Femina.cz » Blogy » Petra Martišková » Týden ve znamení lásky na Femině!

Týden ve znamení lásky na Femině!

Autor: Petra Martišková | vydáno 13. 02. 2017

Blog - Petra
Ať už se ti to líbí nebo ne, už v úterý nás čeká Valentýn. Jedni tento svátek milují a nedají na něj dopustit, druzí ho nemohou ani vystát a bojkotují vše, co je s ním spojené a těm posledním je úplně jedno. My jsme se v redakci rozhodli, že letos si ho užijeme s plnou parádou a tak se připrav na týden plný lásky na Femině. Co tě čeká?

 

Velký horoskop lásky

Také ráda zkoumáš, jestli se k sobě s partnerem hodíte podle horoskopu a oblíbila sis i naše horoskopy? Pak tě určitě potěší, že Sára si pro tebe připravila právě na svátek všech zamilovaných Velký horoskop lásky. Co tě v tomto roce čeká? Potkáš už konečně muže svých snů? Podaří se ti urovnat vztah nebo ho v klidu ukončit? Na všechny tyto otázky ti Sára odpoví už v úterý.

Valentýn očima mužů

Možná každý rok marně čekáš bohatou kytici, romantickou večeři v té nejromantičtější restauraci nebo také drahý šperk, ale ten tvůj jako by to všechno nechápal nebo snad dělal naschvál, když přijde s třemi karafiáty a miniaturní čokoládou. Máš občas pocit, že ti partner nedává najevo dostatečně svou lásku právě na Valentýna? Zkus se na tento svátek podívat očima mužů. Možná spoustu věcí pochopíš. I my v redakci jsme jim dali za pravdu.

Dárky, co dostat vážně nechceš

Lucka Feiková pro tebe zase sestavila hitparádu těch úplně nejhorších dárků. Nebo sis snad přála dostat k Valentýnu váhu, či permanentku do fitka? A takových perliček má pro tebe rovných deset. 

Život ženy v dekádách

Dobře, dost bylo Valentýna, samozřejmě, že pro tebe chystáme i další zajímavé články, které se svátkem zamilovaných nemají co dělat. Zajímat by tě mohlo, jak se mění život ženy v jednotlivých dekádách života. Co se děje s naším tělem, jak se mění naše myšlení i hodnoty, co máme rády a co nás baví. Tahle sonda do žvota ženy tě bude určitě zajímat.

Celebrity v mládí

Je jasné, že asi nejkrásnějším obdobím života je dětství a dospívání a tak jsme se podívali na mládí některých slavných celebrit. A k tomu jsme přidali i jejich fotky z dob, kdy začaly obrážet první konkurzy. Asi budeš hodně překvapená, jak tehdy vypadaly. Takovou Angelinu Jolie bys nejspíš vůbec nepoznala. 

A na co dalšího se můžeš těšit? Chystáme pro tebe tolik oblíbený kvíz, nové recepty i naši poradci jsou připraveni ti podat pomocnou ruku v diskuzích. Těšit se můžeš na nové dárky ve Femina klubu i spoustu dalších zajímavých článků. 

Tak krásný nový týden s Feminou!

Další články

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

28. 03. 2017 Horoskop Rak

Dnes budeš jednat s horkou hlavou. Rozbouřené emoce tě dovedou až do krajnosti a ty tak pustíš z pusy slova, kterých ... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist