Femina.cz » Femina TV » Zábava » Song týdne: Hit mladé chráněnky Amy Winehouse

Song týdne: Hit mladé chráněnky Amy Winehouse

Femina TV: Zábava | autor: Aneta K. | vydáno 22. 08. 2011

Je jí teprve patnáct, s make-upem ale vypadá na víc a zní už úplně jako dospělá. Londýňanku Dionne Bromfield sama Amy Winehouse pasovala na svou nástupkyni. Talentu na to má dost.

Snad její brzký start nepředznamená taky její brzký pád, kterým by Amy Winehouse následovala. Nedávno zesnulé královně britského soulu vděčí Dionne za své objevení. Její kmotra s ní už v roce 2009 vystoupila ve videu na youtube, kde tehdy třináctileté dívenka přezpívala písničku Alicie Keats If I Ain´t Got You.

Amy pak pro ni dokonce založila nahrávací společnost Lioness Records, aby měl mladý talent kde vydat desku. „Když jsem Dionne poprvé slyšela zpívat, nemohla jsem věřit tomu, co slyším, že taková mladá kočka má tak úžasný hlas. Je mnohem lepší, než jsem v jejím věku byla já. Jsem na ni tak pyšná,“ rozplývala se Winehouse nad kmotřenkou. A vzala ji s sebou i do televizní show Strictly Come Dancing, britské obdoby Stardance, kde Dionne zapěla svůj první hit, cover verzi písně z 60. let Mama Said.

Na své první desce, Introducing Dionne Bromfield, dcerka anglické matky a jamajského otce, který z jejího života brzo zmizel, zpívala samé převzaté písně a podle kritiků to znělo jako „drahé karaoke“. Druhou desku Good for the Soul ale letos ohlásil singl Yeah Right, na jehož složení se už zpěvačka sama podílela. A jak potvrzuje i nový singl Foolin´, album se naopak skládá ze samých původních písní.

„Pro Yeah Right jsem prostě chtěla něco chytlavého, chtěla jsem napsat o něčem, co každý den říkáme. Tenhle song rozhodl o tom, kam bude celé album směřovat, protože stvořil přesně ty vibrace, o které mi šlo – stará škola, ale pro dnešní generaci,“  říká o svém zatím největší hitu Dionne. Namalovaná a nastrojená v něm vyčítá svému klukovi, kterého si v klipu zahrál o rok starší americký raper Diggy Simmons, že jí lže. Ve Foolin´zase popisuje, jak balit kluky. Studentka divadelní školy pro mladé talenty se očividně nemůže dočkat, až bude dospělá.

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
03. 04. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
25. 08. 2011 manislava chráněnka (reakcí: 0)
25. 08. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
24. 08. 2011 Eirene ... (reakcí: 0)
24. 08. 2011 doublefantasy 15? (reakcí: 0)
24. 08. 2011 Lafik ... (reakcí: 0)
22. 08. 2011 kralicek - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Pro pocit úžasné hebkosti a měkkosti...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 20. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

21. 01. 2017 Horoskop Štír

Pokud přemýšlíš o koupi domu, nebo bytu a hypotéce, pak máš nejlepší čas pro jednání s úřady i realitní společností. ... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Do tvého života vstoupí zcela nový prožitek v podobě lásky, citů a radosti. Přináší ti ho mladší žena, dcera nebo nová kamarádka, která ti velmi příjemně obohatí tvůj ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist