Femina.cz » Femina TV » Zábava » Song týdne: Hollywood je mrtvý

Song týdne: Hollywood je mrtvý

Femina TV: Zábava | autor: Aneta K. | vydáno 31. 10. 2011

Novodobý Sinatra Michael Bublé se sametovým barytonem se pouští v jedné ze svých původních písní do hollywoodského pozlátka, ve kterém sám žije.

O jazz a swing se Kanaďan Michael Bublé zajímal už když mu bylo pět let. V pubertě prý usínal s biblí v ruce a modlil se za to, aby se stal zpěvákem, když už není tak dobrý, aby mohl hrát profesionálně hokej. Dnes 36letý syn rybáře teď tedy musí věřit, že Bůh existuje. Zpěvákem se stal a navíc zpěvákem populárním a slavným, který vyhrál už tři Grammy a nepočítaně domácích cen Juno a prodal světově přes 35 milionů alb.

Profesionálně Michael zpívá už od šestnácti, kdy mu jeho milovaný italský dědeček zařídil vystoupení v nočních klubech v Itálii. Štěstí se na něj usmálo v roce 2000, kdy na jednom obchodním večírku, kde hrál, zaujal poradce kanadského premiéra. Ten půjčil Michaelovo album, které si sám zaplatil, svému šéfovi a ten talentovaného zpěváka pozval zazpívat na svatbu své dcery. A tam se Bublé seznámil s hudebním producentem, který pracoval s Maddonou nebo Celine Dion.Světový úspěch mu poprvé přineslo druhé album It´s Time z roku 2005, kde Bublé nabídl to, co umí nejlépe, staré prověřené sinatrovské hity, doplněné o pár písniček z jiného žánru v swingové úpravě (zkuste si jako jazz představit třeba Can´t Buy Me Love od Beatles). Odhodlal se k i vlastnímu skládání. I když se nikdy nenaučil číst z not, k vytváření svých písniček mu prý stačí jeho emoce a vášeň pro hudbu. Většinou mu z toho vychází příjemné popové songy.

Na letošní Vánoce už Michael přichystal speciální desku. Jeho zatím poslední nesváteční singl je z loňska a jmenuje se Hollywood. Najdete ho na rozšířené edici Michaelova čtvrtého alba Crazy Love. Zčásti taky vyšel z hlavy a srdce svého interpreta, Bublé se v něm chtěl vyjádřit ke dnešní posedlosti celebritami. „Lidi pro svých 15 minut slávy udělají cokoliv, ale musíte si pamatovat, kdo jste a proč to chcete.“ V klipu si s chutí zahrál několik rolí, včetně parodie na Justina Biebera nebo Jamese Deana.

Komentáře (11)

Datum Autor Nadpis
02. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
26. 07. 2012 mcoayjiplnk DYkOrj <a href="http://adjlcezgjgwb.com/">adjlcezgjgwb</a> (reakcí: 0)
24. 07. 2012 Caroline coucou meme s'ils tombent, je suis sur que leur coctant doit re9veiller un sexe et ne plus le laisser en berne pour pas nous rencontrer je suis parisien, grand brun aux yx marrons et bien arme9 bisesoliver (reakcí: 0)
03. 06. 2012 aknela11 song (reakcí: 1)
22. 05. 2012 helenadon song (reakcí: 0)
15. 04. 2012 myska06 :-( (reakcí: 0)
03. 04. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
06. 03. 2012 magic11 :-( (reakcí: 0)
04. 11. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
31. 10. 2011 frantiska Michael Bublé (reakcí: 0)
31. 10. 2011 kralicek Kocourek (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Clinique Čisticí pleťový gel Pep-Start

Clinique Čisticí pleťový gel Pep-Start

Pro hedvábně jemnou, jasnou a čistou pleť!

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 22. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

22. 02. 2017 Horoskop Vodnář

Ráno vyskočíš z postele a budeš k nezastavení. V práci budeš jako vítr, doma se pustíš do úklidu, do vaření i pečení,... Celý horoskop

Karta dne

Mág
Žádné otálení, právě nyní nastává magický okamžik k naplnění a uskutečnění všech tvých snů! Nastal čas činů, jsi na cestě splnit tvé životní poslání. Pokud se snad nec...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist