Femina.cz » Magazín » Bydlení » Kuchyňský dřez už nemusíte leštit!

Kuchyňský dřez už nemusíte leštit!

Kuchyňský dřez už nemusíte leštit!

Magazín: Bydlení | autor: Redakce | vydáno 09. 09. 2009

Kdo opravdu ve své kuchyni pracuje, ví, že bez ohledu na myčku je kuchyňský dřez stále jedna z funkčně nejvíce exponovaných a zároveň nejdříve viditelných, dominant kuchyně.


http://www.femina.cz/files/Schock_LotusC150_1.jpgSprávně zvolené rozměry, tvar dřezu a materiál, výrazně ovlivňují vzhled i užitné vlastnosti pracovní plochy. Jednoduše řečeno, dřez dělá i první dojem o úrovni a čistotě kuchyňské linky jako celku.


Výběr kvalitního materiálu dřezu Vám velmi zjednoduší jeho údržbu?


Plastové a smaltované dřezy jsou dnes již minulostí. Naštěstí máme k výběru mnoho možností. Nerezové dřezy jsou u dobrých značek někdy i se zajímavým designem, stále však mají sklon k podření a vyšší nároky na denní údržbu zaschlých kapek vody a map způsobených vodním kamenem.
http://www.femina.cz/files/Schock_VeroN100.jpgKeramické dřezy v kuchyni nemusí být právě ideálním materiálem jako keramika pro koupelny. Moderní výhodnou variantou jsou v současné době dřezy, často označované jako „granitové“, kombinující pro dřez dobré vlastnosti. Zde však velmi záleží na původu, kvalitě materiálu a výrobci.

Z hlediska designu i údržby jsou dnes ideální volbou dřezy z materiálu Cristadur®NanoGranit špičkového německého prvovýrobce granitových dřezů SCHOCKDřez SCHOCK je i při minimální údržbě stále jako nový, bez zaschlých kapek vody, fleků nebo škrábanců, a to díky ideální kombinaci vlastností a použití nanotechnologií.

http://www.femina.cz/files/Schock_LotusC150.jpgOproti jiným i granitovým dřezům je Schock Cristadur® antibakteriální

Díky stříbru obsaženému v celé ploše a tloušťce dřezu. Stříbro ničí bakterie již v zárodku a zabraňuje jejich množení. Je 30 x hygieničtější než jiné granitové dřezy.

Nejsnadněji čistitelný díky extrémně hladkému a hedvábně hebkému povrchu dosaženému speciální technologií, což ocení všichni, kdo nechtějí neustále drhnout dřez.

Neskutečně odolný proti poškrábání, pevný a nárazuvzdorný, kdy základním materiálem je superjemně zpracovaný křemen.

Rozhoduje tradice i německá kvalita. Celá filozofie vývoje tvarů dřezů a doplňků Schock zohledňuje především praktičnost užití a snadnost údržby Od roku 1979 je prvovýrobcem granitových materiálů a zároveň největším inovátorem v této oblasti, vyrábí zásadně ve spolkové zemi Bavorsko v Německu.

Můžete se poradit o dřezu předem!

Ať už před koupí, nebo kdykoliv budete potřebovat, dostanete rychlou a kvalifikovanou pomoc, technickou informací, doporučení aktuálně výhodných modelů a cen. Co se týká granitových dřezů nejlépe se poradit přímo u českého zastoupení Suite, s.r.o. To se zabývá kvalitními granitovými dřezy na českém trhu úspěšně přes 10 let. Bezplatná linka 800 700 706 je k dispozici Po- Čt 8:30 - 16:30

Více informací na www. schock.cz


PR ČLÁNEK

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
30. 09. 2011 mistrix dřez (reakcí: 0)
09. 09. 2011 helenadon dřez (reakcí: 0)
10. 07. 2011 sonak .. (reakcí: 0)
09. 07. 2011 Twister2000x granitový (reakcí: 0)
03. 07. 2011 xxkarelxx kk (reakcí: 0)
02. 07. 2011 Lafik Dřez (reakcí: 0)
29. 06. 2011 ralbosanka + (reakcí: 0)
21. 03. 2011 manislava dřez (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Maximální fixace a dlouhotrvající objem!

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 09. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

11. 12. 2016 Horoskop Vodnář

Dávný přítel, kterého dnes náhodou potkáš, tě nenechává chladnou a ty začneš koketovat s myšlenkou na nevěru. Nedělej... Celý horoskop

Karta dne

Sedm pohárů
Přehnané starosti ti mohou pořádně zamotat hlavu, na chvíli si budeš připadat, že jsi na všechny problémy sama. Nepropadej beznaději, je to pouze ve tvé mysli, když se...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist