Femina.cz » Magazín » Bydlení » Kuchyňský dřez už nemusíte leštit!

Kuchyňský dřez už nemusíte leštit!

Kuchyňský dřez už nemusíte leštit!

Magazín: Bydlení | autor: Redakce | vydáno 09. 09. 2009

Kdo opravdu ve své kuchyni pracuje, ví, že bez ohledu na myčku je kuchyňský dřez stále jedna z funkčně nejvíce exponovaných a zároveň nejdříve viditelných, dominant kuchyně.


http://www.femina.cz/files/Schock_LotusC150_1.jpgSprávně zvolené rozměry, tvar dřezu a materiál, výrazně ovlivňují vzhled i užitné vlastnosti pracovní plochy. Jednoduše řečeno, dřez dělá i první dojem o úrovni a čistotě kuchyňské linky jako celku.


Výběr kvalitního materiálu dřezu Vám velmi zjednoduší jeho údržbu?


Plastové a smaltované dřezy jsou dnes již minulostí. Naštěstí máme k výběru mnoho možností. Nerezové dřezy jsou u dobrých značek někdy i se zajímavým designem, stále však mají sklon k podření a vyšší nároky na denní údržbu zaschlých kapek vody a map způsobených vodním kamenem.
http://www.femina.cz/files/Schock_VeroN100.jpgKeramické dřezy v kuchyni nemusí být právě ideálním materiálem jako keramika pro koupelny. Moderní výhodnou variantou jsou v současné době dřezy, často označované jako „granitové“, kombinující pro dřez dobré vlastnosti. Zde však velmi záleží na původu, kvalitě materiálu a výrobci.

Z hlediska designu i údržby jsou dnes ideální volbou dřezy z materiálu Cristadur®NanoGranit špičkového německého prvovýrobce granitových dřezů SCHOCKDřez SCHOCK je i při minimální údržbě stále jako nový, bez zaschlých kapek vody, fleků nebo škrábanců, a to díky ideální kombinaci vlastností a použití nanotechnologií.

http://www.femina.cz/files/Schock_LotusC150.jpgOproti jiným i granitovým dřezům je Schock Cristadur® antibakteriální

Díky stříbru obsaženému v celé ploše a tloušťce dřezu. Stříbro ničí bakterie již v zárodku a zabraňuje jejich množení. Je 30 x hygieničtější než jiné granitové dřezy.

Nejsnadněji čistitelný díky extrémně hladkému a hedvábně hebkému povrchu dosaženému speciální technologií, což ocení všichni, kdo nechtějí neustále drhnout dřez.

Neskutečně odolný proti poškrábání, pevný a nárazuvzdorný, kdy základním materiálem je superjemně zpracovaný křemen.

Rozhoduje tradice i německá kvalita. Celá filozofie vývoje tvarů dřezů a doplňků Schock zohledňuje především praktičnost užití a snadnost údržby Od roku 1979 je prvovýrobcem granitových materiálů a zároveň největším inovátorem v této oblasti, vyrábí zásadně ve spolkové zemi Bavorsko v Německu.

Můžete se poradit o dřezu předem!

Ať už před koupí, nebo kdykoliv budete potřebovat, dostanete rychlou a kvalifikovanou pomoc, technickou informací, doporučení aktuálně výhodných modelů a cen. Co se týká granitových dřezů nejlépe se poradit přímo u českého zastoupení Suite, s.r.o. To se zabývá kvalitními granitovými dřezy na českém trhu úspěšně přes 10 let. Bezplatná linka 800 700 706 je k dispozici Po- Čt 8:30 - 16:30

Více informací na www. schock.cz


PR ČLÁNEK

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
30. 09. 2011 mistrix dřez (reakcí: 0)
09. 09. 2011 helenadon dřez (reakcí: 0)
10. 07. 2011 sonak .. (reakcí: 0)
09. 07. 2011 Twister2000x granitový (reakcí: 0)
03. 07. 2011 xxkarelxx kk (reakcí: 0)
02. 07. 2011 Lafik Dřez (reakcí: 0)
29. 06. 2011 ralbosanka + (reakcí: 0)
21. 03. 2011 manislava dřez (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

26. 03. 2017 Horoskop Býk

Pokud máš dlouhodobý spokojený partnerský vztah, neriskuj nějakým úletem s kolegou nebo starým kamarádem. Za to ti to... Celý horoskop

Karta dne

Poslední soud
Velmi brzy již začne nová fáze tvého života, nyní stojíš na pomyslné křižovatce a musíš se rozhodnout, kterým směrem půjdeš. Neváhej, protože uvnitř svého nitra jsi ji...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist