat.

Srdcem obývacího pokoje je sedací souprava

Výběr sedací soupravy rozhodně není záležitostí na jedno odpoledne. Často se stává, že tvé skálopevné přesvědčení vezme za své při pohledu na naprosto odlišný model sedací soupravy, bez kterého tvůj domov zkrátka nemůže být a ty také ne.

Ať už máš ve výběru sedací soupravy nebo jen potřebuješ načerpat inspiraci, vsaď na prodejny kika a kika CITY, jejichž nabídka zahrnuje rozmanité modely sedacích souprav a výběr z tisíce typů potahových látek a kůží.

Když máš v obýváku prostor

Pokud patříš mezi šťastlivce, v jejichž obývacím pokoji by se dalo i tančit, neboj se velkých sedaček, které opulentnímu prostoru budou slušet. Takovými variantami jsou například modely sedaček Belize, CoCo či Chiara. Dvěma posledním vévodí materiál kůže a Belize z větší části imitace kůže.

Tento typ sedaček sám o sobě potřebuje prostor, a to z jednoduchého důvodu, kterým je údržba a životnost. Koženým sedačkám obecně rozhodně nesvědčí blízkost jakýchkoliv zdrojů tepla, například přímé sluneční světlo a radiátory. Aby ti kožená sedačka vydržela dlouho a přitom si zachovala stále mladistvý a trendy vzhled je třeba, abys jí věnovala pozornost a dopřála jí pravidelnou údržbu v podobě impregnace. Kožená sedačka pak bude tobě a tvým blízkým poskytovat komfort i několik desítek let.

 

Když se spojí elegance a praktická stránka

Ať už musíš centimetry počítat či nikoliv, a jsi vyznavačem spíše jednoduché elegance a praktičnosti, pak se v obchodech kika a kika CITY poohlédni po modelech Hilton anebo Felis. Obě sedačky mají látkový potah v několika barevných kombinacích, obě nabízejí úložný prostor a rozkládací lůžko. Navíc potěší všechny, kteří mají rádi eleganci, a zároveň chtějí zohlednit i praktickou stránku věci.

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
09. 05. 2016 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
05. 05. 2016 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

26. 03. 2017 Horoskop Býk

Pokud máš dlouhodobý spokojený partnerský vztah, neriskuj nějakým úletem s kolegou nebo starým kamarádem. Za to ti to... Celý horoskop

Karta dne

Poslední soud
Velmi brzy již začne nová fáze tvého života, nyní stojíš na pomyslné křižovatce a musíš se rozhodnout, kterým směrem půjdeš. Neváhej, protože uvnitř svého nitra jsi ji...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist