Femina.cz » Femina TV » Zábava » Jak se stát celebritou snadno a rychle

Jak se stát celebritou snadno a rychle

Femina TV: Zábava | autor: Nataša Slánská | vydáno 04. 09. 2012

Představte si, že jste slavní a lidé na ulici z vás šílí. Jaký je to asi pocit? Mladý student z New Yorku se to rozhodl vyzkoušet. Kupodivu k tomu nepotřeboval mnoho. Stačili dva bodyguardi, pár fotografů, cool oblečení... a pak už to šlo samo.

Když tak jednadvacetiletý Brett Cohen spěchá městem ve volném sportovním tričku a teniskách, žádná z dívek se za ním neotočí. V New Yorku je bezejmenným článkem davu. "Vsadím se, že když tudy půjdu s bodyguardy a fotografy, lidi se ze mě zblázní," prohlásil. A aby svou teorii potvrdil, podnikl malý experiment.

Nageloval si vlasy, nasprejoval umělé opálení a oblékl se ve stylu slavných hvězd. Potom vyšel ze studia televize NBC v doprovodu kameramana, fotografa a dvou osobních strážců, které si ke svému žertíku najal. A světe div se, lidé ho začali "poznávat". Nic jim o sobě nenalhával, sdělil jim jen čistou pravdu: "Jsem Brett Cohen."

[[related]]

Na kolemjdoucí to přesto zabralo. Za okamžik se okolo něj srotil dav zvědavců. Mladé dívky i starší dámy se s ním chtěly vyfotit, a kameramanovi dokonce tvrdily, že Bretta znají ze Spidermana. "Jaké to bylo, potkat Bretta Cohena osobně?" zeptal se reportér hloučku několika dívek, a ty se jedna přes druhou nadšeně rozpištěly. "Miluju ho!" nechala se slyšet ta nejhlasitější.

Jeden muž ve středních letech zase věřil, že jde o slavného zpěváka. "Jeho první singl byl skvělý. Nepamatuju si název, ale slyšel jsem ho v rádiu," tvrdil reportérovi. Další dotázaný Brettovi předpovídal skvělou budoucnost u filmu.

"Okusil jsem chuť slávy a bylo to příjemné, ale nepřál bych si, aby to bylo součástí mého každodenního života," popsal svou zkušenost Brett, který se nakonec paradoxně slavným tak trochu stal. Video jeho vypečeného kousku zhlédly na internetu miliony lidí.

Otázkou zůstává - co vlastně udělá z člověka celebritu? Filmové plátno, pódium, nebo snad stačí iluze zájmu médií? Kdyby takový Brad Pitt nastoupil do newyorského metra v teplácích a bez četného doprovodu, možná by si ho nikdo ani nepovšiml. Vedle Bretta Cohena by nejspíš působil jako šedá myš...

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
29. 09. 2012 hanulka147 super (reakcí: 0)
24. 09. 2012 terkalinova Pobavilo (reakcí: 0)
17. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
07. 09. 2012 manislava je neskutečné (reakcí: 0)
06. 09. 2012 mipal (reakcí: 0)
04. 09. 2012 wrazedkyne slysela jsem (reakcí: 0)
04. 09. 2012 helenadon elo (reakcí: 0)
04. 09. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Givenchy Dahlia Divin Le Nectar de Parfum - EDP 30 ml

Givenchy Dahlia Divin Le Nectar de Parfum - EDP 30 ml

Vůně pro smyslnou ženu...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 06. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

06. 12. 2016 Horoskop Beran

Přestaň myslet negativně, protože tím do svého života přitahuješ jen samé nepříjemnosti a negativní věci. Nalaď se na... Celý horoskop

Karta dne

Smrt
Cokoliv tě trápí, máš velkou příležitost jednou provždy smést ze stolu, na nic již nečekej a začni jednat. Pusť se do odstraňování všech překážek, které ti stojí v ces...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist