Femina.cz » Magazín » Bydlení » Jak se staví sen

Jak se staví sen

Jak se staví sen

Magazín: Bydlení | autor: redakce | vydáno 19. 02. 2008

Druhá série populárního pořadu o bydlení Jak se staví sen začala 17.2. 2008. Můžete se na něj těšit ve vysílání TV Prima každou neděli od 17:45.

 

Jak se staví sen je zábavný a zároveň naučný magazín o bydlení s prvky reality show, ve kterém tým architektů zařizuje, rekonstruuje a proměňuje české domácnosti.

Do pořadu Jak se staví sen se přihlásilo mnoho rodin, které chystají rekonstrukci a chtějí změnit či si pořídit například úplně novou koupelnu nebo kuchyň, nebo ti, kteří chtějí pomoci se zařízením zcela nového bytu. Konkrétní i obecné rady odborníků mohou pomoci i mnoha divákům, kteří se chystají svůj byt zútulnit či provést praktické úpravy.

Scénář pořadu Jak se staví sen je na první pohled jednoduchý: k rodině přijede tým profesionálů, stavební dozor a designéři vyslechnou jejich přání a zkonzultují možné změny. Rodina poté na týden opustí svůj domov. V tento moment začíná odpočítávání sedmi dnů, kdy musí profesionálové realizovat své myšlenky. Komunikace s rodinou během tohoto týdne není vyloučena, pokud se něco nezdaří, rodina může očekávat videopozdrav třeba o "nepovedené" rekonstrukci. V pořadu vystoupí i celebrita, která se zapojí do konzultace přestavby, zařizování, plánů. V první sérii to byli například Roman Vojtek, Alice Bendová, Zbyněk Drda, Dana Morávková či Helena Vondráčková. V nových dílech to bude třeba Michaela Dolinová, Kateřina Cajthamlová a další.

 

V druhé sérii pořadu Jak se staví sen Vám ale TV Prima představí i novinku. Rekonstrukci interiéru za pouhých 36 hodin, rekonstrukci bytu jako poděkování dětí rodičům a také rekonstrukci pro charitu.

 

http://www.femina.cz/files/Reklamni/JSSS-II.jpg http://www.femina.cz/files/Reklamni/1.-dil-Kouskovi-274.jpgPrvní extrémní "šestatřicítku" jste mohli vidět v neděli hned v prvním díle. Na proměnu bytu, která se tentokrát uskutečnila přesně za jeden a půl dne, bylo potřeba zapojit všechny síly a zvýšit počet odborníků v jednom designérském týmu. „Lidé mají obvykle málo času. Proto jsme se rozhodli vyzkoušet, co se stane, když budeme zařizovat byt v tak extrémních podmínkách. Rozšířili jsme proto i designérský tým, aby byla proměna co nejkvalitnější,“ říká tiskový mluvčí TV Prima Ladislav Pavlík.
Začíná se v devět hodin ráno a skončí se druhý den v devět hodin večer. Pracuje se non-stop, obytný karavan, který z pořadu Jak se staví sen dobře znáte, se stává nejen dopravním prostředkem, ale také útočištěm pro krátký odpočinek unavených designérů, kteří stojí před zatím největší výzvou své kariéry…

Pořadem Jak se staví sen bude opět provázet moderátor Pavel Cejnar. „Spolupracovat na tomto pořadu mě velice baví. Rád sleduji práci profesionálů, obavy i nadšení jednotlivých rodin. Designéry obdivuji nejenom v jejich práci, ale i přístupu, že i v takovém frmolu jednoho týdne, kdy musí vše zařídit, nikdy neztrácí smysl pro humor,“ svěřuje se moderátor.

Proč se Prima TV rozhodla zařadit do svého schématu pořad o bydlení? „Bydlení vždy bylo, je a bude atraktivní téma, které hýbe společností. Díky našemu pořadu se diváci mohou seznámit s řadou novinek a praktických rad. Jak se staví sen koresponduje se současným trendem, do kreativního procesu totiž aktivně a nejlépe i manuálně zapojujeme rovněž známé tváře,“ odpovídá výkonný ředitel Prima TV Petr Chajda.

Do pořadu Jak se staví sen se přihlásili tisíce zájemců o proměnu svého bydlení, štěstí se však usměje jen na několik z nich. Stále ale máte možnost získat proměnu také, a to po představení všech 12 proměn v soutěži spojené s hlasováním o tu nejpovedenější.

 

Zdroj: TV Prima

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
03. 10. 2011 mistrix ... (reakcí: 0)
20. 06. 2011 hela !ano! (reakcí: 0)
21. 03. 2011 puntik na (reakcí: 0)
15. 03. 2011 christine123 _ (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

26. 03. 2017 Horoskop Vodnář

Máš chuť pustit se do něčeho nového? Není nic jednoduššího, než se přihlásit do nějakého kurzu nebo semináře. Nejen, ... Celý horoskop

Karta dne

Poslední soud
Velmi brzy již začne nová fáze tvého života, nyní stojíš na pomyslné křižovatce a musíš se rozhodnout, kterým směrem půjdeš. Neváhej, protože uvnitř svého nitra jsi ji...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist