Femina.cz » Magazín » Bydlení » Nedovolte pachům, aby vám ztrpčovaly život

Nedovolte pachům, aby vám ztrpčovaly život

Nedovolte pachům, aby vám ztrpčovaly život

Magazín: Bydlení | Komerční prezentace | vydáno 04. 05. 2012

Nechcete, aby vás doma obtěžovaly nepříjemné pachy? Ekologicky čistý Likvidátor pachu si s nimi poradí. Jeho účinnost ocení všechny maminky a paní domu, sportovci i chovatelé.

Čistý domov bez zápachu
Likvidátor pachu pro domácnost představuje velice účinné a trvalé řešení, jak neutralizovat široké spektrum nepříjemných zápachů, které vznikají při běžném provozu domácnosti. Během správné aplikace se přípravek nejprve soustředí na zdroj zápachu a až poté na ovzduší. Likvidátor pachu je ekologický a zdravotně nezávadný přírodní produkt, který lze doporučit také tam, kde žijí děti a alergici. Atestace SZÚ je naprostou samozřejmostí.  Podle oblasti použití je speciálně připravena účinná směs a proto se Likvidátor pachu dělí na několik druhů: Domácnost, Obuv, Zvířata, Textil,oděvy, Zdravotnictví atd.

Mnohostranné použití
Použití likvidátoru pachu je mnohostranné. Jeho účinnost ocení nejen uživatelé běžných domácností, ale také chovatelé. Likvidátor si poradí se zápachem linoucím se z odpadkového koše, z bot (což ocení zejména sportovci), stejně jako s místy, která byla něčím potřísněna (například zvířecí močí).   

Velmi snadná aplikace
Velkou výhodou je snadná aplikace, a to díky praktickému balení ve spreji s rozprašovačem. Likvidátor pachu pro domácnost se aplikuje přímo na zdroj. Jednoduše jej rozprášíte do nádoby odpadkového koše, na čalounění či závěsy, anebo jej rozprašte do toaletní mísy. Likvidátor pachu na obuv se nanáší přímo na stélku inkriminovaného páru bot, ideálně po celé délce, aby stékal ke špičce. V případě koberců a textilií doporučujeme aplikovat přípravek tak, aby se dostal do spodních vrstev, tedy zastříkat do mokra.

Jemné vůně
Především zákaznice s citlivým čichem ocení příjemné doplňkové vůně Likvidátoru pachu. Chcete svůj domov provonět svěží vůní citronu, australské borovice, lnu, anebo lehce nasládlých květů? Stačí si vybrat. Zvířecí pelíšek vaší kočičky nebo pejska lze provonět smyslnou vůní vanilky.  

Kde nakoupíte
Více informací o tomto praktickém pomocníkovi se dočtete na www.likvidator-pachu.cz nebo na stránkách e-shopu www.alpik.cz, kde rovněž najdete celou řadu dalších přírodních produktů, především ze sortimentu eko drogerie a bio kosmetiky. Právě nyní, v měsíci květnu, můžete využít výhodné slevy na oblíbenou kosmetiku Nobilis Tilia a Mádara. Přejeme vám příjemný nákup a hlavně spokojené bydlení bez zbytečných zápachů.

Další články z rubriky

Komentáře (15)

Datum Autor Nadpis
21. 05. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
16. 05. 2012 aknela11 velmi (reakcí: 0)
16. 05. 2012 helenadon pachy (reakcí: 0)
15. 05. 2012 manislava likvidátor (reakcí: 1)
14. 05. 2012 kralicek pachy (reakcí: 0)
10. 05. 2012 Mishka7 Nedovolte pachům, aby vám ztrpčovaly život (reakcí: 0)
07. 05. 2012 petrac lepší službu (reakcí: 0)
06. 05. 2012 wrazedkyne zachod (reakcí: 0)
05. 05. 2012 giudi zajímavé (reakcí: 1)
05. 05. 2012 Helena Likvidátor pachu (reakcí: 0)
05. 05. 2012 Daniela76 Pach (reakcí: 0)
05. 05. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 1)
05. 05. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
04. 05. 2012 Anet22 :) (reakcí: 1)
04. 05. 2012 ladouch . (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Gliss Kur Šampón Ultimate Color

Gliss Kur Šampón Ultimate Color

Pro zářivý lesk vlasů...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 05. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

06. 12. 2016 Horoskop Střelec

Pozval tě kolega z práce na kávu? Neodmítej! I když se v práci jeví jako takový trošku zvláštní podivín, ve skutečnos... Celý horoskop

Karta dne

Smrt
Cokoliv tě trápí, máš velkou příležitost jednou provždy smést ze stolu, na nic již nečekej a začni jednat. Pusť se do odstraňování všech překážek, které ti stojí v ces...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist