Femina.cz » Blogy

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden na Femině!

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, kariéru přes postel nebo třeba zradu kamarádky. V tomhle máš jasno - je to špatné a o dotyčnou bys ani kolo neopřela. Ale jak už to bývá, nikdy neříkej nikdy a hlavně věci nejsou jen černobílé...

Autor: Petra Martišková | vydáno dnes

Týden ve znamení lásky na Femině!

Ať už se ti to líbí nebo ne, už v úterý nás čeká Valentýn. Jedni tento svátek milují a nedají na něj dopustit, druzí ho nemohou ani vystát a bojkotují vše, co je s ním spojené a těm posledním je úplně jedno. My jsme se v redakci rozhodli, že letos si ho užijeme s plnou parádou a tak se připrav na týden plný lásky na Femině. Co tě čeká?

Autor: Petra Martišková | vydáno 13. 02. 2017

Nehtový design pro rok 2017 a nová soutěž aneb Nový týden na Femině!

Pamatuji si, jak jsem jako puberťačka milovala laky na nehty. Měla jsem jich tolik, že se mi ani na poličku nevešly a k tomu všelijaké štětečky a tehdy špatně dosažitelné samolepky na nehty. Úprava nehtů mě tak bavila, že jsem nebyla líná si dělat nehty nové každý druhý den. Div, že ještě něco vůbec cítím já i bratr, který se mnou trpěl ve společném pokoji ten smrad z laků i odlakovačů. Taky tak ráda zdobíš své nehty?

Autor: Petra Martišková | vydáno 06. 02. 2017

Převýchova chlapa, nevěra i zázračná káva aneb Nový týden na Femině!

Je to skoro až k nevíře, že tento týden odstartuje únor. Pokud ti už zima leze na nervy a potřebuješ nutně sluníčko a první jarní dny, pak věř, že ti to uteče hrozně rychle. S námi tedy určitě. Chystáme pro tebe i tento týden spoustu zajímavých článků, zábavy a zajímavostí. Na co se můžeš těšit?

Autor: Petra Martišková | vydáno 30. 01. 2017

Online výklad karet, láska i módní přešlapy aneb Nový týden na Femině!

Taky ti připadá, že to všechno nějak moc letí? Leckdo ještě ani nestihl odstrojit vánoční stromeček a už nám startuje poslední lednový týden. Je to prostě jízda, tak se zkus na chvilku zastavit, uvař si lahodnou kávičku a přečti si, co zajímavého pro tebe chystáme tento týden.

Autor: Petra Martišková | vydáno 23. 01. 2017

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva roku aneb Nový týden na Femině!

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady moc rádi, připravili jsme pro tebe zajímavý článek, který ti tentokrát pomůže zhubnout podle horoskopu. A co dalšího chystáme tento týden?

Autor: Petra Martišková | vydáno 16. 01. 2017

Pátek třináctého, šafrán a mužské strachy aneb Nový týden na Femině

Příroda nám právě v těchto dnech jasně dává najevo, kdo je tady pánem a kromě sněhové nadílky přináší také třeskutý mráz, který rozhodně neláká k procházkám. To nám ale nevadí, takové počasí je přímo ideální k tomu uvařit si voňavou kávu nebo lahodný čaj a přečíst si něco zajímavého. Třeba u nás na Femině.

Autor: Petra Martišková | vydáno 09. 01. 2017

Krásná pleť, láska i tvoření aneb Nový týden na Femině!

Ani se nechce věřit, jak to všechno rychle uteklo a najednou je tu už nový rok. A s ním také nespočet plánů, předsevzetí i snů. Všechny přemýšlíme, jaký ten nový rok bude. Přinese nám novou lásku, podaří se nám najít místo svých snů, nebo se podívat na romantický ostrov, o kterém sníme už od dětství? Kdo ví. To je na každém začátku to krásné - nevíme, co nám přinese. Ale co ti připravujeme na nový týden my v redakci víme...

Autor: Petra Martišková | vydáno 02. 01. 2017

Kam s nevhodnými dárky, super filmy i hrozba z facebooku aneb Nový týden na Femině!

Až se tomu nechce věřit, že Vánoce jsou vážně definitivně za námi. Tolik nás to stálo příprav, stresů, shánění dárků, pak jejich balení, vaření, pečení, smažení a teď je po všem. Taky máš najednou pocit, že i když sis přála, aby už byly svátky za tebou, utekly prostě nějak moc rychle? I my! Ale neboj se, s námi si vánoční pohodu ještě chvíli udržíš.

Autor: Petra Martišková | vydáno 27. 12. 2016

Krásné Vánoce s Feminou!

Je to tak, po celém tom měsíci bláznění, lítání po obchodech a shánění dárků, pečení cukroví a uklízení je konečně ten kouzelný čas tady. Přicházejí Vánoce a s nimi také rodinná pohoda, setkání, pohádky a vůbec to krásné, na co se vlastně těšíme celý rok. Pojď si ten předvánoční týden s námi prostě užít. Na co se můžeš těšit?

Autor: Petra Martišková | vydáno 19. 12. 2016

Vánoční tradice, dekorace i tipy na dárky aneb Nový týden na Femině!

Taky začínáš pomalu ale jistě propadat panice, protože Vánoce se nezadržitelně blíží a ty ještě nemáš ani nakoupené dárky, v tradicích se zatím trošku plácáš a o nějakých dekoracích ani nemluvíme? Nezoufej, proto jsme tady, abychom ti pomohli. Máme pro tebe super tipy, které si zamiluješ. Takže, co že to pro tebe na nový týden chystáme?

Autor: Petra Martišková | vydáno 12. 12. 2016

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový týden na Femině!

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny dárky a o nějaké výzdobě nemůže být ani řeč? Máš pocit, že nestíháš vůbec nic a nejraději by ses schovala někam hodně daleko a vylezla, až tenhle blázinec skončí? Nezoufej! S námi se naladíš na pohodu a klid, v pohodě si připravíš dekorace, uvaříš nějakou tu dobrotu a ještě se dobře pobavíš. Co pro tebe na tento týden chystáme?

Autor: Petra Martišková | vydáno 05. 12. 2016

Šikana, zlozvyky i rozchody aneb Nový týden na Femině!

No, podle nadpisu to nevypadá na moc veselý první adventní týden na Femině, ale rozhodně se nemusíš bát. Zas tak drsný týden to nebude. Máme pro tebe hromadu zábavy, zajímavých článků, zbrusu novou soutěž i horoskopy. Na co se tedy tento týden můžeš těšit?

Autor: Petra Martišková | vydáno 28. 11. 2016

Vánoce, první dojem i kokosový olej aneb Nový týden na Femině!

A je to tady, v neděli zapálíme na adventním věnci první svíčku a konečně přichází ten nejkrásnější čas v roce - advent. Taky ho tak miluješ jako my v redakci? Všude voní svařák a trdelník, blikají světýlka a mihotavá záře svíček okouzlí i toho největšího škarohlída. Ano, my víme, je to také honba za dárky a stres v narvaných obchoďácích, ale pojď si tenhle advent užít v klidu a v pohodě. Třeba s námi.

Autor: Petra Martišková | vydáno 21. 11. 2016

Online výklad karet, zlo jménem chytrý telefon i největší skandály aneb Nový týden s Feminou!

Tajemno, karty, výklady, horoskopy? To všechno nás na jednu stranu láká a na druhou i trochu děsí. Ale já musím přiznat, že si karty nechávám vykládat ráda. Pravda, pouze od jediného člověka a ještě jen někdy, protože jsem prostě trošku strašpytel, ale občas je fajn mít i jiný názor než jen svůj a kamarádek, které jsou, co si budeme povídat, tak trošku ovlivněné. Jestli to máš taky tak, pak se můžeš těšit na online výklad karet s naší Sárou.

Autor: Petra Martišková | vydáno 14. 11. 2016

Tajnosti, mýty a nebezpečné módní trendy aneb Nový týden na Femině

Udržet tajemství je něco, co dokáže jen málokterá žena. A to bez urážky, ale co si budeme nalhávat, většina z nás se prostě ráda o své starosti i radosti podělí, když nic, tak minimálně se svou nejlepší kámoškou. A to je v pořádku, horší je to, když si pustíš pusu na špacír před svým novým přítelem. Proč?

Autor: Petra Martišková | vydáno 07. 11. 2016

Testy kosmetiky

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dlouhodobé krytí a intenzivní barvy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 20. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

20. 02. 2017 Horoskop Blíženec

Okolí tě dnes nebude mít příliš v oblibě, nějak se jim začalo zajídat to, jak se stále chválíš a vytváříš o své osobě... Celý horoskop

Karta dne

Osm pentaklu
Nyní jsi v období, kdy můžeš dokázat a předvést, jaké talenty v tobě „dřímají“. Máš velkou příležitost dosáhnout úspěchu ve všech oblastech, o kterých máš pochybnosti ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist