Femina.cz » Blogy » Petra Martišková » Pátek třináctého, šafrán a mužské strachy aneb Nový týden na Femině

Pátek třináctého, šafrán a mužské strachy aneb Nový týden na Femině

Autor: Petra Martišková | vydáno 09. 01. 2017

Blog - Petra
Příroda nám právě v těchto dnech jasně dává najevo, kdo je tady pánem a kromě sněhové nadílky přináší také třeskutý mráz, který rozhodně neláká k procházkám. To nám ale nevadí, takové počasí je přímo ideální k tomu uvařit si voňavou kávu nebo lahodný čaj a přečíst si něco zajímavého. Třeba u nás na Femině.

 

Jedinečný šafrán

O tom, že je šafrán králem mezi kořením, afrodiziakem i léčivou bylinkou jsi už docela jistě slyšela, ale víš, odkud pochází, jaké jsou jeho účinky na zdraví, nebo jaké množství se získá z jednoho hektaru? Na všechny tyto otázky ti dá odpověď Alena Kubátová, která ti přináší o šafránu ty nejzajímavější informace a přidá i beauty tip pro blondýnky a jejich zlaté hřívy. Tak si článek určitě nenech ujít.

Hollywood bez pozlátka

Zlatá éra Hollywoodu, která je tak vyzdvihována pro úžasné filmy, nádherné herečky a šarmantní herce, u kterých byla na prvním místě čest, nebyla ve skutečnosti tak úžasná, jak se zdá. Bublina dokonalosti s nově získanými svědectvími splaskává a odkrývá intriky, hádky i naschvály, které byly denním chlebem i takových hereček jako je Marilyn Monroe nebo Brigitte Bardot. Kdo komu dělal naschvály a které herečky si při natáčení dokonce ubližovaly? To si přečti už v pondělí. 

I muži mají strach z rozchodu

Myslela sis, že muži berou rozchod v naprosté pohodě a jen ty se po něm měsíce trápíš? Omyl, ani muži nemají rozchody rádi a dokonce z něj mají strach. Ovšem nečekej žádnou romantiku, jako že si bez tebe neumí představit život. Jejich důvody, proč zůstávají třeba i v nefunkčním vztahu, jsou mnohem prozaičtější. Lucka Feiková je všechny zjistila a ty budeš možná pořádně překvapená.

Kdo se v tom má vyznat?

EdT, EdP, EdC, DNS... že nevíš, o čem je řeč? Pak věz, že jde o zkratky, které najdeš na vůních a parfémech. Pokud nemáš nejmenší tušení, co jednotlivé zkratky znamenají i jaké vůně pod nimi najdeš, pak ti určitě přijde vhod tahák od Pavly Jelínkové, která pro tebe zjistila o parfémech naprosto všechno, co jsi ještě nevěděla. 

Pátek třináctého

Rok 2017 nám připravil hned v lednu tento tolik obávaný den. Patříš k těm, které si raději berou dovolenou, aby se vyhnuly případným katastrofám? Bojíš se černé kočky, rozbitého zrcadla nebo vysypané soli? Máme pro tebe návod, jak tento den i všechny katastrofy ustát a dokonce i nápady, jak se tomu bránit. 

Ale ty se určitě pátku třináctého nebojíš a užiješ si ho jako každý jiný den, a s ním i náš zbrusu nový kvíz nebo třeba článek o prostírání podle feng-šuej. Čekají tě také nové karty dne nebo horoskopy. Nudit se s námi rozhodně nebudeš. 

Tak krásný nový týden s Feminou!

Další články

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

27. 03. 2017 Horoskop Rak

Dnes ti bude připadat, že čas neskutečně letí. V práci nebudeš stíhat a šéf už bude nedočkavě podupávat u dveří, aby ... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist