Femina.cz » Magazín » Bydlení » Srdcem obývacího pokoje je sedací souprava

Srdcem obývacího pokoje je sedací souprava

Srdcem obývacího pokoje je sedací souprava

Magazín: Bydlení | Komerční prezentace | vydáno 05. 05. 2016

Ať už žiješ v rodinném domě nebo v bytě, prvním místem, kam nasměruješ návštěvu, je obývací pokoj. Multifunkční využití této místnosti je stejné ve všech domácnostech, liší se pouze dispozicemi a vkusem majitele. Sedací souprava tak musí lahodit nejen oku, ale musí také splňovat funkční požadavky a být tím pravým místem, kde se chceš nejen bavit, ale i odpočívat.

Srdcem obývacího pokoje je sedací souprava

Výběr sedací soupravy rozhodně není záležitostí na jedno odpoledne. Často se stává, že tvé skálopevné přesvědčení vezme za své při pohledu na naprosto odlišný model sedací soupravy, bez kterého tvůj domov zkrátka nemůže být a ty také ne.

Ať už máš ve výběru sedací soupravy nebo jen potřebuješ načerpat inspiraci, vsaď na prodejny kika a kika CITY, jejichž nabídka zahrnuje rozmanité modely sedacích souprav a výběr z tisíce typů potahových látek a kůží.

Když máš v obýváku prostor

Pokud patříš mezi šťastlivce, v jejichž obývacím pokoji by se dalo i tančit, neboj se velkých sedaček, které opulentnímu prostoru budou slušet. Takovými variantami jsou například modely sedaček Belize, CoCo či Chiara. Dvěma posledním vévodí materiál kůže a Belize z větší části imitace kůže.

Tento typ sedaček sám o sobě potřebuje prostor, a to z jednoduchého důvodu, kterým je údržba a životnost. Koženým sedačkám obecně rozhodně nesvědčí blízkost jakýchkoliv zdrojů tepla, například přímé sluneční světlo a radiátory. Aby ti kožená sedačka vydržela dlouho a přitom si zachovala stále mladistvý a trendy vzhled je třeba, abys jí věnovala pozornost a dopřála jí pravidelnou údržbu v podobě impregnace. Kožená sedačka pak bude tobě a tvým blízkým poskytovat komfort i několik desítek let.

 

Když se spojí elegance a praktická stránka

Ať už musíš centimetry počítat či nikoliv, a jsi vyznavačem spíše jednoduché elegance a praktičnosti, pak se v obchodech kika a kika CITY poohlédni po modelech Hilton anebo Felis. Obě sedačky mají látkový potah v několika barevných kombinacích, obě nabízejí úložný prostor a rozkládací lůžko. Navíc potěší všechny, kteří mají rádi eleganci, a zároveň chtějí zohlednit i praktickou stránku věci.

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
09. 05. 2016 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
05. 05. 2016 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Pro pocit úžasné hebkosti a měkkosti...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 20. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

22. 01. 2017 Horoskop Lev

Dnes začneš pochybovat o všech svých projektech, vztazích i plánech. Budeš mít pocit, že se nic neděje tak, jak by si... Celý horoskop

Karta dne

Hvězda
Do tvého života přichází klid, mír a láska. Pokud máš nějaká přání, vyšli je nahoru ke hvězdám a věř, že se ti splní. Důvěřuj svým snům, přichází k tobě období prosper...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist